Dlaczego odkładamy rzeczy na później?

Zrób to teraz!

[BEZPŁATNE SZKOLENIE]

Korzyści podczas szkolenia:

Dowiesz się o 3 krokach, które pomogą Ci wyznaczyć swoje cele!

Pokaże Ci metodę, abyś miał większe Poczucie Własnej Wartości, które zwiększy Twoją produktywność.

Utknąłeś w jakimś przedsięwzięciu? – zdradzę Ci sekret najprostszego pierwszego kroku, który spowoduje, że ruszysz z miejsca! Wykonało go wielu moich klientów, a Ty możesz go zrobić zaraz po Szkoleniu.

Nauczę Cię jak pokonać strach przed niedokańczaniem rzeczy, które zacząłeś.

Pokaże Ci jak opanować swój kalendarz, tak aby poprawiły się Twoje relacje z najbliższymi.

Pokaże Ci 3 psychologiczne “wspomagacze” dla Twojego mózgu, które pomogą, kiedy pojawi się kryzysowy moment.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Szkolenie odbędzie się  5 września 2023 o godzinie 20:00  na zamkniętej platformie szkoleniowej.

Kim jest dr Anna Saj

Moją misją jest inspirować, zachęcać i budować. Przeprowadzać ludzi od marzeń do ich realizacji. Pomagam moim klientom w:

Rozwoju osobistym, ponieważ jestem certyfikowanym coachem oraz terapeutą;

Wzroście duchowym jako doktor nauk teologicznych oraz lider w Międzynarodowym Instytucie Ewangelizacji Świata;

Codziennym życiu, bo jestem żoną, mamą sześciorga dzieci oraz prowadzę dochodowy biznes od 30 lat.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w każdy możliwy sposób. Jestem autorką trzech książek, prowadzę kursy stacjonarne i on-line o różnorodnej tematyce. Zapraszam również na mój kanał na YouTube, profil na Facebooku oraz Instagramie.

Prowadzę również indywidualne spotkania z klientami.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Odkryj nową jakość życia, bez prokrastynacji.

Widzimy się 5 września 2023 o godzinie 20:00

Kim jest Gabriela Sawa

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Gabriela Sawa - Coach, Terapeuta TSR