Armia Dzieci

ŚWIECCY, KATOLICCY, RADYKALNI

Jest częścią Międzynarodowego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja. Powstała jako odpowiedź na pragnienie Boga: „Chcę widzieć w Kościele armię dzieci”. Została powołana w Kościele do uwielbienia i ewangelizacji, w których mają swoje miejsce wszystkie pokolenia.

Posługa Armia Dzieci nie polega na sprawowaniu opieki nad dziećmi podczas spotkań modlitewnych, ale jest sposobem włączenia się w urzeczywistnianie Królestwa Bożego na ziemi. Chrystus powiedział, że przyjdzie ono niespodziewanie i tak właśnie pojawiła się Armia Dzieci – nieoczekiwanie i natychmiast wypełniła nasze serca po brzegi.

www.armiadzieci.pl

Jesteśmy grupą ludzi szalejących z miłości do Boga. Pragniemy oddawać Mu chwałę i wołać do Niego tak jak On sam nas nauczył. Jesteśmy projektem składającym się z wielu różnych pokoleń, dzieci, młodzieży, dorosłych i ludzi starszych. Spotykamy się co czwartek jako wspólnota katolicka w Lublinie w jednym celu – chcemy słuchać Boga dokładnie i we wszystkim. Bóg jest dla nas najważniejszy.

Strona zespołu +