Opinie

Gdybym przeżyła ten kurs 15 lat temu, to nie obawiałabym się myśleć pozytywnie.

W czasie Kursu Przemiany Myślenia: Dotarło do mnie – wreszcie – słowo Boga, iż każdą myśl mogę brać w niewolę, osądzać ją i poddawać Chrystusowi. Dzięki ćwiczeniom, otrzymałam praktyczne sugestie, jak to robić każdego dnia. Kurs uporządkował mi w głowie podejście do zdrowia mojego ciała. Nauczyłam się jak radzić sobie w nie przewidzianych i obciążających mnie sytuacjach. Dzisiaj wiem, jak zachować pokój i współpracować z Duchem Świętym. Kurs polecam tym, którzy negatywnie myślą o sobie, którzy myślą że sobie nie poradzą, że wszystko ich przerasta. Uważam, że przyda się tym, którzy spakowali swoje marzenia na dno szuflady i myślą, że to koniec. Gdybym przeżyła ten kurs 15 lat temu, to nie obawiałabym się myśleć pozytywnie. Ten kurs pomógłby uporządkować na pewno wiele dziedzin mojego życia. Wierzę, że Polacy korzystając z sugestii usłyszanych na Kursie Przemiany Myślenia, mogą przemienić swój umysł i stać się ludźmi myślącym pozytywnie. Polecam!

Marta

Kielce | nauczyciel

Gdybym wcześniej się o tym dowiedziała, byłabym spokojniejsza o przyszłość swoją i moich bliskich

Po Kursie Przemiany Myślenia pilnuję się, żeby nie wypowiadać się negatywnie. Rozstałam się z rzeczami, których nie mogłam się pozbyć i uporządkowałam trudne miejsca w domu. Polecam osobom pesymistycznym i negatywnie nastawionym do życia. Gdybym wcześniej się o tym dowiedziała, byłabym spokojniejsza o przyszłość swoją i moich bliskich. Ludzie, którzy przejdą przez ten kurs, z pewnością będą bardziej zdecydowani, radośniejsi i pozytywni.

Jolanta

Lublin | fryzjerka

Bóg mnie naprawdę kocha, że w Jego oczach jestem ważna i wybrana

Kurs Przemiany Myślenia – Metamorfoza Umysłu, utwierdził mnie w przekonaniu, że Bóg mnie naprawdę kocha, że w Jego oczach jestem ważna i wybrana, że mam prawo czuć się w pełni Jego córką, na której Mu zależy. Kurs uświadomił mi również, że myśli Boga o mnie są dobrymi myślami, więc moje o Nim i o sobie samej też powinny takie być. Ćwiczenia, które Ania prowadziła, wyzwoliły we mnie zrozumienie, że mój sposób myślenia wpływa na jakość mojego życia.Moje myśli mogą mnie niszczyć i osłabiać, ale też mogą wywindować mnie na bardzo wysoki poziom. Kurs wyposażył mnie w narzędzia, dzięki którym nauczyłam się odbierać rzeczywistość w świetle prawdy i miłości Bożej. Gdybym miała szansę na taką wiedzę 15 lat temu, uniknęłabym wielu błędnych decyzji i kłopotów. Na pewno inaczej budowałabym relacje rodzinne i zawodowe, mając świadomość, że Duch Święty, który wskrzesił Chrystusa z martwych, mieszka we mnie, wspomaga mnie i umacnia, a Słowo Boże jest orężem w walce z przeciwnościami losu. Dzisiaj mamy możliwość, by uczyć się, jak przemieniać życie, ufając Bogu, który troszczy się o wszystkie nasze potrzeby.

Beata, mama Natalki

polonistka, wieloletni pedagog