Dał im moc i władzęaby uzdrawiali. Łk 9,1

Lublin | 29-30 grudnia 2017

Szkoła Ducha Świętego

WEEKENDOWA SZKOŁA

Żyj w mocy i autorytecie nowego stworzenia

To już 4 edycja Szkoły Życia Ponadnaturalnego. Jest to wydarzenie, na którym uczymy się współpracy z Duchem Świętym. Wszyscy przyszliśmy na świat dla jakiegoś celu i do nas należy rozpoznanie i wypełnienie naszego życiowego powołania.
Kiedy przez wiarę przyjmujesz Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela, wówczas rodzisz się z Ducha Bożego. Stajesz się dzieckiem w Królestwie Bożym. Aby wyrosnąć na dojrzałego syna lub córkę Bożej rodziny, potrzebny jest proces prowadzenia przez Ducha Świętego.

Na Szkole możesz skonfrontować swoje życie z pytaniami:

Dołącz do wydarzenia na

Mapy Google | JakDojade.pl

od 110 zł

Posiłek

Kanapka i owoc na przerwie. Obiad dodatkowo płatny przy rejestracji.

Dzieci

Rodzice przyjdźcie z dziećmi.
Zobacz szczegóły

Rejestracja grupowa – od 1 października

PO WYDARZENIU ZAPRASZAMY NA

Noc Chwały - Chrześcijański Sylwester

31 grudnia – noc przełomów!

Pytania i odpowiedzi

Czy to spotkanie jest przeznaczone tylko dla katolików?

NIE! Jest to spotkanie ekumeniczne. Chcemy w jedności stawać przed Chrystusem i oddawać Jemu chwałę, nie patrząc na nikogo przez pryzmat denominacji chrześcijańskiej. Tematy poruszane podczas wydarzenia są tematami, które nas łączą i taki jest też charakter całego wydarzenia.

Dlaczego pobierana jest opłata za uczestnictwo?

Organizacja wydarzenia generuje koszty. Na nie składają się m.in.:

• Wynajem auli oraz przystosowanie jej do wydarzenia
  • Koszt przyjazdu i zakwaterowania posługujących
  • Promocja wydarzenia
  • Koszty obsługi strony internetowej
  • Inne koszty powstałe podczas przygotowania wydarzenia

Obecność dzieci podczas szkoły

Podczas nauczań dzielimy się na 4 ścieżki. Każda jest przeznaczona dla innej grupy wiekowej, lecz na wszystkich realizujemy podobne tematy.

Chcemy, aby dzieci od najmłodszych lat były uczone podążania za Duchem Świętym i posłuszeństwa Jemu. Celem jest kształtowanie młodego pokolenia, które będzie znało Jezusa i budowało z Nim coraz głębszą relację. Z dużą troską podchodzimy do dzieci, są one dla nas bardzo ważne i chcemy, żeby jak najwięcej wyniosły z tego spotkania.

REGULAMIN

1. Dzieci nie mogą samodzielnie opuszczać sali na której trwa spotkanie. Zawsze musi być z nimi rodzić, ze względu na ich bezpieczeństwo.
  2. Zadbajcie aby na swoich zajęciach dzieci były ubrane w luźne/wygodne ubrania i buty (buty sportowe, podkoszulki). To pozwoli im swobodnie uczestniczyć w częściach ruchowych i tych które się odbywają na podłodze.
  3. Jeśli dzieci dostaną od nas jakieś materiały (np. kolorowanki, flagi itp.) to prosimy, abyście dopilnowali, aby przynosiły je na zajęcia.
  4. Zajęcia dla dzieci nie są obowiązkowe. Nie jest to forma zajęcia dzieci, aby rodzice mieli czas wolny, ale aby dzieci poznawały Jezusa i Jego słowo w sposób dostosowany do nich. Dlatego zajęcia nie trwają podczas uwielbienia i często podczas posługi. Jest to integralny czas przebywania w Obecności Bożej zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z którego korzystają wszyscy. Prosimy mówcie, tłumaczcie dzieciom co się dzieje na sali, żeby się nie nudziły się i wiedziały że mogą zacząć skakać i wołać że Jezus jest super!
  5. Jeśli ktoś ma ochotę przyjść na zajęcia razem z dzieckiem jest mile widziany. Natomiast jest wtedy w pełni uczestnikiem tych zajęć i bierze w nich udział na takich samych zasadach jak dzieci. Nie jest wolnym słuchaczem ani obserwatorem, ponieważ taka postawa dzieci rozprasza i zniechęca.
  6. Jeżeli po zajęciach dla dzieci macie jakieś pytania, spostrzeżenia, wątpliwości lub coś wam się spodobało i chcecie to pochwalić, powiedzcie o tym prowadzącym po zajęciach. Te zajęcia są dla waszych dzieci, a nie dzieci dla zajęć

ORGANIZATORZY

NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ!