Jak mieć dobrą komunikację w relacjach,

bez zmagania się z mitami i nawykami

które funkcjonują w społeczeństwie. [BEZPŁATNE SZKOLENIE]

Korzyści podczas szkolenia:

Zlokalizujesz swoje przeszkody mentalne, nazwiesz je oraz dostaniesz wskazówki jak sobie z nimi poradzić.

Zobaczysz jakie błędy popełniasz w relacjach – zazwyczaj nieświadomie.

Zdobędziesz nowe umiejętności, które będą Cię wspierać w drodze do efektywnego porozumiewania się.

Dowiesz się jak zamienić się w aktywnego i odpowiedzialnego twórcę życia.

Dam Ci 5 wskazówek, jak chronić się przed toksycznymi relacjami.

Nauczę Cię zdań, dzięki którym zwyciężysz w niejednej konfliktowej sytuacji.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Szkolenie odbędzie się 30 stycznia 2023 o godzinie 20:00 na zamkniętej platformie szkoleniowej.

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Jak mieć dobrą komunikację w relacjach, bez zmagania się z mitami i nawykami, które funkcjonują w społeczeństwie.

Widzimy się 30 stycznia 2023 o godzinie 20:00

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR