Gabriela Sawa

LIDER | ARMIA DZIECI

Jest żoną i mamą. Kocha swoje życie i zadowolenie z niego, udziela wszystkim, którzy są dookoła niej. Gorąco wierzy, że Bóg jest po jej stronie, we wszystkim jej pomoże i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Kiedy pojawiły się dzieci, zaczął się dla niej czas najszybszego i najbardziej skutecznego rozwijania swoich talentów. Zdobyła kwalifikacje, aby prowadzić terapie i konsultacje w nurcie TSR. Jest w trakcie certyfikacji jako coach, a ona dopiero się rozkręca! Ukończyła studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania. Nie boi się wyzwań! Prowadzi spotkania indywidualne i grupowe. Szczególnie kocha pracować z mamami, które chcą od życia czegoś więcej niż tylko przetrwać do czasu, aż mąż wróci z pracy. Jest człowiekiem wielu talentów.

Jako młoda mama wszędzie, gdzie się pojawi, wprowadza styl, który pokazuje, że z małymi dziećmi wszystko się uda — wystarczy inaczej to poukładać. Dzieci we wszystkim jej pomagają. Kocha się od nich uczyć. Życie z trzylatkiem i roczniakiem traktuje jako fantastyczną przygodę, w której może się rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Nie pozostaje w lawinie rzeczy, na które nigdy nie miała czasu i ciągnęły się za nią na liście „to do”.

Nie boi się niczego, a nawet sama prowokuje wyzwania w swoim otoczeniu. Nie wymawia się małymi dziećmi. Zanim wypije poranną kawę po nocy, w której przespała dwie godziny z przerwami, już jest nastawiona na działanie. Jej odpowiedź zawsze brzmi „TAK!”. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ona to robi, zapraszam. To będzie ładunek dobrej energii, spotkanie dla każdej mamy, która potrzebuje wypić Redbulla, a akurat nie może, bo karmi.

Nauczania +