Smutek, lęk, przygnębienie, czy to już depresja?

Poradzę sobie sama czy to już czas pójść do psychoterapeuty?

[Bezpłatne SZKOLENIE ONLINE]

Podczas szkolenia:

Poznasz 7 kroków, które pozwolą Ci zaopiekować się sobą podczas obniżonego nastroju. Przejdź transformację i odzyskaj radość życia.

Nauczysz się 6 praktyk, które podniosą Twoją wiarę w siebie i pozwolą na wzmocnienie odporności psychicznej. 

Powiem Ci, jaka jest rola emocji, do czego są potrzebne i jak pracować z tymi, które stanowią dla Ciebie największe wyzwanie: lękiem i smutkiem.

Dostaniesz afirmacje, które pomogą Ci prowadzić wspierający dialog wewnętrzny w trudnych sytuacjach. Zmieniaj swoje myśli i odczuwaj większą siłę.

Rozpoznasz psychiczne i fizyczne symptomy depresji. Możesz pomóc sobie lub bliskim, jeśli je dostrzegasz.

Otrzymasz narzędzia do pracy z lękiem i smutkiem. Nauczysz się rozróżniać strach od lęku i dowiesz się, jak przechodzić przez destrukcyjne stany lękowe.

ZAPISZ SIĘ

Szkolenie odbędzie się 4 lipca 2023 o godzinie 20:00 online, jego uczestnicy dostaną informacje i materiały drogą mailową.

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

ZAPISZ SIĘ

Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Smutek, lęk, przygnębienie, czy to już depresja? Poradzę sobie sama czy to już czas pójść do psychoterapeuty?

Widzimy się 4 lipca 2023, godzina 20:00

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR