Kurs Przemiany Myślenia

Zadbaj o Siebie

Dołącz do rodziców świadomych swoich wartości

Każdy z nas ma wartości. Czasami są bardziej lub mniej uświadomione, co nie zmienia faktu, że je mamy i kierujemy się nimi w zasadzie przy każdej decyzji i w każdej sytuacji. Szczególnie kiedy mówimy o wychowaniu dzieci – warto wiedzieć co jest dla nas ważne i jak skutecznie przekazać to najmłodszym.

W czym kurs Ci pomoże?

Sprawdzimy czy łaskawość jest dobra dla dzieci i rodziców.

Dowiesz się jaki sposób myślenia i mówienia o dziecku jest najbliższy sposobom, przez które współdziała z nami Duch Święty.

Nauczysz się jak reagować na różne zachowania dzieci i jak mieć na nie wpływ.

Poznasz fragmenty z Biblii, które wspierają Ciebie i Twoją rodzinę w podróży, którą nazywamy życiem.

dołącz do kursu

Dlaczego wychowanie przez łaskę?

Bo łaska to niezasłużona przychylność, która uwalnia zmianę i daje siłę do ciągłej zmiany. To taka substancja, którą Bóg ma względem nas, a my zapominamy, że to wspaniałe narzędzie, a nie tylko ciekawe zdanie.

Jak działa kurs?

Znam rodziców i sama jestem rodzicem dlatego wiem, że czas który w jednej rodzinie będzie najlepszy i najbardziej produktywny, w innej może okazać się całkowicie niedostępny. Dlatego! od razu dostajesz dostęp do wszystkich lekcji i całości materiałów (video, workbook, plakaty) żeby w najlepszej dla siebie chwili z niego skorzystać. 

Jak przejść kurs?

Dostajesz lekcje video, workbooka w którym masz zebrane modlitwy do każdej z lekcji i instrukcje do stworzenia własnych. A oprócz tego, masz dostęp do PRZEPIĘKNYCH grafik, które możesz wydrukować w dużym formacie i powiesić na ścianie w domu tak żeby były ozdobą z dobrą treścią. Na grafikach znajdziesz m.in. afirmacje dla rodziców i dzieci, modlitwy, propozycje za co możemy być wdzięczni, co codziennie mówić dzieciom, zestawienie kodeksu rodzinnego.

Dlaczego ten kurs jest inny niż wszystkie?

znajdź swoją motywację

Potrzebujemy znać wartości, które nami kierują, bo każda z nich daje nam konkretne narzędzia.

Kiedy rozmawiamy o przekazywaniu wartości, warto pamiętać, że dla każdego z nas coś jest ważne. W sposób uświadomiony mniej lub bardziej wartości kierują naszymi decyzjami i działaniami, które podejmujemy.

Kurs „Wychowanie przez łaskę” powstał ponieważ dla mnie wartością, którą się kieruję całkowicie świadomie jest wiara, która wyraża się właśnie przez łaskę. Łaskę, którą potrzebujemy doświadczyć i uwalniać dookoła siebie. Najlepiej zacząć w domu! W relacji z dziećmi!

JAK?

To nie jest takie trudne. W kursie poznasz sposoby, które pomagają mi na co dzień uwalniać doświadczenie łaski w mojej relacji z dziećmi, umiejętnie stawiając granice i dając dzieciom wsparcie.

Pamiętając jakie masz wartości i co jest dla Ciebie ważne, możesz świadomie wspierać siebie i dzieci. Łaska daje Ci konkretne narzędzia, z których możesz śmiało korzystać, pamiętając o swoich granicach i granicach swoich dzieci.

Pamiętaj, że masz w sobie moc, która jest nieograniczona i która jest dla Ciebie dostępna. Mieszka w Tobie Duch Święty!

O kursie

Zobacz, że masz w sobie nieograniczone zasoby

Duch Święty zawsze Ci pomoże

Jesteś tutaj więc zakładam, że tak jak ja chcesz przekazać swoim dzieciom wiarę i szukasz sposobów na to jak zarazić dzieci czymś czego sam czy sama doświadczyłaś.

Ten kurs ma na celu zbudowanie Ciebie i dodanie Ci zachęty i narzędzi, które będą skutecznie wspierały Twoją podróż w wychowaniu dzieci. Poznasz tutaj sposoby i metody, które wspierają budowanie dookoła siebie atmosfery sprzyjającej zbudowaniu, zachęcie i pocieszeniu Ciebie i Twoich dzieci.

Każdy z nas potrzebuje wsparcia i zachęty. Tak jesteśmy skonstruowani. Chcę powiedzieć Ci, że masz najlepszego motywatora w sobie..

czasami potrzebujemy tylko nauczyć się Jego języka i uwalniać to dookoła siebie. Najlepiej zacząć od tych, którzy są najbliżej nas.. naszych dzieci.

sprawdź czy można inaczej

Odnalezienie siebie i tego co jest naprawdę ważne jest potrzebne i konieczne żebyśmy szli w kierunku, który chcemy nadać swojemu życiu i życiu naszej rodziny. Jako chrześcijanie mamy dane narzędzia, które często ograniczamy do posługi innym zapominając, że jednak najwięcej czasu jako rodzice spędzamy.. lub mamy potencjał żeby spędzać z naszymi dzieciakami.

