Kurs Online

Sztuka Bycia Wyjątkową Babcią

 

Miej wspaniałe relacje z dorosłymi dziećmi i wnukami.

Czy marzysz o tym, aby być doskonałą babcią? Chciałabyś tworzyć niezapomniane chwile z wnukami i być dla nich przyjaciółką, wsparciem i inspiracją? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi “tak”, to jesteś w najlepszym miejscu!

Całe życie przed Tobą!

“Babcia Extraordinary: Sztuka Bycia Wyjątkową Babcią” to kurs stworzony specjalnie dla wszystkich kochających babć, które pragną doskonalić swoją rolę i tworzyć trwałe, piękne wspomnienia z wnukami. To unikalna okazja, by stać się babcią, która rozkwita w swojej roli.

1. Nauczysz się sztuki wspierania, inspirowania i budowania trwałych relacji z wnukami.

2. Poznasz tajniki tworzenia magicznych chwil, które na zawsze pozostaną w ich sercach.

3. Dowiesz się, jak zrozumieć nowoczesne zainteresowania i potrzeby młodszych pokoleń, byś mogła być ich przyjacielem w każdej sytuacji.

To jest Twój czas!

Od wielu lat jesteś mamą, od kilkunastu babcią. Wiem, wydaje Ci się pewnie, że Twoje doświadczenie jest ogromne i nie potrzebujesz więcej żadnych życiowych lekcji. To oczywiście prawda.

Chcę Ci jednak pokazać, że warto uczyć się przez całe życie. Warto zdobywać nowe umiejętności bez względu na wiek. A najważniejszą z nich jest umiejętność nawiązywania dobrych relacji z ludźmi, szczególnie z najbliższymi. Dla Ciebie dziś to nie tylko mąż i dzieci, ale także wnuki. To one są Twoim wielkim skarbem. To dzięki nim, Twoje życie nabiera blasku i kolorów. 

Żeby jednak za nimi nadążyć, żeby odnaleźć klucz do komunikacji i zrozumieć różnice pokoleniowe, potrzebujesz konkretnych wskazówek. Te wskazówki znajdziesz w moim kursie.

To jednak nie jest zwykły kurs. To sprawdzone rozwiązania, dzięki którym wiele kobiet takich, jak Ty nie tylko poprawiło swoje relacje z wnukami, ale stworzyło je na nowo! I dziś czerpią radość z wyjątkowej więzi, którą były w stanie zbudować.

Ta więź jest bezcenna!

Zacznij działać!

Jeśli tylko wyjdziesz poza strefę komfortu, zobaczysz, jak wszystko wokół się zmieni. Zmienią się nie tylko Twoje relacje z wnukami. Będziesz miała okazję wrócić do swoich dziecięcych marzeń, odnaleźć nową pasję, ale też naprawić błędy popełnione w stosunku do własnych dzieci. 

O mnie

dr Anna Saj

doktor teologii, COACH, TERAPEUTA

Autorka kursu

Nazywam się Anna Saj i jestem najszczęśliwszą na świecie żoną, mamą sześciorga cudownych dzieci oraz dumną babcią 8 wnucząt. Moje życie to nieustająca podróż pełna miłości i inspiracji. Jestem także przyjaciółką oddaną spędzaniu czasu z tymi, których kocham, bo w relacjach tkwi całe piękno życia.

Mam ogromne doświadczenie i wiedzę, ale zawsze jestem gotowa uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe dziedziny wiedzy. Uwielbiam wyzwania, dlatego stałam się mentorem, trenerem, coachem i liderem międzynarodowych organizacji chrześcijańskich.

Pomagam ludziom wydobywać ich ukryte mocne strony oraz odkrywać wewnętrzne zasoby. Każdego dnia inspiruję ludzi do głębszego życia, prowadząc mój dzienny blog na Facebooku, gdzie staram się dostarczać słowa zachęty i budowania w innych siły. Szkolę i trenuję ludzi, organizując różnorodne kursy, łącząc duchowość z rozwojem osobistym.

Moją pasją jest przede wszystkim inspirowanie innych do odkrywania swojego potencjału i przeżywania pełni życia. Jako żona, matka, babcia, przyjaciółka i mentor dążę do tego, by każdy, kogo spotykam, mógł poczuć się wyjątkowo i zostać zainspirowany do własnych przemian.

Jeśli chcesz:

Być aktywną babcią

dzięki wspólnym zabawom z Twoimi wnukami

ODCZUWAĆ więcej radości

ze spędzania czasu z najmłodszymi domownikami

MIEĆ POZYTYWNY WPŁYW

na swoje otoczenie i cieszyć się szacunkiem płynącym z doświadczenia

NAUCZYĆ SIĘ komunikacji

by polepszyć Twoje kontakty z bliskimi

ZBUDOWAĆ piękną więź

która odmieni na zawsze Wasze relacje

POZNAĆ Nowe pasje

by jeszcze lepiej towarzyszyć swoim wnukom

Co znajdziesz w 16 lekcjach kursu?

JAK OSIĄGNIESZ TO, O CZYM PISZĘ? ZOBACZ, CO DLA CIEBIE MAM:

Patenty na wspólne spędzanie czasu

by osiągnąć sukces w relacjach z najbliższymi

Najważniejsze zasady komunikacji z wnukami

które pomogą Ci zbudować bardziej pozytywne relacje

Sprawdzone rozwiązania dotyczące dbania o zdrowie własne i swoich wnuków

dzięki którym będziecie mieć siłę i energię do zabaw

Sposoby na  budowanie więzi

by każdy w rodzinie czuł się kochany i otoczony szacunkiem

Porady dotyczące rozwoju

by wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i czuć się lepiej we własnej skórze

Tipy na bycie nie tylko dobrą babcią, ale też mamą i teściową

czyli jak zadbać o atmosferę w Twoim domu

SPRAWDŹ AGENDĘ KURSU

TEMATY W KURSIE

16 LEKCJI WIDEO

1

Dlaczego powinnaś inwestować w swój rozwój?

2

Sposoby na budowanie więzi wnukami

3

Czas z wnukami, czyli jak odnaleźć drogę do dobrej komunikacji?

4

Babcia rozwiązuje problemy

5

Babcia w akcji, czyli jak dobrze wykorzystać wspólny czas?

6

Pasje i zainteresowania kluczem do wzmocnienia więzi

7

Babcia, która rozumie potrzeby i dostrzega różnice pokoleniowe

8

Szukaj wyzwań, a wszyscy będą szczęśliwi!

9

Opowiadaj o sobie i swojej historii

10

 Przebacz, żebyś mogła żyć tu i teraz

11

Jak dbać o zdrowie wnuków?

12

Patenty na sukces w relacji z wnukami

13

Świat stawia przed współczesną Babcią wyzwania!

14

Babcia to też teściowa

15

Ty też jesteś mamą

16

To nie koniec, to dopiero początek 

E-book – zajrzyj do środka

Zobacz, co na ciebie czeka

BONUS

“7 Nawyków Szczęśliwej Rodziny” to kurs dla wszystkich, którzy mają swoje rodziny i pragną, aby była szczęśliwa. W 7 lekcjach dowiesz się, jakie są zasady budowania relacji, których nie poznasz w żadnym innym kursie. Nauczysz się praktyk, które będziesz mogła szybko wprowadzić w swoje życie. Do dzieła!

Co to jest w dziadkach, że są tak kochani? Chciałbym powiedzieć, że dziadkowie są darem Boga dla dzieci.
I jeśli dzieci mogą zobaczyć, usłyszeć i poczuć to, co ci ludzie mają do zaoferowania, mogą dojrzewać w szybkim tempie”. 

Bill Cosby

Wybierz swój pakiet i działaj!

Kurs online

Sztuka Bycia Wyjątkową Babcią

139 zł 590 zł

590 zł

16 Lekcji wideo dadzą ci wiedzę merytoryczną i samoświadomość

E-book, który będzie skarbnicą wiedzy dla każdej babci w pomysłach na spędzanie czasu z wnukami.

Q&A na żywo dla tych babć, które dołączą do kursu w styczniu 2024 roku

BONUS Kurs online 7 Nawyków Szczęśliwej Rodziny

Kurs online + Książka

Sztuka Bycia Wyjątkową Babcią + kolorowanki dla wnuków

199 zł 665 zł

590 zł

Kurs online Sztuka bycia Wyjątkową Babcią z
e-bookiem

Pakiet Książeczek z zadaniami, kolorowankami i historiami dla Twoich wnuków – możesz je wykorzystać do wspólnego spędzania czasu.

Darmowa wysyłka na terenie Polski do paczkomatu

BONUS Kurs online 7 Nawyków Szczęśliwej Rodziny

FAQ

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją trzy możliwości.

  1. Raty w Mbanku lub Alior Banku – w zamówieniu wybierz "płacę z Przelewy24" a w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek.
  2. Płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now.
  3. Skontaktuj się z nami (dziendobry@szkoladucha.pl), możemy takie raty zasymulować ręcznie 😉

Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Przy zakupie zostanie utworzone Twoje prywatne konto na naszej platformie. Automatycznie zostanie wysłany do Ciebie email z instrukcją jak możesz się na nie zalogować. Zakupione materiały znajdziesz w zakładce “Moje kursy” po zalogowaniu na Twoim koncie. Dostęp do kursów jest przyznawany po opłaceniu zamówienia.

Webinar jest to spotkanie na żywo, podczas którego będziesz mnie widzieć i słyszeć, natomiast komunikacja między nami będzie odbywała się przez chat. Możesz zadawać mi pytania, komentować i odpowiadać na chacie.

Na swoim koncie, w zakładce Moje Kursy znajdziesz link do materiałów kursu. Jedna z lekcji jest linkiem do webinarów, z instrukcję jak do nich dołączyć. Jeżeli ich tam nie ma, pojawią się najpóźniej 4 dni przed webinarem.

Jeżeli wykupiłeś dostęp do archiwalnych edycji na swoim koncie znajdziesz nagrania z Webinarów.

Webinar będzie nagrywany. Nagranie pojawia się w ciągu kilku dni od webinaru.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.

Moje książki znajdziesz sklepie Szkoła Ducha. Link znajduje się w menu głównym na tej stronie.