Zmieniając myślenie, odmienisz swoje

Dołącz do bezpłatnego, 3-dniowego kursu Przemiany Myślenia, dzięki któremu odkryjesz drogę do wewnętrznego spokoju, szczęścia i spełnienia.

Proces przemiany myślenia może być czasochłonny i długotrwały.

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że mnie zajął on dobrych kilka lat! Jednak, Ty możesz przyspieszyć swój proces, korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia.

Nauczania

Otrzymasz cenne wskazówki które pozwolą Ci na prawdziwą przemianę umysłu. Odnowa myślenia jest niezbędna każdemu z nas, by szerzyć Królestwo Niebieskie tu na Ziemi! Nauczysz się skupiać Twój umysł na myślach pełnych pokoju i celu, do jakiego chcesz dotrzeć.

Medytacje

Wiele badań naukowych pokazuje jednoznacznie, że medytacja, która jest wolna od oceny i skupia się na chwili obecnej, wpływa pozytwnie na zdrowie całego człowieka – duszy i ciała. W tym kursie nauczę Cię tej praktyki.

Modlitwa

Kiedy dołączysz do 3-dniowego Kursu Przemiany Myślenia, obejmiemy Cię szczególną pamięcią w modlitwach, aby droga, którą przejdziesz, okazała się niezwykle owocna dla Twojego życia. Masz nasze pełne wsparcie.

O autorce Kursu

dr Anna Saj

Najszczęśliwsza na świecie żona, mama sześciorga dzieci, babcia, przyjaciółka pasjonująca się spędzaniem czasu z tymi, których kocha.

Doktor teologii, coach, terapeutka.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom.

3 dni w drodze do Przemiany Myślenia.

Bezpłatny Kurs Online. Zapisując się na Kurs dołączysz do społeczności 6000+ osób, pragnących prowadzić spełnione życie.