Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego!

Dziewięć dni w oczekiwaniu na MOC

[WYDARZENIE ONLINE!]

Jak będziemy czekać na Ducha Świętego?

Codzienna modlitwa Słowem Bożym podczas Jutrzni (jest to poranna modlitwa Kościoła); zarezerwuj ok 40 min – spotkania na platformie zoom – te spotkania nie są nagrywane.

Nauczania dr Anny Saj. Poznasz chrześcijańską wizję człowieka, dowiesz się jak funkcjonuje duch, ducha i ciało oraz jak współpracować z Duchem Świętym, który został nam posłany są to spotkania na żywo i będą nagrane dla tych którzy nie mogą dołączyć o godzinie 20:00.

Pigułki teologiczne od ks. dr hab. Sławomira Pawłowskiego prof. KUL – nagranie codzienne dostarczane w mailu.

Medytacje, to czas Twojej indywidualnej modlitwy, abyś miał możliwość pogłębiania swojej relacji z Bogiem Ojcem i Synem i Duchem Świętym

Modlitwa Wstawiennicza – którą poprowadzą Świeccy Misjonarze z międzynarodowego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE – w intencjach wszystkich uczestników Nowenny przed zesłaniem Ducha Świętego.

Dzięki transmisjom, nagraniom oraz platformie zoom możesz uczestniczyć w tym oczekiwaniu razem z nami niezależnie od stanu zdrowia, miejsca w którym mieszkasz i obowiązków codziennego dnia.

W związku z wieloma linkami i informacjami, gdzie dokładnie i w jaki sposób odbędzie się dany punkt programu będziemy wysyłać codziennie o godzinie 18:00 maila z informacjami dotyczącymi kolejnego dnia. Pierwsza wiadomość dotrze do Ciebie 18 maja. Ważne! Jeżeli to tylko możliwe, nie używaj maili w domenie wp.pl onet.pl i interia.pl Pomimo naszych usilnych starań, większość maili wysyłanych na skrzynki w tych domenach nie dochodzi. Mail jest jedyną formą kontaktu.

ZAPISZ SIĘ

Nowenna odbędzie się 19 – 27 maja 2023 na różnych platformach. Zostaw nam swój adres e-mail, aby już

18 maja dostać wszystkie niezbędne informacje.

PLAN

19 maja
06:00 – Jutrznia
20:00 – Nauczania
20 maja
07:00 – Jutrznia
20:00 – Medytacja
21 maja
07:00 – Jutrznia
20:00 – Nauczania
22 maja
06:00 – Jutrznia
20:00 – Medytacja
23 maja
06:00 – Jutrznia
20:00 – Modlitwa Wstawiennicza
24 maja
06:00 – Jutrznia
20:00 – Nauczania
25 maja
06:00 – Jutrznia
20:00 – Medytacja
26 maja
06:00 – Jutrznia
20:00 – Nauczania
27 maja
07:00 – Jutrznia
20:00 – Medytacja

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

ZAPISZ SIĘ

Jezus kazał im oczekiwać obietnicy Ojca:

«Słyszeliście o niej ode Mnie: Jan chrzcił wodą, ale wy wkrótce zostaniecie ochrzczeni Duchem Świętym».

Dz 1, 4-5

Widzimy się 19 maja 2023 od godziny 06:00

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR