Jak nie doprowadzić do kryzysu w małżeństwie?

[Zobacz bezpłatny film i pobierz PDF ]

Zobacz ten film ➡️ ➡️ ➡️

Dowiesz się jak skutecznie odświeżyć relacje małżeńską.

Nauczysz się konkretnych zasad, które powinnaś/powinieneś wdrożyć w życie, aby rozmowa małżeńska była budująca waszą relację.

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie materiał PDF do pobrania. Scenariusz randki małżeńskiej – prosty i krótki sposób, który pomógł niejednemu małżeństwu. Wypełnij formularz na dole, a dostaniesz materiały na swojego maila 👇👇👇

Jeśli chcesz doświadczyć szczęścia, potrzebujesz przejąć kontrolę

nad swoimi myślami, emocjami i decyzjami.

Pobierz materiały PDF

Życie według planu jest możliwe!

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

Pobierz materiały PDF

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR