Weekendowa Szkoła ICPE

przyjedź na nasze spotkanie!

Ci, których prowadzi Duch Święty, są synami Bożymi (Rz 8,14). Weekendowe Szkoły są rodzajem rekolekcji, w czasie których ludzie każdego wieku i stanu mogą nauczyć się jak słuchać Jego głosu i współpracować z Nim. Bóg ma wyjątkowy plan dla każdego z nas. Chcemy być ludźmi, którzy żyją według Jego planu!

Przyjedź sam, albo zabierz rodzinę i przyjaciół. Czeka nas doświadczenie wspaniałej obecności Boga. Znaki, cuda, objawienie, zmiana perspektywy i nowe życie! Jeżeli potrzebujesz doświadczyć przełomu i poczuć ogień Ducha Świętego – Weekendowa Szkoła jest miejscem dla Ciebie!

dołącz

Co to jest?

Innowacyjne wydarzenia organizowane regularnie w całej Polsce od 2012 roku.

Każdy doświadcza spotkania z Bogiem. Jeżeli się zaangażujesz – może się zmienić całe Twoje życie. To najczęstsze świadectwo uczestników.

Jak to możliwe? Przyjedź i przekonaj się!

Co się będzie działo?

Nauczania i wykłady przybliżają prawdziwą naturę Boga.

Prorocze uwielbienie wprowadza nas w atmosferę, w której Duch Święty porusza się swobodnie i możemy go spotkać!

Zajęcia dla dzieci są absolutnie fantastyczne! Tego nie można przegapić.

Na koniec posługa z mocą i Eucharystia!

Dla kogo są weekendowe szkoły?

Dla każdego, kto chce doświadczyć żywego Boga. Rodzice przyjeżdżają z dziećmi w każdym wieku. Studenci i dorośli sami albo z przyjaciółmi.

Równolegle odbywają się 4 ścieżki dla dzieci i młodzieży, oraz jedna dla dorosłych. Są tak przemyślane, żeby dotrzeć do każdego skutecznym i prawdziwym przekazem o Jezusie Chrystusie!

Najbliższe spotkania

Zapisz się już dziś!

Weekendowa Szkoła Spotkania z Bogiem – STACJONARNIE

16 – 18 czerwca 2022

Góra Świętej Anny (Śląsk)

„Twoja obecność napełnia mnie radością!” Ps 16,9

Weekendowa Szkoła Spotkania z Bogiem

od150zł szczegółowe koszty

zapisz się

Może dotarłeś do miejsca w życiu, gdzie potrzebujesz coś zmienić i nie wiesz jak sobie z tym poradzić?

Zadam Ci pytanie:

Czy jesteś gotowy zainwestować w rozwój duchowy swój i swoich dzieci?

Szkoła to weekend, który może zmienić Twoje życie!

Czy Chcesz

odkryć entuzjazm i pasję życia?

słyszeć głos Boga i doświadczać Jego Miłości?

żyć zgodnie ze swoim życiowym powołaniem?

Weekendowa Szkoła jest dla Ciebie!

Celem Weekendowej Szkoły jest to, abyś doświadczył Boga, usłyszał Go i zbliżył się do Niego.

Mówcy

dr Anna Saj

Uwielbienie i Posługa dla dzieci

kiedy?

16 – 18 czerwca 2022

Start: czwartek 18:00

Koniec: sobota 15:00

gdzie?

Dom Pielgrzyma

al. Jana Pawła II 7

Góra Świętej Anny

Google Mapy

KOSZTy

Do 13 stycznia 150zł

Do 13 stycznia 150zł

Do 13 stycznia 150zł

POSIŁeKi

Dla wszystkich uczestników: kawa, herbata, woda na każdej przerwie.

Dla gości noclegowych w Domu Pielgrzyma: całodniowe wyżywienie – 3 posiłki dziennie. Zaczynamy kolacją w dniu przyjazdu i kończymy obiadem przed wyjazdem.

Noclegi

Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w pokojach 1, 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienką lub 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienką w korytarzu.

Jest możliwość kwaterunku w pokoju żeńskim lub męskim z innymi uczestnikami.

Dostępność pokoi 1 i 2 osobowych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzieci

Podczas wydarzenia odbywają się ścieżki wiekowe dla dzieci od 3 do 18 lat.

Dzieci mogą uczestniczyć w programie dziecięcym, tylko jeżeli rodzice uczestniczą w programie dla dorosłych.

Na wydarzenie dzieci poniżej 16 lat mogą przyjechać tylko z prawnymi opiekunami.

Plan spotkania

Czwartek, 16 czerwca 2022

16:00 – 17:00 Rejestracja uczestników

17:00 Kolacja

18:00 – 21:00 Sesja 1

Piątek, 17 czerwca 2022

09:00 Śniadanie

10:00 – 13:30 Sesja 2

13:30 Obiad

15:00 – 16:30 Eucharystia

16:45 – 18:30 Sesja 3

18:30 Kolacja

19:00 – 21:00 Sesja 4

Sobota, 18 czerwca 2022

09:00 Śniadanie

09:45 – 12:45 Sesja 5

12:45 – 15:00 Eucharystia

15:00 Obiad

*W trakcie wydarzenia plan może ulec zmianie.

zniżki

Powiadom znajomych, zbierz 10 osób, a dostaniesz 10% zniżki (zniżka obowiązuje od 2 progu cenowego)

Dzieci do 2 roku życia mogą uczestniczyć za darmo. Nie mają wtedy zapewnionego krzesła na sali, posiłków, miejsc noclegowych oraz uczestnictwa w zajęciach dla dzieci.

Dzieci w wieku 2 – 8 lat – 50% zniżki

Dzieci w wieku 9 – 18 lat – 25% zniżki

organizatorzy

patronat

Zobacz

Weekendowa Szkoła ICPE

ZOBACZ CO BÓG ROBI MIĘDZY NAMI!

Jak to wygląda?

przyjedź i zobacz!

Misja Rekolekcji

Św. Paweł pisze, że ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi (Rz 8,14). Weekendowe Szkoły są rodzajem rekolekcji, w czasie których ludzie każdego wieku i stanu mogą nauczyć się słuchania Jego głosu i współpracowania z Nim. Chcemy być ludźmi, którzy żyją wg planu, który Bóg dla nas przygotował.

Jaka jest wizja Weekendowych Szkół?

Zanim Jezus poszedł do nieba, obiecał, że wyśle nam pomocnika, który wszystkiego nas nauczy i wszystko nam przypomni. Weekendowe Szkoły są miejscem, w którym chcemy się uczyć żyć tak, jak Jezus.

Jego codzienność, a później codzienność Jego uczniów, była wypełniona ponadnaturalnymi znakami i cudami. Chcemy tak jak Oni nauczyć się współpracować z Duchem Świętym i kontynuować dzieła Jezusa.

Ja jednak mówię wam prawdę: Będzie lepiej dla was, abym odszedł. Jeśli nie odejdę, nie przyjdzie do was Wspomożyciel; jeśli zaś odejdę, poślę Go wam.

J 16,7

A gdy staniecie przed sądem, nie martwcie się o to, co i jak macie mówić. Właśnie wtedy będzie wam dane, co macie mówić.

Mt 10,19-20

Jak się przygotować?

Przede wszystkim módl się, aby czas Weekendowej Szkoły był dla Ciebie przełomem. Bardzo ważne jest, żeby mieć ze sobą Pismo Święte — będziemy z niego często korzystać. Oprócz tego weź notatnik, swobodne ubranie, wygodne buty i dobre chęci, oraz zapał!

Jeżeli to tylko możliwe przyjedź w stanie łaski uświęcającej, a jeżeli codziennie uczęszczasz na Eucharystię, to pamiętaj, żeby pójść w piątek przed przyjazdem. To pozwoli ci skupić się na Bogu i przyjąć to, co dla Ciebie przygotował.

Dlaczego na szkole jest tyle dzieci?

Głównym założeniem jest jednoczesna praca z dziećmi i rodzicami. Przez większość czasu jesteśmy razem, a dzielimy się na grupy, tylko podczas nauczań i wykładów. Liderzy grup dziecięcych i grupy młodzieżowej realizują ten sam program, który dorośli, lecz metodami właściwymi dla percepcji członków grupy. Naszym celem jest grupa dzieci, która w młodym wieku zna Jezusa i ma z Nim relację. Z dużą troską podchodzimy do dzieci, są one dla nas bardzo ważne i chcemy, żeby jak najwięcej wyniosły z tego spotkania.

Naszym świadectwem jest to, że dzieci wszystkich członków Armii współpracują ze swoimi rodzicami w ewangelizacji. Jest to owoc naszego powołania, za który dziękujemy Bogu.

Weekendowa

Szkoła ICPE

zapisz się
już teraz

O wydarzeniu

Zapisz się już dziś!

Posługujący

Posługujący — świeccy jak i kapłani — są autorytetami, których doświadczenie potwierdza nie tylko zdobyta wiedza teologiczna (dr Anna Saj, dr Carol Razza, ks. dr hab. Sławomir Pawłowski), ale doświadczenie i nadnaturalne działanie Boga w ich życiu.

Nasze miejsce W KOŚCIELE

Jest to wydarzenie katolickie, organizatorzy działają za wiedzą i błogosławieństwem władz Kościoła. Organizatorem jest katolicki, międzynarodowy Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska – stowarzyszenie na prawach papieskich, który jest powołany w Kościele do uwielbienia i ewangelizacji oraz katolickie wspólnoty lokalne.

Dlaczego uwielbienie jest takie ważne?

Nasze doświadczenie pokazuje nam, że oddawanie Bogu chwały jest ważniejsze, niż nam się wydaje. Wiele chrześcijańskich środowisk wierzy, że cześć należna Bogu, dziękowanie Mu i oddawanie Mu chwały jest dobre, ale jednak patrzą na to jako na rzecz opcjonalną. Inaczej rzecz ujmując, super jak uwielbiamy Boga, ale jak tego nie robimy, to jest to całkowicie zrozumiałe i nikt nie postrzega tego jako braku.

Organizowane przez nas wydarzenia pomogą ci wejść na nowy poziom uwielbienia w twojej osobistej relacji z Bogiem. Bądź gotowy na wpływ, jaki twoje życie wypełnione chwałą będzie miało na twoją osobistą relację z Bogiem i jak zmieni jakość twojego życia.

10
lat praktyki
30 +
zrealizowanych wydarzeń
150 +
osób na każdym spotkaniu
zarejestruj się już dziś!

Świadectwa Uczestników

przeczytaj

Mówią o nas

sprawdź opinie duchownych

Inspirujący Prowadzący

Poznaj nas osobiście

LIDERKA, NAUCZYCIELKA,
DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Od ponad 7 lat, razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota katolicka Lublin – Armia Dzieci. Tworzy ją kilkadziesiąt osób, w pełni oddanych służbie w kościele, w tym 6 jej własnych dzieci i ich rodziny.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom. Jak sama mówi: “rodziny są przyszłością naszego kościoła, a dzieci partnerami w ewangelizacji”.

FAQ

sprawdź opinie duchownych

Organizacja wydarzenia generuje koszty. Na nie składają się m.in.:

  • Wynajem auli oraz przystosowanie jej do wydarzenia
  • Koszt przyjazdu i zakwaterowania posługujących
  • Promocja wydarzenia
  • Koszty obsługi strony internetowej
  • Inne koszty powstałe podczas przygotowania wydarzenia

Lorem ipsum culpa commodo amet mollit sunt?

Lorem ipsum culpa commodo amet mollit sunt?

Lorem ipsum culpa commodo amet mollit sunt?