INSPIRUJĄCE NAUCZANIA,

KTÓRE PODNIOSĄ TWOJĄ WIARĘ NA WYŻSZY POZIOM

Zdobądź wiedzę i umiejętności, aby doświadczać Bożej Mocy i porzucić przeciętne życie!

Doświadczenie Boga

Brakuje Ci spotkania z Bogiem, który mówi i działa? Tutaj poznasz Go osobiście i doświadczysz, że jest kochającym Ojcem a Jego moc jest nieograniczona!

Uporządkowana wiedza

Podczas Weekendowych Szkół usłyszysz charyzmatycznych Gości z wieloletnim doświadczeniem w posłudze i głoszeniu Słowa Bożego: Marię Vadię, dr Carol Razzę, czy Dannego Staynea. Nagrania zostały podzielone na starannie opisane lekcje, byś świadomie przeszedł przez kolejne etapy nauczań.

Realna zmiana

Zastanawiasz się, co zrobić, by zostać uzdrowionym? A może jesteś w trudnej relacji z mężem i nie masz już sił? Nauczania wypełnione sprawdzonymi wskazówkami i budującymi wiarę świadectwami są odpowiedzią na najczęstsze wątpliwości i wyzwania wierzących ludzi. Przechodząc Weekendowe Szkoły, otrzymasz solidny fundament do zmiany, której pragniesz!

Jak było

Był rok 2012, kiedy Armia Dzieci wyruszyła z pierwszą Weekendową Szkołą do Warszawy. Nauczania, uwielbienie i posługa wstawiennicza przyciągnęły 120 osób. Nie skończyło się na jednym wydarzeniu! Przez lata odwiedzaliśmy małe wioski i duże miasta, tworząc przestrzeń do wzrostu wiary dla tysięcy ludzi w całej Polsce.

Jak jest

Niezapomniana duchowa przygoda, którą Ty też możesz przeżyć! Przed Tobą seria merytorycznych i pełnych mocy nagrań prowadzących Cię krok po kroku w Twoim rozwoju duchowym. Szkoła Ducha Świętego, Szkoła Miłości, a może Szkoła Życia Ponadnaturalnego? Każda z nich to okazja na zbudowanie bliższej relacji z Bogiem i życie w obfitości!

Potrzebujesz przełomu w wierze?

Czujesz, że stoisz w miejscu i w Twojej relacji z Bogiem wciąż czegoś brakuje? Chcesz uporządkować swój obraz Boga i znaleźć odpowiedź na ważne pytania w kwestii wiary? Weekendowe Szkoły to połączenie cennej wiedzy biblijnej i żywego doświadczenia Ewangelii. Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Weekendowe Szkoły to przestrzeń nauki i zdobywania cennych umiejętności, które podniosą Twoją relację z Bogiem na wyższy poziom! Tutaj nauczysz się:

Nauczysz się:

Stawać z wiarą w obliczu codziennych przeciwności zamiast uciekać i poddawać się,

Skutecznie modlić się o uzdrowienie i prorokować,

Myśleć i mówić według umysłu Chrystusowego,

Pozbyć się żalu i nieprzebaczenia w trudnych relacjach,

Współpracować z Duchem Świętym i uwalniać Jego moc w sobie.

Odtwarzaj w wybranym miejscu oraz czasie i poznaj Boga działającego w Twojej codzienności!

Zestaw nagrań Weekendowych Szkół otrzymasz w całości.

Od Ciebie zależy w jakim tempie przyswoisz treści i jak często zdecydujesz się do nich wracać.

Zainstaluj aplikację i zacznij swoją przygodę z Bogiem już dziś

Pobierz na AndroidPobierz na Apple

Weekendowe Szkoły to…

Nagrania ponad 60 unikatowych wydarzeń – na których Bóg dotykał tysięcy ludzi – w formacie .mp3

Nauczania 52 charyzmatycznych Gości z całego świata, głoszących wśród znaków i cudów

Historie z Biblii przeplatane współczesnymi świadectwami, które sprawią, że poznasz żywego Boga

Wiedza, której nie przegapisz!

To nie wszystko! Zadbaliśmy o to, by cenny przekaz naszych Gości na pewno Tobie nie umknął.
Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw biblijnych cytatów z każdego nauczania w formie PDF, byś mógł uporządkować zdobytą wiedzę i odkryć moc Słowa Bożego w Twoim życiu!

Nagrania, które znajdziesz w środku:

I wiele więcej…

Poznaj naszych Gości, którzy przeprowadzą Cię na drodze do wewnętrznej przemiany!

Danny Stayne – od ponad 30 lat lider uwielbienia i członek zespołu apostolskiego Mountain of Worship. Podczas swojej posługi widzi znaki i cuda jak za czasów Jezusa. Człowiek żywej wiary i gorliwej modlitwy, który nauczy Cię zanosić Boga do sklepu, samolotu i na stację benzynową!

Maria Vadia – misjonarka i ewangelizatorka. Od lat zaangażowana w posługę w odnowie charyzmatycznej i działalność stowarzyszenia Magnificat. Maria z precyzją i mocą głosi Słowo Boże a podczas konferencji, które prowadzi, ma miejsce wiele uzdrowień.

dr Anna Saj – doktor nauk teologicznych, coach, terapeuta i inspirujący mówca. Razem z mężem stoi na czele polskiej bazy misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota Armia Dzieci. Ania jest autorką książki “Metamorfoza umysłu” oraz wielu rozwojowych narzędzi i kursów dla wierzących. Wszystko po to, byś uwolnił swój potencjał i żył według Bożego planu.

dr hab. ks. Sławomir Pawłowski – pallotyn i doktor habilitowany teologii dogmatycznej. Na co dzień wykłada w Instytucie Ekumenicznym KUL oraz w Pallotyńskim Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie. Pełne wiedzy,  a jednocześnie życiowe nauczania księdza Sławka pomogą Tobie lepiej poznać Boga i zrozumieć prawdy wiary.

Michał Saj – jeden z liderów ICPE Misja Polska, przedsiębiorca, a prywatnie mąż i ojciec piątki dzieci. Uwielbia głosić o finansach i budowaniu Bożego Królestwa. Nauczania Michała wyróżnia jego płomienna wiara i bezkompromisowa wierność Jezusowi. Więc uważaj – słuchając ich, możesz pójść za Bogiem na 100%!

Gabriela Sawa – terapeuta i coach, która nie boi się wyzwań. Gabrysia jest żoną i mamą trójki dzieci i to właśnie z mamami szczególnie lubi pracować.  Na własnym przykładzie pokazuje, że bycie mamą nie polega na przetrwaniu do wieczora, a jest fantastyczną przygodą i okazją do rozwoju. Jest przekonana, że Bóg jest po jej stronie i we wszystkim jej pomoże. Słuchając nauczań Gabrysi, również w to uwierzysz!

dr Carol Razza – doktor psychologii i terapeuta rodzinny, wykładowca w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo. Prywatnie żona, mama i babcia. Wspiera w budowaniu szczęśliwych rodzin i głębokich relacji. Carol pokaże Ci, co znaczy żyć pełnią życia!

I wielu innych…

Uzyskaj dostęp do nagrań z ponad 60 Szkół i zdobywaj kolejne poziomy w rozwoju duchowym!

79,- 59,-

Otrzymasz:
– dostęp do nagrań ze wszystkich Weekendowych Szkół,
– dostęp do przyszłych wydarzeń online
które zorganizujemy,

Baza jest aktualizowana na bierząco.

Finansuję niezbędne koszty związane z realizacją projektu.

Dzięki Twojemu wsparciu opłacimy wszystkie koszty prowadzenia platformy, programy komputerowe, osoby obsługujące projekt i spisujące Szkoły.

Bądź Osobą, która zabezpiecza to dzieło.

119,-

Wspieram aktualne dzieła Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE

Organizujemy coroczne wydarzenia dla całych rodzin: Noc Chwały, obóz letni lazy Summer Camp oraz weekendowe szkoły.
Co miesiąc spotykamy się stacjonarnie i online na RodzinnyM Czasie Chwały, co tydzień spotykamy się na LIVE proroczym, a codziennie na jutrzni.


Wpłacając tę kwotę, podejmujesz wyzwanie zabezpieczenia Głoszenia Dobrej Ewangelii

199 ,-

Ilość miejsc ograniczona

Pragniesz razem z nami widzieć i doświadczać WIĘCEJ? Twoje wsparcie w tej kwocie da nam możliwość rozwoju w przyszłości: organizowania nowych wydarzeń, czy zakupu potrzebnego sprzętu oraz tworzenia materiałów i treści, które będą wspierać w rozwoju całe rodziny.

Dzięki Tobie nowe pomysły będą realizowane bez żadnych przeszkód!

Subskrybując ten projekt, wspierasz nasze działania.

Dzięki Twojemu wsparciu:

Co miesiąc organizujemy Rodzinny Czas Chwały

Dzieci uczestniczą za darmo w wydarzeniach, które organizujemy

Na kanale YouTube “Szkoła Ducha” odbywają się otwarte spotkania prorocze, oraz wiele darmowych treści

Prowadzimy grupę Chrześcijański e-learning na Facebooku

Finansujemy stypendia dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na udział w naszych wydarzeniach

Zainstaluj aplikację by mieć dostęp w każdym momencie.

Pobierz na AndroidPobierz na Apple

Świadectwo działania Weekendowych Szkół

FAQ

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją trzy możliwości.

  1. Raty w Mbanku lub Alior Banku – w zamówieniu wybierz "płacę z Przelewy24" a w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek.
  2. Płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now.
  3. Skontaktuj się z nami (dziendobry@szkoladucha.pl), możemy takie raty zasymulować ręcznie 😉

Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Przy zakupie zostanie utworzone Twoje prywatne konto na naszej platformie. Automatycznie zostanie wysłany do Ciebie email z instrukcją jak możesz się na nie zalogować. Zakupione materiały znajdziesz w zakładce “Moje kursy” po zalogowaniu na Twoim koncie. Dostęp do kursów jest przyznawany po opłaceniu zamówienia.

Webinar jest to spotkanie na żywo, podczas którego będziesz mnie widzieć i słyszeć, natomiast komunikacja między nami będzie odbywała się przez chat. Możesz zadawać mi pytania, komentować i odpowiadać na chacie.

Na swoim koncie, w zakładce Moje Kursy znajdziesz link do materiałów kursu. Jedna z lekcji jest linkiem do webinarów, z instrukcję jak do nich dołączyć. Jeżeli ich tam nie ma, pojawią się najpóźniej 4 dni przed webinarem.

Jeżeli wykupiłeś dostęp do archiwalnych edycji na swoim koncie znajdziesz nagrania z Webinarów.

Webinar będzie nagrywany. Nagranie pojawia się w ciągu kilku dni od webinaru.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.

Moje książki znajdziesz sklepie Szkoła Ducha. Link znajduje się w menu głównym na tej stronie.