Metamorfoza Umysłu

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSO-KSIĄŻKĄ

Metamorfoza Umysłu

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSOKSIĄŻKĄ

WSZYSCY CHCEMY WIEŚĆ ŻYCIE PEŁNE RADOŚCI, POKOJU I STABILNOŚCI.

Jednak często doświadczamy wielu turbulencji. Przechodząc przez te doświadczenia, nieświadomie budujemy w swojej głowie przekonania i schematy, które mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Te przekonania są następstwem naszych myśli i to właśnie one mają największy wpływ na naszą codzienność. Przełom zaczyna się, kiedy zdasz sobie sprawę, że to Ty decydujesz, o czym myślisz!

ALE WŁAŚCIWIE DLACZEGO TO O CZYM MYŚLIMY JEST TAKIE WAŻNE?

Ponieważ wszystkie nasze emocje i uczucia poprzedzają właśnie myśli! Sztuką jest kontrolować je i świadomie dopuszczać do siebie tylko te, które są dla nas budujące i zachęcają nas do działania. Wszystkie myśli, które nas demotywują, zniechęcają i powstrzymują trzeba po prostu odrzucić. Jak nad nimi zapanować?

ŻEBY NAUCZYĆ SIĘ PANOWAĆ NAD MYŚLAMI MUSISZ SIĘ ZORIENTOWAĆ, ŻE MYŚLISZ.

Ja wiem, że to brzmi banalnie, ale sama byłam zadziwiona tym, jak wiele myśli jest nieuświadomionych. Mimo tego że są i wpływają na nasze życie, nie przywiązujemy im zbyt dużo uwagi, wręcz umyka nam ich istnienie. Kurs przemiany myślenia to tak naprawdę przygoda, w której lepiej poznasz samego siebie. Pokażę ci jak działają twoje myśli i skąd się biorą. Dowiesz się, co możesz zrobić, żeby je złapać i przyjąć albo odrzucić. Będę cię ciągle motywować do tego, żebyś dokopał się do źródła swoich trudności a nie walczył z ich objawami.

ZAMÓW
KSIĄŻKĘ

Spis treści

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSO-KSIĄŻKĄ

Wstęp
Jakiego chcesz życia dla siebie? ……………………………………………………………………………………………………………………
19
Jesteś cudem!
Czy wiesz, jak bezcenny jesteś? ………………………………………………………………………………………………………….
25
BĄDