Zaopiekuj się swoim wewnętrznym dzieckiem. Trzy dni pełne radości! [WYZWANIE DLA KOBIET ONLINE]

Każdego dnia [pt, sb, nd] dostaniesz o 6:00 maila z przygotowanym materiałem na cały dzień.

Do śniadania lub w każdym innym czasie zapraszam na NAUCZANIE – premiera o godzinie 6:00 dostępna dla Ciebie w dowolnej godzinie dnia.

Każdego dnia zaprosze Cię na MEDYTACJĄ WIECZORNĄ, które dostępne będą od 18:00

W niedzielę o 20:00 możesz dołączyć do MODLITWY ONLINE na żywo, podczas której będzie modlitwa o uzdrowienie, słowo prorocze i modlitwa wstawiennicza w intencji wszystkich kobiet biorących udział w wyzwaniu

To będzie czas radosnego odkrywania kim jesteś! Odkrywania swojej wartości i wzrastania w poczuciu własnej wartości!

Dni skupienia odbędą się: 27 – 29 maja. Wszystkie materiały dostaniesz mailem.

Kim jest Dr Anna Saj

Dr Anna Saj jest autorką trzech książek. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w każdy możliwy sposób. Jest autorką stacjonarnego Kursu Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu.

Od dwóch lat prowadzi mentorski program, w którym uczestniczy kilkaset osób – Wieczory Metamorfozy Umysłu. Prowadzi profil na Facebooku i Instagramie i ma własny kanał na YouTube. Jest zaangażowana w misję wspierania kobiet i budowania dialogu między pokoleniami. Pracuje również indywidualnie z klientami, pomagając im w procesach zmiany.

Dzięki niej wielu z nich przeszło drogę od marzeń do ich realizacji. Jest mentorem dla wielu. Pomaga w rozwoju osobistym, ponieważ jest certyfikowanym coachem i terapeutą.

Jako doktor nauk teologicznych oraz lider w międzynarodowej organizacji – Instytut Ewangelizacji Świata ICPE jest partnerem w rozwoju duchowym. Pomaga klientom pokonywać trudności w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Jest żoną, mamą sześciorga dzieci, babcią siedmiorga wnucząt. Od 30 lat prowadzi swój biznes, co dało jej ogromne doświadczenie na polu zarządzania zasobami ludzkimi. 

Często powtarza: „Moją misją życiową jest inspirowanie, motywowanie i zachęcanie. Zależy mi na tym, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś. Chcę Ci pomóc w tym, abyś odkrył swoją misję i żył według planu. Jesteś cudem!”.