Nasze sposoby wychowawcze często zostają celowo lub nie zaczerpnięte z naszych domów, od naszych przyjaciół lub innych otaczających nas ludzi.

Żeby celowo wychowywać nasze dzieciaki.. potrzebujemy celowo dostosować nasze metody.. które mogą być całkiem inne niż te, które mamy zaczerpnięte – np. dzieci muszą mieć porządek w pokoju lub muszą zjadać posiłek do końca. W tym wszystko jest ok.. warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie czy to na pewno są wartości, o które tak walczę, które odzwierciedlają poziom walki o nie z tym czy naprawdę warto w szerokiej perspektywie zbawienia czy życia z Bogiem.

Gabriela Sawa o Wychowaniu przez łaskę

Dla mnie treści, którymi podzieliłam się z Tobą na tym kursie są niezwykle osobiste, szczere i płyną prosto z serca. Podzieliłam się sposobami, które u mnie działają i które stosuję w moim życiu codziennym.

Podjęłam tutaj próbę zebrania podejścia, które towarzyszy przekazaniu wiary w sposób prosty i skuteczny.

Głównym założeniem jest to, że ja jako rodzic mam wpływ na to w jakim środowisku wzrastają moje dzieci i aktywnie chcę to środowisko kształtować.

Również mam aktywne prawo do przekazywania tego co uznaje za ważne dla siebie i mi najbliższych. Zapraszam Cię do przejścia przez kurs stworzony przez praktyka w służbie dziecięcej i osoby, która skutecznie wychowuje swoje dzieci przez łaskę.

zapisz się

Jestem też autorką ebooka o tym, że ja jako mama w relacjach zabawy, rozwoju i codzienności z dziećmi też jestem ważna. W lekki sposób zobaczysz, że bycie mamą, to bardzo dobra przygoda. “O mamo! Ty też jesteś ważna.”

Zamów

Tematy segmentów

Kurs został podzielony na segmenty, w których znajdziesz video odpowiadające zadanym tematom.

1. O DZIECIACH CZYLI KIM ONE SĄ

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Ten segment dotyczy koncepcji i podejścia rodziców do dzieci. Znajdziesz tutaj wspierające sposoby, które pomogą Ci poprawić swoją relację do dziecka i dadzą Ci narzędzia poszerzające sposoby pracy i przekazywania tego co uznajesz za ważne.

JAKIE TEMATY ZNAJDZIESZ W TYM SEGMENCIE

Co myśleć o dzieciach?

Jak budować wiarę u dzieci?

Jak uspokoić dziecko z pomocą Ducha Świętego?

Jak uczyć dzieci posługi?

Co mówić żeby uwolnić Boże powołanie w życiu dziecka?

Jak prorokować nad dzieckiem?

dołącz do kursu

2. ZACHOWANIA DZIECI – CZY PO TYM POZNAJEMY JAKOŚĆ WYCHOWANIA?

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Drugi segment dotyczy zachowań dzieci, które często są dla nas problematyczne.. chociaż wystarczy niewiele żeby nasze życie w kontekście zachowań dzieci było prostsze.

JAKIE TEMATY ZNAJDZIESZ W TYM SEGMENCIE

Jak rozumieć zachowanie dzieci?

Co mówić zamiast – idź do swojego pokoju?

Nocne strachy – jak reagować?

Jak myśleć o dzieciach?

Jak i co odpowiadać czyli jak dyscyplinować dzieci

dołącz do kursu

3. RODZICE TEŻ SĄ CZĘŚCIĄ WYCHOWANIA

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Rodzice są ważną częścią wychowania. Dlatego zebrałam kilka sposobów na przyjrzenie się sobie i swoim metodom wychowawczym, sprawdzenie jak budować swoją wiarę ale też ciekawym wątkiem w świecie rodziców jest zazdrość.. dlatego tego tematu też dotyczy jedna część kursu.

JAKIE TEMATY ZNAJDZIESZ W TYM SEGMENCIE

Jak zadbać o siebie?

Rodzice pełni wiary.

Jak radzić sobie z emocjami po Bożemu?

Co myśleć o sobie.

Historie pełne wiary  z dziećmi.

Jak radzić sobie z zazdrością?

dołącz do kursu

4. CODZIENNOŚĆ W RODZINIE

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

To jest przestrzeń, w której jako rodzice kreujemy lub mamy szansę kreować przekazywanie wiary i wychowywanie naszych dzieci przez łaskę. Znajdziesz tutaj kilka sposobów na uwalnianie łaski i wiary w codzienności swojej i dzieci.

JAKIE TEMATY ZNAJDZIESZ W TYM SEGMENCIE

Codzienna rutyna – co jest ważne tak naprawdę?

Wieczorna wdzięczność.

Co codziennie mówić swoim dzieciom?

Skuteczne pytania otwierające rozmowę z dzieckiem.

Jak mówić do dzieci?

Jak się modlić?

dołącz do kursu

5. FRAGMENTY Z BIBLII WARTE ZAPAMIĘTANIA

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Drugi segment dotyczy zachowań dzieci, które często są dla nas problematyczne.. chociaż wystarczy niewiele żeby nasze życie w kontekście zachowań dzieci było prostsze.

JAKIE TEMATY ZNAJDZIESZ W TYM SEGMENCIE

Jak rozumieć zachowanie dzieci?

Co mówić zamiast – idź do swojego pokoju?

Nocne strachy – jak reagować?

dołącz do kursu

6. ZESTAW PLAKATÓW, KTÓRE ZAWIERAJĄ DOBRE SŁOWO I MOGĄ SŁUŻYĆ JAKO POMOC PRZY WPROWADZANIU TREŚCI Z KURSU W ŻYCIE

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Drugi segment dotyczy zachowań dzieci, które często są dla nas problematyczne.. chociaż wystarczy niewiele żeby nasze życie w kontekście zachowań dzieci było prostsze.

JAKIE TEMATY ZNAJDZIESZ W TYM SEGMENCIE

Jak rozumieć zachowanie dzieci?

Co mówić zamiast – idź do swojego pokoju?

Nocne strachy – jak reagować?

dołącz do kursu

Stworzyłam też kurs

o emocjach mamy i dziecka

zobacz co możesz zyskać

dołącz do kursu

Mama z dziedzictwem

Kto stworzył kurs

MAMA, ŻONA, LIDER, COACH, TSR, AUTORKA KSIĄŻKI, TWÓRCA

Gabrysia Sawa wychowała się w rodzinie, w której przekazywanie wiary od zawsze było częścią jej powołania. Swoje życie oddała na posługę i głównym miejscem, w którym Bóg jej używa jest właśnie posługa dla kobiet i dzieci. Podczas wydarzeń organizowanych przez ICPE Misja Polska jest w zespole odpowiedzialnym za służbę dziecięcą, a w życiu codziennym służy kobietom pracując z nimi indywidualnie podczas  konsultacji.

Jest mamą, która cieszy się życiem i czas bycia rodzicem wykorzystuje do poszerzania swoich kompetencji i zdobywania nowych umiejętności. Nie szuka wymówek, a raczej stara się znajdywać rozwiązania na różne wyzwania.

Zdecydowana większość projektów, które podejmuje dzieje się przy towarzyszeniu dzieci. Z entuzjazmem uznaje, że jeśli jeszcze nie wie jak coś zrobić – to się dowie albo wymyśli.

Tworzy treści na platformach Instagram gdzie znajdziesz ją wpisując _gabrysiasawa oraz mama.dla.mamy oraz na youtubie na kanale mama.dla.mamy i armia dzieci.

Wybierz swój pakiet

PRZEKAŻ DZIECIOM SWOJE WARTOŚCI

Kurs online

Wychowanie dzieci dla wierzących
549 zł
Naucz się jak przekazywać dzieciom wartości!

6 godzin pełnych praktycznej wiedzy

Workbook z modlitwą na wskazany temat do pracy własnej

Kilkanaście plakatów do druku!

ZAMÓW

2x Kurs online

Wychowanie dzieci + Kurs o emocjach mamy i dziecka
837 zł
Bądź wspaniałym rodzicem!

Kurs online: Wychowanie dzieci dla wierzących

Kurs o emocjach mamy i dziecka

Bezcenna inspiracja do stworzenia przyjaznego środowiska dla Ciebie i twojej rodziny

ZAMÓW

PAKIET PlatinUM

Kurso-książka
+ Planer 365
+ Kurs777
437 zł 752 zł
Przeżyj Rewolucję Umysłu w 7 tygodni.

Matemorfoza Umysłu z Kurso-książką

Codzienna praca z Planerem przez 365 dni

7 lekcji pełnych praktycznej wiedzy

7 ćwiczeń – PDF i instrukcja wideo

7 notatek wizualnych do wydruku

7 nagrań audio do codziennej medytacji

Możliwość zadawania pytań do każdej lekcji

ZAMÓW

FAQ

Najczęstsze pytania uczestników

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją dwie możliwości. Możesz wybrać raty w Mbanku lub Alior Banku – w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek. Druga opcja to płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now lub PayPo. Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  PayPo  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Przy zakupie zostanie utworzone Twoje prywatne konto na naszej platformie. Automatycznie zostanie wysłany do Ciebie email z instrukcją jak możesz się na nie zalogować. Zakupione materiały znajdziesz w zakładce “Moje kursy” po zalogowaniu na Twoim koncie. Dostęp do kursów jest przyznawany po opłaceniu zamówienia.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.

Po zalogowaniu na swoje konto, w zakładce Moje Kursy pojawi się pozycja Konsultacje Indywidualne. Tam znajdziesz instrukcję jak to zrobić.