Media o nas

TVP1
Gość Niedzielny
Republika
Radio Maryja
Opoka.org.pl
Deon.pl
Tygodnik Niedziela

Na Ziemi jak w Niebie z Marią Vadią

Działając w Katolickiej Odnowie Charyzmatycznej w Archidiecezji Miami, Maria naucza na licznych konferencjach i podróżuje po całym świecie, m.in. po Ameryce, Karaibach, Malcie, Ghanie, Ugandzie, Tanzanii, Zimbabwe, Indonezji, Nowej Zelandii, Kanadzie, Indiach, Polsce i Włoszech, niosąc różnym nacjom orędzie wiary, zbawienia i uzdrowienia. Jest założycielką oddziału Magnificat w Miami, "Jezus jest Panem" - posługi dla kobiet katolickich, jest również związana z Domem Chwały w Miami, będącym bezpiecznym schronieniem dla ofiar handlu ludźmi. Prowadzona przez Ducha Świętego, fundacja Marii pomaga Pigmejom w budowie nowych domów w Kabale w Ugandzie.

Jako założycielka fundacji Chwała Boża, Maria wypełnia zobowiązanie, aby Jezus był znany wszystkim narodom poprzez głoszenie Ewangelii w mocy Ducha Świętego. Jej pragnieniem jest, aby ujrzeć Kościół Katolicki przywrócony do piękna Oblubienicy Chrystusa ze znakami i cudami. Maria i jej zespół, pomaga wiernym Pana wchodzić w głębsze uwielbienie i doświadczać chwały Bożej. Razem z księdzem Tomem di Lorenzo finansuje Szkołę Ducha Świętego i konferencję Dni Chwały w Bostonie.

Maria jest autorką dziewięciu książek: Twój Język Ma Moc, Jak Trwać w Duchu Świętym, Strzała w Jego Ręku, Uzdrowienie jest dla Ciebie, Uwolnij Swoje Źródła, Zwycięstwo w Bramie Oczu, Nigdy Więcej Sierot, Jezus Potężny Wojownik i Znaki i cuda podczas uwielbienia.

Maria Vadia

Dzięki Marii Vadii po raz kolejny Pismo Święte ożywa

Te rekolekcje na nowo wzbudzają potrzebę medytowania nad łaską słuchania Słowa Bożego i wprowadzać je w czyn w rożnych sytuacjach życiowych. Dowiesz się o słabościach ludzkiej natury oraz dostaniesz wskazówki, jak należy brać słowo i przekształcać je w plan działania.

Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Te rekolekcje to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny odcinek jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko. Maria prowadzi czytelnika przez kolejne fragmenty Słowa Bożego, które są potwierdzeniem niezwykłych zasobów Bożej łaski nad naszym życiem.

Codziennie powtarzamy „przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na Ziemi” – Maria Vadia doświadczyła niejednokrotnie tego, jak Boże Królestwo objawia się na Ziemi i chcę, abyś i Ty zobaczył to w swoim życiu.

Więcej o Szkołach +

Szczegółowe Informacje

[GDZIE?]

Twój dom! Miejsce, które sprzyja skupieniu (wskazane dobre łącze do internetu).

[Posiłek]

Przygotuj sobie coś dobrego do picia, tak żeby podkreślić wyjątkowość tego czasu, który jest zaplanowany z myślą o Tobie.

[Koszt]

Jeden odcinek
40 zł

[Koszt]

Całość
280 złW pakiecie taniej!

[Dzieci]

Rodzice przyjdźcie z dziećmi.
zobacz więcej

[Nocleg]

Organizatorzy

Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska
Dom Zakonny Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego
Magnificat

Patronat

Instytut Ekumeniczny KUL

Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska?

Założenie jest proste: cena nie może być blokadą w Twoim rozwoju duchowym. Zapisując się na wydarzenie, płacisz ok. 1/3 sumy realnych kosztów. Pamiętaj, że Weekendowa Szkoła jest wydarzeniem dla kilkuset, a nie kilku tysięcy osób, a mimo to koszty organizacyjne nie są dużo niższe.

Zachęcamy, by być przygotowanym na dobrowolną ofiarę finansową podczas wydarzenia. W ten sposób możesz pokryć koszty, na które składają się m.in.:

Zniżka dla dzieci

  1. Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą za darmo, lecz nie mają zapewnionego krzesła na sali. Dla tych dzieci nie będą organizowane osobne zajęcia podczas trwania nauczań.
  2. Rodzice za własne dzieci, które ukończyły 3 rok życia płacą połowę kwoty, za dzieci, które ukończyły 10 lat, płacą 3/4 kwoty.
góra
Korzystając ze strony, akceptujesz Politykę Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.