Karol Ostowski

Polska | ARMIA DZIECI

Jestem studentem. Od 7 lat jestem w przymierzu z ICPE Misją Polską. W naszej wspólnocie posługuję muzycznie, pomagam w sprawach technicznych oraz współtworzę marketing. Na codzień dbam o rozwój duchowy, fizyczny i intelektualny, co wykorzystuję do głoszenia Jezusa kiedy tylko mam okazję 🙂

W liceum postawiłem na rozwój osobisty, co zaprocentowało powiększeniem kręgu zainteresowań i działań. Inwestowałem czas od sportu przez rozwój umiejętności miękkich i zdobywanie kompetencji w marketingu, aż do muzyki. Dzięki temu dziś żyję z kreowania treści w sieci oraz tworzenia przyjemnej muzyki w jednej z krakowskich restauracji, przy tym studiując na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Momentem przełomowym, gdy zdecydowałem, że chcę w 100% żyć dla Jezusa była 1 klasa liceum. Wtedy zrozumiałem, jak wielki plan ma Bóg na życie każdego z nas, co nie tylko spowodowało chęć mojego duchowego rozwoju, ale także zapał do głoszenia GO w każdy możliwy sposób. Posługę muzyczną i posługę w innych działach we wspólnocie, traktuje jako świetne narzędzia do czynienia Jezusa znanym.