KONFERENCJA

i zwiastuje Twoje potężne czyny.Ps 145, 4

[WYDARZENIE ONLINE – BEZPŁATNE]

SERCE

Zadbaj o swoje relacje z dziećmi!

✅ Nauczysz się skutecznej komunikacji ze Swoimi dziećmi, abyście mogli otwarcie dzielić się Swoimi myślami, uczuciami i potrzebami.

✅ Odkryjesz strategie, które pomogą Ci zbudować trwałą więź z Twoimi dziećmi opartą na wzajemnym szacunku.

✅ Poznasz techniki radzenia sobie z konfliktami w sposób konstruktywny, umożliwiając rozwiązanie problemów i budowanie jeszcze głębszych relacji.

✅ Dostaniesz wskazówki, jak tworzyć wyjątkowe i pamiętne chwile z Twoimi dziećmi.

WYPOSAŻENIE

Jak uwolnić w dziecku Bożą Moc!?

✅ Nauczysz się, jak prowadzić Twoje dziecko w duchowym rozwoju i odkrywaniu jego osobistej relacji z Bogiem.

✅ Dostaniesz praktyczne wskazówki, jak przekazywać dzieciom wartości chrześcijańskie w sposób autentyczny i inspirujący.

✅ Poznasz strategie, jak stworzyć w domu atmosferę pełną miłości, akceptacji i wsparcia, która pozwoli Twojemu dziecku kwitnąć na każdym poziomie życia.

✅ Podniesiemy modlitwę za młode pokolenie, aby weszło w powołanie, do jakiego powołał je Bóg.

GOŚCIE

✅ John Poul – misjonarz Instytutu Ewangelizacji świata z Malezji.

✅Jakub Saj – lider grup młodzieżowych w Lubelskiej Bazie Misyjnej.

✅ dr Anna Saj – żona i mama 6 dzieci, lider miedzynarodowych posług w Kościele Katolickim.

✅ ks dr. hab. Sławomir Pawłowski – wykładowca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Gabriela Sawa

Jak patrzeć na swoje dzieci, żeby żyło się łatwiej

Dowiesz się jak kształtować filtry przez które rozumiesz zachowania swoich dzieci.

Nauczysz się jak troszczyć się o swoje relacje z dziećmi.

Powiemy Ci o sprawdzonych metodach troszczenia się o siebie w relacji z dzieckiem.

Dostaniesz narzędzia do codziennej modlitwy za dzieciaki ❤️

ZAPISZ SIĘ

Konferencja odbędzie się 25 listopada o godzinie 15:30.

Zostaw nam swój adres e-mail, aby dostać wszystkie niezbędne informacje oraz materiały konferencyjne na swoją pocztę.

NAUCZAĆ BĘDĄ:

3§dr ANNA SAJ

Małżeństwo, Rodzice 3 wspaniałych córek.

Ona: terapeutka, która nie boi się wyzwań. Prowadzi spotkania indywidualne i grupowe. Jest

On: lekarz psychiatra, który dzień po dniu prowadzi ludzi do zdrowia.

Wspólnie przewodzą jako pastorzy kościołowi Nowe Życie w Lublinie. Co rocznie przygotowują wakacyjny obóz Wiatrołap i są częścią społeczności Perspektywy Proroczej.

Jeżeli zastanawiasz się, jak wychowywać dzieci do wiary, posłuchaj Kasi i Przemka. Podczas Rodzinnego Czasu Chwały dr Anna Saj przeprowadzi z nimi inspirującą rozmowę. Będzie również czas pytań od publiczności!

Konferencja Rodzinny Czas Chwały

to jedno z wielu wydarzeń organizowanych przez
Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Polska

cieszymy się, że dołączasz do nas i podejmujesz wyzwanie

poznania Jezusa i czynienia Go znanym w swoim środowisku.

Widzimy się 20 kwietnia 2024, godzina 16:00

Gośćmi będą:

STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.