MAJA STEPANow × dr anna saj × gabriela sawa × Marta Mendrek × anna maria saj × ania saj

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla kobiet, które pragną wzrastać w swoim powołaniu.

Chcemy, aby każda kobieta, bez względu na wiek, stan cywilny i miejsce, jakie zajmuje i w jakim żyje, wydobyła jeszcze większe pokłady potencjału, które są w jej wnętrzu.

Wierzymy, że Bóg wzbudza Kobiety aby służyły zgodnie ze swoim powołaniem.

Dołącz do nas!

Dlaczego taka forma?

Wiele kobiet dzieli się z nami, że wyzwaniem dla nich jest zaplanować wyjazd na rekolekcje.

Drogie Panie! Wychodzimy wam na przeciw! Zaprosiłyśmy mówczynie, które nie głoszą tym razem ze sceny, ale usiadły przy stole i dzielą się tym, co Bóg złożył im w sercu. Wszystko zarejestrowały kamery i dlatego teraz możemy Cię zaprosić…

…usiądź razem z nimi w dogodnym dla siebie czasie, włącz wybraną lekcję i pozwól, aby było to spotkanie, gdzie Duch Święty będzie poruszał się z mocą w Twojej codzienności.

Dlaczego PowstAł Kurs Pełna Łaski?

Pomysł na powstanie kursu Pełna Łaski zrodził się jako owoc pierwszej konferencji “Kobiety Kobietom”, która miała miejsce w marcu 2022. Zaprosiłyśmy do tego projektu kobiety z różnych środowisk, kościołów i denominacji, które reprezentują różne posługi, stowarzyszenia i fundacje.

Pragnęłyśmy po tej konferencji dać kobietom stabilną przestrzeń do rozwoju duchowego, aby uwalniać wpływ tam, gdzie Bóg nas stawia. Ten kurs jest pierwszym krokiem, tak jak dla Maryi pierwszym krokiem były słowa pozdrowienia Anioła Gabriela: “Bądź pozdrowiona pełna łaski, Pan z Tobą” (Łk 1, 28).

Jesteśmy kobietami z międzynarodowej Posługi Kobiet Katolickich “Magnificat”. Nasza duchowość zachęca nas do tworzenia miejsca dla kobiet, gdzie będzie przestrzeń do wyśpiewania indywidualnego Magnificatu każdej z nas. Jesteśmy entuzjastkami spotkań, które dzieją się w przestrzeni pełnej miłości i wzajemnej służby w codziennych sytuacjach.

Naszym wzorem jest spotkanie Maryi i Elżbiety. Wierzymy, że doświadczysz takiego spotkania podczas tego kursu. Będzie to również czas, który otworzy w Tobie przestrzeń, aby wyjść do swojego środowiska, jako kobieta świadoma tego, że jesteś pełna łaski.

Dzisiaj zachęcamy Cię do wejścia głębiej w swoje serce i działania! Działania w zgodzie z tym, jak stworzył Cię Bóg. 

Bądź apostołką XXI wieku!

Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby,

by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie

Jr 29,11

Słowo od jednej z nas!

Zdanie, które chciałabym, żebyś usłyszała brzmi: “Jesteś Pełna Łaski”. 

Jesteś wypełniona łaską. Wszystko, co najpiękniejsze, jest dostępne dla Ciebie, bo jesteś Pełna Łaski. Bóg chce, abyś doświadczyła szczęścia, radości i pokoju. Historia Maryi pokazuje, że wejście w Boży Plan miało swoje konsekwencje: Duch Święty osłonił ją, moc Najwyższego stąpiła, wydała owoc oraz Pan był z nią w każdym wydarzeniu, które ją spotkało.

Zacznij działać w tym kierunku! Wejdź w Boży Plan, aby doświadczyć działania mocy Ducha Świetego i Bożego zaopatrzenia w każdym czasie Twojego życia. A jeśli jesteś kobietą kroczącą w Bożym Planie, niech Bóg odnowi Twoje siły jak u orła!

Zapraszam Cię z całego serca na Kurs Pełna Łaski, który pozwoli Ci poczynić kroki w kierunku życia pełnego pokoju i spełnienia.

Do zobaczenia!

Zaproszenia od Pełnych Łaski

Poznaj mówczynie kursu

dr anna saj

Jest żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, mówcą, mentorem, coachem i liderem. W 1997 r.

zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce.

Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Razem z mężem stoi na czele polskiej bazy misyjnej ICPE.

