Darmowy Kurs dla Mam!
[Kliknij tutaj żeby dołączyć]

KOCHANA MAMO

Startujemy z propozycją dla Ciebie!

01

Relacje w rodzeństwie
Dowiesz się jak wspierać swoje dzieci w budowaniu relacji między sobą

02

Emocje rodzica i dziecka
Nauczysz się kontrolować emocje i wspierać dziecko w radzeniu sobie z nimi

03

Zbuntowane nastolatki
Poznasz sposoby na dogadanie się z nastolatkiem, które nie wymagają kar
Zapraszamy Cię na darmowy Kurs dla Mam, dzięki któremu staniesz się lepszą mamą. Pomożemy Ci w kwestiach macierzyństwa, odpowiadając na Twoje potrzeby. Poniżej dowiesz się co przygotowałyśmy!

Kurs startuje już w najbliższą środę!
Zobacz co w nim znajdziesz!

Relacje w rodzeństwie!
  Pokażę Ci co zrobić z trudnymi zachowaniami dziecka, w sytuacjach, gdy wydaje ci się, że nie reaguje na żadne zabiegi z Twojej strony.
   Nauczysz się jak wspierać dziecko podczas napięcia emocjonalnego, które często towarzyszy pojawieniu się na świecie rodzeństwa.
   Zobaczysz, że kłótnie i bójki braterskie to nie koniec świata i wcale nie oznaczają, że Twoje dzieci się nie lubią.
O prowadzącej →
Emocje! Co z nimi zrobić?
   Nauczysz się 5 sposobów na radzenie sobie z silnymi emocjami, swoimi i dziecka.
   Dowiesz się, co to jest regulacja emocjonalna i jak z niej korzystać.
   Pokażę Ci 3 kroki postępowania w trudnej sytuacji.
   Zobaczysz jak wspierać swoje dziecko w rozwoju i samokontroli oraz jak wzbudzić większą samokontrolę i opanowanie u siebie.
O prowadzącej →
Zbuntowany nastolatek! Karać go czy nie?
   Odpowiem Ci na pytanie: „Czy surowe karanie jest jedyną metodą, która jest w stanie nauczyć Twojego nastolatka poprawnych zachowań?"
   Zobaczysz, jak przekuć trudności wychowawcze w sukces bez stresu i poczucia winy.
   Poznasz moją metodę, która pomogła mi odnieść sukces w wychowaniu moich dzieci.
O prowadzącej →

Kurs rozpocznie się 14 lipca 2021 na zamkniętej platformie szkoleniowej
>> Dołącz do kursu <<

Relacje w rodzeństwie – budowanie, wspieranie, rozwój.

Kim jest Anna Maria Saj

Trafiłaś w dobre miejsce! Anna Maria Saj jest żoną Michała i mamą piątki dzieci. Kocha życie i z pasją łączy rodzicielstwo z licznymi zainteresowaniami.

Ma doświadczenie w realizowaniu różnorakich projektów społecznych, a także w zarządzaniu zadaniami z zakresu managementu kultury. Jej wykształcenie i ścieżki rozwojowe dotykają poradnictwa rodzinnego, socjologii w specjalizacji doradztwa zawodowego, coachingu umiejętności miękkich i Komunikacji Bez Przemocy. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie w Edukacji Domowej. W wolnym czasie śpiewa, pisze piosenki i zajmuje się networkingiem.
Emocje! Co z nimi zrobić?

Kim jest Gabriela Sawa

Gabriela Sawa jest zadowoloną żoną i uśmiechniętą mamą. Często powtarza: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe.” Jest ambitna i lubi wyzwania. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Gabrysia jest jednym z liderów w ogólnoświatowej organizacji oraz częścią zarządu międzynarodowej organizacji misyjnej. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza je w życie.
Zbuntowany nastolatek! Karać go czy nie?

Kim jest dr Anna Saj

Poznaj Dr Annę Saj – spełnioną żonę, mamę sześciorga dzieci i babcię, która prowadzi własny biznes, jest coachem i terapeutą TSR, pedagogiem małżeństwa i rodziny, nauczycielem, liderem i mentorem dla wielu. Autorka bestselleru Metamorfoza Umysłu – Kurs Przemiany Myślenia i Planer Inspiracje 365+. Inspiruje i wspiera kobiety, budząc je do świadomego życia zgodnego z planem. Twierdzi i podkreśla w trakcie swoich konferencji: „Rodziny są naszą przyszłością, a dzieci partnerami w budowaniu społeczeństwa”.

Dowiedz się więcej https://drannasaj.pl/
Nie możemy się doczekać aż do nas dołączysz!