Jak mieć szczęśliwe relacje w rodzinie bez zmagania się z emocjami swoimi i dzieci. [BEZPŁATNE SZKOLENIE]

Nauczysz się 3 szybkich sposobów na rozwiązywanie konfliktów, w których każdy wygrywa.

Dowiesz się, jak troszczyć się o swoje potrzeby.

Pokażemy Ci sposoby, które pomagają nam być szczęśliwymi ludźmi.

Damy Ci 3 sposoby na budowanie poczucia własnej wartości u siebie i u dzieci.

Pokażemy Ci miejsca w sieci, które są dla nas inspiracją.

Poznasz sposoby nazywania i dbania o swoje emocje.

Czekamy na Ciebie!

Szkolenie odbędzie się: 20 kwietnia o 20:30 na zamkniętej platformie szkoleniowej

Anna Maria Saj - Coach, Terapeuta TSR

Kim jest Anna Maria Saj

Anna Maria Saj jest żoną Michała i mamą piątki dzieci. Kocha życie i z pasją łączy rodzicielstwo z licznymi zainteresowaniami.

Jej wykształcenie i ścieżki rozwojowe dotykają poradnictwa rodzinnego, socjologii w specjalizacji doradztwa zawodowego, coachingu umiejętności miękkich, Komunikacji Bez Przemocy i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie w Edukacji Domowej. W wolnym czasie śpiewa, pisze piosenki i zajmuje się networkingiem.

Czy dzieci są przeszkodą w realizacji marzeń? Absolutnie nie! Anna Maria jest tego żywym przykładem.

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR