Cykl 3 szkoleń o zdrowiu emocjonalnym

Zadbaj o swój dobrostan psychiczny!

[WYDARZENIE ONLINE!]

10 marca 2024, godzina 20:00

Toksyczne emocje – jak radzić sobie z nimi, żeby nie zatruwały nam dnia. Atoterapeutyczne metody pracy.

Nauczysz się rozpoznawać toksyczne emocje, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć ich wpływ na Twoje życie i relacje.

Dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami dzięki praktycznym metodom i technikom łagodzenia negatywnych odczuć.

Pokażę Ci znaczenie wiedzy w procesie rozpoznawania i przetwarzania toksycznych emocji, co umożliwi skuteczniejszą samoregulację.

Zapoznasz się z atoterapeutycznymi metodami pracy z emocjami, co da Ci narzędzia do samopomocy w codziennym życiu.

11 marca 2024, godzina 20:00

Smutek, lęk, przygnębienie, czy to już depresja? Poradzę sobie sama czy to już czas pójść do psychoterapeuty?

Dowiesz się jak zaopiekować się sobą podczas obniżonego nastroju.

Nauczysz się 6 praktyk, które podniosą Twoją wiarę w Siebie.

Powiem Ci jak jest rola emocji do czego są Ci one potrzebne.

Dostaniesz afirmację.

12 marca 2024, godzina 10:30

Jakie emocje blokują Twoje finanse, relacje i zdrowie. Przejdź przez ćwiczenie terapeutyczne?

Dowiesz się jak emocje mogą blokować Twoje możliwości i podejmowanie dobrych decyzji.

Nauczysz się jak unikanie nieprzyjemnych emocji może blokować nas przed rozwojem i eksploracją nowych możliwości.

Powiem Ci o kluczach, które prowadzą do rozwoju zdrowych strategii radzenia sobie w życiu i zarządzania emocjami.

Dostaniesz Karty pracy do ćwiczeń.

ZAPISZ SIĘ

Zostaw nam swój adres e-mail, aby dostać wszystkie niezbędne informacje oraz materiały szkoleniowe na swoją pocztę.

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

ZAPISZ SIĘ

Nie oddawaj innym pilota do swoich emocji.

Koniec z wymówkami: „Ten facet doprowadza mnie do szału”, „Przez szefa nabawię się wrzodów”, „Dostanę migreny przez moje dzieci”.

Odbierz im tego pilota i wciśnij guzik z napisem „spokój”.

Nie masz wpływu na to, co robią inni, ale masz wpływ na swoje reakcje

Regina Brett

Widzimy się od 10 marca 2024, godzina 20:00

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR