Jak być mamą, która jest zadowolona z życia, bez stresu i strachu przed porażką. [BEZPŁATNE SZKOLENIE]

Znormalizujemy bycie mamą – czy tylko Ty masz te trudności w domu?

Nauczysz się 3 skutecznych metod radzenia sobie ze stresem

Poznasz metody wspierające poczucie własnej wartości u Ciebie i u dzieci

Dostaniesz wiedzę, która pozwoli Ci na autodiagnozę, czy pomoc Terapeuty byłaby dla Ciebie użyteczna

Poznasz co pomoże Ci zmotywować siebie i dziecko do zmiany

Dam Ci 4 sposoby na zwycięskie wychodzenie z kryzysowych sytuacji w domu

Czekam na Ciebie!

Szkolenie odbędzie się: 3 maja o 20:00 na zamkniętej platformie szkoleniowej

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.