Maja stepanow

Maja jest jedną z trójki Pastorów w Zborze Spichlerz. Pastor Maja jest niepowtarzalna, a jej słowa zawsze w punkt!

Oto, co pisze o sobie: „O mnie można napisać, że jestem sobą – to ważne. Nie będę nikim innym. Poza tym jestem żoną, matką, pastorem, nauczycielem – w tej kolejności. Lubię ludzi i chciałabym ich nauczyć myśleć.”

Marta mędrek

Dyrektorka PSNE – Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Teolog, miłośniczka Piękna. Kocha Jezusa i oddaje Mu swoje życie.

Z zapałem i oddaniem prowadzi kursy dla kobiet, aby pomóc im wydobyć ich Boży potencjał. Wierna wojowniczka Boża.

Ania Saj

Żona Rafała, z wykształcenia i zawodu architekt. Jedna z odpowiedzialnych za międzynarodową Posługę Kobiet Katolickich Magnificat. Od 15 lat lider uwielbienia w Armii Dzieci.

Obdarowana proroczo, w Królestwie Bożym jest strategiem. Niezwykle namaszczona w walce duchowej, oddała swoje życie na służbę Bogu i jest wszędzie tam, gdzie może służyć i oddawać Bogu Chwałę.

Anna Maria Saj

Żona Michała, mama piątki dzieci. Kocha życie i z pasją łączy rodzicielstwo z licznymi zainteresowaniami. Jej wykształcenie i ścieżki rozwojowe dotykają poradnictwa rodzinnego, socjologii, coachingu umiejętności miękkich, Komunikacji Bez Przemocy i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczony lider uwielbienia. Jako jedna z nielicznych liderów w Polsce prowadzi uwielbienie śpiewając w większości nowe pieśni, natchnione przez Ducha Świętego.

Gabriela Sawa

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry.

Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Kobiety! czas na nas!

Wierzymy, że czas, w którym żyjemy, to czas kobiet, czas, w którym Bóg chce objawić przez nas to, czego nie może zrobić w inny sposób. Wierzymy, że mamy realny wpływ na sytuację w naszym kraju i na świecie. Nie czekamy na zmiany, to my jesteśmy zmianą!


Jesteśmy zdeterminowane, by razem uwalniać kobiecość, której Bóg jest źródłem. Połączyłyśmy już nasze siły na konferencji Kobiety Kobietom, teraz zapraszamy Cię do kolejnego etapu.
Kurs Pełna Łaski to miejsce, gdzie uświadomisz sobie, jak bardzo jesteś ubogacona i pobłogosławiona. To przestrzeń, w której zdobędziesz wiedzę czego potrzebujesz, aby żyć w pełni na ścieżce którą dyktuje Ci serce w którym Bóg złożył piękne pragnienia.


Odpowiedz na wołanie Boga za Tobą i żyj pełnią Jego łaski, która już jest w Tobie. Kursu możesz odsłuchiwać w dowolnym dla Ciebie momencie. Zachęcamy Cię – zaproś przyjaciółki i niech Dobra Nowina niesie się po całej Polsce i świecie!

KURS online

Pełna Łaski

O czym usłyszysz podczas rekolekcji dla kobiet

1. Powstań i świeć! Nie zmarnuj potencjału, jaki masz w Bogu.

Ania Saj

Witaj na pierwszym wykładzie Kursu Pełna Łaski. Dobrze trafiłaś! Ja nazywam się Ania Saj i moje wykłady rozpoczynają cykl. Wierzę, że Bóg dotknie Cię w tej przestrzeni i dostaniesz wiatru w żagle. 

Co nowego dla siebie otrzymasz?

Biblijne podwaliny na temat łaski

Odpowiedź na pytanie, czym jest łaska

Dowiesz się, co masz w Chrystusie

Dowiesz się, co to znaczy, że jesteś Nowym Stworzeniem

Proste ćwiczenia rozwojowe, które pomogą Ci głębiej na własnej skórze przeżywać temat łaski

Pamiętaj – błogosławieństwo Boże Cię ściga! Pozwól mu, aby realnie zaczęło działać w Twoim życiu dzięki Kursowi Pełna Łaski.

2. Chcę spełniać swoje marzenia! Ale… co na to Bóg?

Ania Saj

Mądrość i wiedza o tym, czym jest łaska to już dużo, ale czy wiesz, jak w niej żyć każdego dnia? Potrzebujesz wiedzieć, jak funkcjonuje Twój świat wewnętrzny, aby móc dokonywać wyborów zgodnych z Bożą wolą!

