Cały kurs

5. Moc odpowiedzialności
  6. Asertywność
  7. Życie świadome celu
  8. Po co Ci poczucie winy?

#2 Filaryszczęśliwego życia

6 lekcji + ebook

Kup teraz 400 zł

Nagrania

1. Proaktywność – Zdobądź Ziemię Obiecaną!
  2. Zasady zarządzania sobą w czasie + ebook
  3. Dobra współpraca z innymi
  4. Wewnętrzna regeneracja
  5. Komunikacja – zrozum i bądź zrozumiany
  6. Zobacz koniec swoich działań

Media o nas

TVP1
Republika
Radio Maryja
Opoka.org.pl
Deon.pl
Tygodnik Niedziela

Planer Inspiracje 365+

To coś więcej niż planer! Ta książka przeprowadzi Cię dzień po dniu, miesiąc po miesiącu od marzeń do ich realizacji.

Zamów

Metamorfoza umysłu

Rozpocznij wspaniały proces przemiany myślenia, odkrywaj czym jest obfitość życia, którą Bóg ma dla Ciebie, byś się nią rozkoszował i zachwycił.

Zamów

Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska?

Założenie jest proste: cena nie może być blokadą w Twoim rozwoju duchowym. Zapisując się na wydarzenie, płacisz ok. 1/3 sumy realnych kosztów. Pamiętaj, że Weekendowa Szkoła jest wydarzeniem dla kilkuset, a nie kilku tysięcy osób, a mimo to koszty organizacyjne nie są dużo niższe.

Zachęcamy, by być przygotowanym na dobrowolną ofiarę finansową podczas wydarzenia. W ten sposób możesz pokryć koszty, na które składają się m.in.:

1. Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą za darmo, lecz nie mają zapewnionego krzesła na sali. Dla tych dzieci nie będą organizowane osobne zajęcia podczas trwania nauczań.
  2. Rodzice za własne dzieci, które ukończyły 3 rok życia płacą połowę kwoty, za dzieci, które ukończyły 10 lat, płacą 3/4 kwoty.
Korzystając ze strony, akceptujesz Politykę Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.