Jak problemy przekuć w działania.

Poznaj skuteczną metodę terapeutyczną.

[BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE]

Korzyści podczas szkolenia:

Poznasz niezawodną metodę, dzięki której moi klienci nie poddają się w czasach kryzysu, przejdziemy ją wspólnie, abyś lepiej poznał siebie.

Będziemy pracować na 4 najczęstszych problemach moich klientów tj. problemy związane z życiem codziennym, problemy w pracy, relacje z ludźmi, problemy zdrowotne.

Jak odzyskać siłę w trudnych czasach, pokonać przemęczenie i stres.

Poznasz 10 zasad trwałej zmiany na dobre.

Pokaże Ci jak przeszłość blokuje twój sukces w przyszłości.

Dowiesz się też o bramie która jest niezbędna w samorozwoju.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Szkolenie odbędzie się  8 kwietnia o godzinie 20:00  na zamkniętej platformie szkoleniowej, a jego uczestnicy dostaną informacje z dostępem mailowo.

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Dołącz do bezpłatnego szkolenia!

Pozwól sobie na głębokie doświadczenie zmiany myślenia o swoich problemach!

Widzimy się 8 kwietnia o godzinie 20:00