Na tym wykładzie dowiesz się:

Co Ci pomaga we wzmacnianiu w łasce?

Czym jest żądza?

Czy Bóg jest zafascynowany Tobą i tym, co robisz?

Na czym skupiać uwagę, a co lepiej porzucić?

Jakie przydatne pytania zadawać sobie na co dzień, by lepiej poruszać się w łasce?

Twój życiowy cel jest zagwarantowany w Chrystusie! Odkryj to, jak poruszać się w łasce, aby zdobywać kolejne przestrzenie Twojej Ziemi Obiecanej.

3. Oddawanie Bogu chwały: po co mi to?

Anna Maria Saj

Cześć! Nazywam się Anna Maria Saj i moją pasją jest uwielbienie. W swoich wykładach chcę poruszyć temat relacji między oddawaniem Bogu chwały a łaską.

Co wyjątkowego odkryjesz dla siebie w mojej części kursu?

Co to znaczy, że jesteś Pełna Łaski?

Po co Ci uwielbienie?

Co takiego zmienia się w przestrzeni uwielbienia?

Co to znaczy mieć postawę, jak Maryja i Elżbieta?

Jak zmienia się Twoje ciało i Twoja psychika, gdy oddajesz Bogu chwałę?

Zapraszam Cię na Kurs Pełna Łaski. Wierzę, że masz w sobie pokłady wojowniczości. Rozpal w sobie moc i siłę, które płyną z modlitwy uwielbienia.

4. Modlitwa uwielbienia, o co w tym tak naprawdę chodzi?

Anna Maria Saj

Mam za sobą wiele setów uwielbienia i godzin śpiewanych do mikrofonu u boku różnych wspólnot. Z każdego z nich wyniosłam objawienia, podczas których Bóg kształtował moje serce.

Poznaj moje ponad 10-letnie doświadczenie, jako lidera uwielbienia i dowiedz się:

Co to znaczy, że uwielbienie jest jak rzeka?

Co mówi o tym Biblia?

Gdzie jest źródło uwielbienia?

Dlaczego mamy uwielbiać Boga w duchu i w prawdzie?

Jak uwielbienie realnie przyczynia się do Twojego wzrostu duchowego i życia w łasce?

Wierzę, że moje wykłady zachęcą Cię do odkrywania coraz bardziej intymnych sfer w Twojej relacji z Bogiem. Zobacz, jak rzeczywistość chwały wypływa na każdą inną przestrzeń w Twoim życiu!

5. Łaska za łaską, fala za falą… Zacznij żyć na pełnej petardzie!

Maja Stepanow

Witaj, nazywam się Maja Stepanow i jestem żoną, mamą, pastorem i nauczycielem. Temat łaski jest mi bardzo bliski, zapraszam Cię więc do wspólnej przygody odkrywania potencjału dziedzica Królestwa Bożego.

Tutaj dowiesz się:

Czy jesteś sługą, czy dzieckiem Bożym?

Czym jest łaska i prawda?

Co takiego wyjątkowego miał Abraham?

Dlaczego temat łaski jest ważny w związku z powtórnym przyjściem Chrystusa?

Tam, gdzie jest duch Pana, tam jest wolność. Zapisz się na Kurs Pełna Łaski i doświadcz namacalnie tego, co to znaczy! Do zobaczenia.

6. Kain, Abel i Samarytanka. Co mają ze sobą wspólnego?

Maja Stepanow

Droga Kobieto, czy wiesz, jak bardzo wyjątkowa jesteś? Chciałabym w tym wykładzie pokazać Ci, w jaki sposób Jezus patrzy na Ciebie.

W tym miejscu przekonasz się:

Jakie jest prawdziwe serce Boga?

O niezmienności Boga od zarania dziejów

Jakie są stereotypy na temat Starego Testamentu?

Co reprezentują kobiece postacie w Ewangeliach?

Kiedy tak naprawdę jesteś w stanie długotrwale się zmienić?

Wskakuj na pokład! Doświadcz wizji i nadziei na przyszłość, jaką już masz w Jezusie Chrystusie. Wystarczy jedynie, że po nią sięgniesz.

7. Masz w sobie perłę, której nie ma nikt inny! Czas, aby pokazać ją światu.

Maja Stepanow

Nadszedł czas, aby wcielić w życie to, co znaczy być Pełną Łaski. Czy wiesz, jak z tego korzystać w Twojej codzienności?

Tutaj znajdziesz odpowiedź na te pytania:

Jak zrozumieć, że Bóg jest ze mnie zadowolony?

Czego oczekuje od Ciebie Jezus?

Co mamy trenować?

Jacy jesteśmy w Bożych oczach?

Zachęcam Cię do zapoznania się z tymi treściami. Zacznij realizować swoje chrześcijańskie powołanie, jako kobieta Pełna Łaski! I pamiętaj… Bóg jest po Twojej stronie.

8. Pełna Łaski z perspektywy rozwoju osobistego. Dlaczego potrzebujesz dbać o swoje myśli?

dr Anna Saj

Witam Cię bardzo serdecznie! Nazywam się dr Anna Saj i żyję według planu. Zapraszam Cię z całego serca na Kurs Pełna Łaski, gdzie opowiadam o tym, co to znaczy z mojego doświadczenia.

Czego dowiesz się z mojego wykładu?

Odkryjesz zaskakującą prawdę o sobie

Poznasz moje sposoby na to, aby wydobywać łaskę

Dowiesz się, jak dbać o swój ekosystem

Nauczysz się, jak stać się swoją najlepszą przyjaciółką

Przekujesz w praktykę poznane przez Ciebie informacje

Zainwestuj w swój rozwój duchowy i osobisty – świat czeka na to, aż pokażesz to, kim jesteś.

9. Czuję się nieakceptowana: jak mam sobie z tym poradzić?

dr Anna Saj

Witam Cię serdecznie na drugiej części cyklu wykładów. Jestem bardzo szczęśliwa z tego, że mogę podzielić się z Tobą moją długoletnią wiedzą lidera i coacha.

Co odkrywczego znajdziesz tutaj dla siebie?

Jak sobie radzić z innymi, którzy niekoniecznie nas akceptują?

Czym różni się dobra krytyka od złej?

Jakie cechy ma konstruktywna krytyka?

Co powoduje, że jesteśmy skłonni do krytyki?

Profesjonalne sposoby na zewnętrzną krytykę

Wierzę, że te treści będą dla Ciebie ubogaceniem i kamieniem milowym w Twoim rozwoju. Jestem tu po to, żeby Cię wspierać!

10. Wewnętrzny krytyk – 5 sposobów na utarcie mu nosa.

dr Anna Saj

Na początku zadam Ci pytanie. Pytanie, które powinno stanowić dla Ciebie fundament świadomości tego, kim jesteś. Czy wiesz, jak patrzy na Ciebie Bóg?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na to pytanie, w moim kursie:

Dowiesz się, co przeszkadza Ci w tym, aby żyć, jako Pełna Łaski

Jak wygląda wewnętrzna krytyka i co zrobić, żeby sobie pomóc?

Czemu mózg skupia się na negatywach?

Jak mieć radość życia?

Co to są afirmacje i jak ich używać?

To już wszystkie z moich wykładów z Kursu Pełna Łaski! Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy! Do zobaczenia.

11. Kara i nagroda: czy tak funkcjonuje Królestwo Boże?

Gabriela Sawa

Cześć! Ja nazywam się Gabriela Sawa i na tym cyklu wykładów chcę przekazać Ci moje postrzeganie łaski, jako żony i mamy.

Tutaj zaczniemy od podstaw tego:

Z czym kojarzy Ci się łaska?

Co mówi na ten temat Biblia?

Co zawiera się w łasce?

Jak postrzegam łaskę, jako mama?

Jeśli jesteś żoną i mamą, to z pewnością trafiłaś w dobre miejsce! Zaczerpnij z moich inspiracji i zaraź się entuzjazmem na życie.

12. Niezasłużona łaska: jak ją odkryć i uwalniać na co dzień?

Gabriela Sawa

W tym odcinku skupimy się na tym, jak Bóg postrzega łaskę i czym ona jest w Jego oczach. A tym samym, co my mamy w Nim i kim jesteśmy!

Co otrzymasz w tej części Kursu?

Wiedzę o tym, czym jest łaska z perspektywy Jezusa

Czy Bóg oczekuje nagrody?

Co to znaczy “niezasłużona”?

Gdzie jest moja perspektywa w porównaniu do Bożej?

Jak praktykować łaskę na co dzień?

Ten Kurs pozwoli Ci na to, aby dostrzec i uwolnić swój potencjał, złożony przez Boga w Twoim wnętrzu. Nie zmarnuj ani chwili dłużej na rozwiązania, które nie działają!

13. Jak zostać kobietą wpływu? Sprawdź, co mówi o tym Biblia.

Marta Mendrek

Witam Cię bardzo serdecznie na mojej pierwszej lekcji Kursu Pełna Łaski! Tutaj znajdziesz odpowiedź na to, jak żyć w łasce, jako kobieta. Te treści są dla Ciebie, bez względu na to, czy jesteś singlem, tak jak ja, czy masz męża!

Co konkretnie stąd ze sobą zabierzesz?

Co to oznacza być pełną łaski w perspektywie typowo kobiecej?

Co oznacza imię nadane kobiecie w momencie jej stwarzania?

Co takiego nosisz w sobie, jako kobieta, a czego nie ma mężczyzna?

Co to znaczy być kobietą wpływu w każdym miejscu i czasie?

Skorzystaj z tych treści i bądź świadkiem tego, jak realnie przemienia się Twój sposób myślenia i patrzenia na rzeczywistość. Zapraszam z całego serca!

14. Twoje potrzeby mają znaczenie. Jak zadbać o balans w codzienności?

Marta Mendrek

Moja Droga! Kontynuujemy temat łaski i jej znaczenia w naszej codzienności. Bo przecież chodzi o to, aby wypełnić Boży plan na swoje życie!

W tym wykładzie szczególnie poznasz:

Co oznacza “łaska” w różnych językach?

Jak to się ma do Twojej realności?

Co mówi Bóg na temat kobiecego ciała?

Jak zadbać o równowagę i balans w różnych sferach życia?

Ćwiczenie na to, jak poznawać i uwalniać więcej przyjemności w Twoim życiu

Zależy mi na tym, aby Twoja codzienność była jak najbardziej zbilansowana i zadbana. A czy Tobie na tym zależy? Jeśli tak, zapraszam na moje wykłady z Kursu Pełna Łaski!

15. Być sobą a być Pełną Łaski. Czy to jest sprzeczne?

Marta Mendrek

Drogie Kobiety, to już ostatnia sesja Kursu Pełna Łaski. Jeśli jeszcze się na niego nie zdecydowałaś, to być może przekona Cię zawartość ostatniej lekcji.

Na czym skupimy się na tym wykładzie?

Co mówi Bóg, a co mówi świat na Twój temat?

Co to znaczy “być, jak Maryja”?

Jak modlić się skutecznie?

Jak konstruktywnie spędzać czas?

Co to znaczy być sobą?

Wiem o tym, że jesteś bezcenna w oczach Boga. Ale czy Ty znasz swoją wartość? Czy postrzegasz samą siebie, jako bezcenną? Głęboko wierzę w to, że te treści pomogą Ci ujrzeć to, co w Tobie najcenniejsze i wydobyć Twoje piękno na światło dzienne.

CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANA?

Jesteśmy skupione na szukaniu Bożego planu w czasie, w którym żyjemy. Wierzymy, że Bóg wzbudza Kobiety, aby służyły zgodnie ze swoim powołaniem.

Dołącz do nas!

i odkryj w sobie pełnię łaski

Super oferta z bonusami – tylko do soboty!

Oferta 1

Rekolekcje online

Pełna Łaski

173 zł

119 zł

15 lekcji wideo

Abyś mogła uczyć się od kobiet pełnych Ducha i wiary!

6 prowadzących

Abyś dostała doświadczenie kobiet różnego stanu i wieku.

platforma

Wygodny dostęp do materiałów bez ograniczeń czasowych.

BONUS

Nagranie z konferencji Kobiety Kobietom, która odbyła się w marcu 2022 – nauczania, panel dyskusyjny, uwielbienie, modlitwa wstawiennicza

Oferta 2

Rekolekcje online + dziennik duchowy

Pełna Łaski + Planer

199 zł 254 zł

239 zł

TO CO OFERTA 1

Planer inspiracje 365+

INSTRUKCJA OBSŁUGI

W plenerze dowiesz się jak zrobić remanent swojego życia, wyznaczyć cele i myśleć pytaniami, które zmieniają nastawienie.

Biblijne inspiracje

Na każdej stronie znajdziesz fragment biblii, oraz inspirację, które podniosą Cię na duchu i dodadzą sił.

Twój dziennik duchowy

Możesz korzystać z niego do planowania, ale również do odkrywania relacji z Bogiem każdego dnia!

BONUS

Darmowa wysyłka Planera do paczkomatu.