Jak wychować dobre i wierzące dziecko, bez stresu, że mi się nie uda i bez względu na Jego aktualny wiek. [BEZPŁATNE SZKOLENIE]

Dowiesz się jakie postawy rodzicielskie wspierają przekazywanie dobrych wartości dziecku

Podamy Ci 3 skuteczne sposoby na wsparcie Twojej relacji z dzieckiem

Pokażemy Ci na przykładach jak w życiu codziennym współpracować z Duchem Świętym

Przekonasz się, że trzy dni wystarczą żeby rozpalić wiarę w dziecku

Dowiesz się jaka jest rola ojca i mamy w przekazywaniu wartości wychowaniu dzieci

Poznasz źródło siły potrzebnej do stawiania czoła codziennym wyzwaniom rodzicielskim

Czekamy na Ciebie!

Szkolenie odbędzie się: 8 czerwca o 20:30 na zamkniętej platformie szkoleniowej

Kim jest Michał Saj

Michał Saj jest mężem Anny Marii i ojcem piątki dzieci. Kocha życie i z pasją łączy bycie świeckim misjonarzem, przedsiębiorcą, ojcem i mężem.

Jest jednym z liderów Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska. Od 12 lat buduje wspólnotę Armia Dzieci, w której zajmuje się szukaniem sposobów na przekazywanie wiary kolejnemu pokoleniu wierzących.

Zawsze powtarza: „To właśnie dzieci, są dla mnie największym motorem do rozwoju! Codzienne wyzwania, wychodzenie ze strefy komfortu, mnóstwo radości i zabawy – w takiej atmosferze nie da się nudzić. A jeżeli chcę się tym cieszyć i za nimi nadążyć to potrzebuję się rozwijać, bo dzieciaki rosną i wszystko zmienia się z tygodnia na tydzień!”

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa