Stwórz trwałą, pełną miłości i zrozumienia więź z nastolatkiem,
bez złości, bez gniewu i bez karania!

Przyjdź na [DARMOWE SZKOLENIE]

Poznaj 5 najczęstszych błędów, które popełniają dobre mamy
oraz naucz się prostych i skutecznych sposobów jak sobie z nimi radzić.

Korzyści podczas szkolenia:

Pomogę Ci się rozprawić ze starymi, błędnymi metodami wychowawczymi i wdrożyć nowe, skuteczne i oparte na aktualnej wiedzy.

Przedstawię Ci 5 najczęstszych błędów, które popełniają dobre mamy oraz nauczę Cię jak sobie z nimi radzić.

Zapoznam Cię z 3 pułapkami porozumienia, w które wpadasz, gdy zaczynasz wymianę zdań ze swoim nastolatkiem.

Wyposażę Cię w umiejętność formułowania zdań wspierających nastolatka.

Dostarczę Ci porcję motywacji do wdrożenia zmian w życie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Szkolenie odbędzie się 11 listopada 2023 o godzinie 20:00 na zamkniętej platformie szkoleniowej.

Kim jest dr Anna Saj

Nazywam się Anna Saj. Jestem pedagogiem małżeństwa i rodziny, doktorem, coachem i terapeutą, ale przede wszystkim jestem MAMĄ wspaniałej SZÓSTKI dzieci, z którymi kocham przebywać.

Terapeuta TSR

Certyfikowany Coach ICF

Business – woman

Lider wielu projektów społecznych

dr Anna Saj i jej motto, to: „Chcę aby wyszło na jaw to kim naprawdę jesteś! Pomogę Ci odkryć Twój potencjał”.

Uczy ludzi żyć zgodnie z planem, pokazuje jak wyznaczyć i osiągnąć wymarzone cele. Jest autorką 3 książek, 7 kursów online, prelegentką na wielu wydarzeniach stacjonarnych i online, pracuje z klientami indywidualnie.

Bądź mamą, jaką pragniesz się stać!

Bądź mamą, jakiej pragnie twoje dziecko!

Szkolenie z głębi serca matek dla matek

To szkolenie jest stworzone z głębi serca matki dla matek, po to, abyś czuła się szczęśliwie żyjąc w domu z nastolatkim. Po co krzyki, złość i karanie, skoro wiele lat temu udowodniono, że to nie spowoduje utworzenia trwałej i ciepłej więzi między rodzicem a dzieckiem? Wręcz przeciwnie – osłabi ją. Na szkoleniu dowiesz się jak rozmawiać i wychowywać nastolatka w sposób, który sprawi, że będzie chciał z Tobą przebywać, przytulać się i zwierzać ze swoich trosk.

Podczas szkolenia poznasz historię:

Lwicy – która nie machnęła ręką na szóstkę swoich nastoletnich dzieci i dzisiaj ma z nimi relację.

Babci – która ma dobre relacje z dorosłymi dziećmi i wspiera swoje wnuki w budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Anny – która podniosła się wtedy, kiedy jej firma zbankrutowała i poniosła cenę spełniania marzeń swoich dzieci.

Wojowniczki – która nie raz upadała i podnosiła się walcząc o to co w życiu najważniejsze.

Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Poznaj 5 najczęstszych błędów, które popełniają dobre mamy oraz naucz się z nimi radzić

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR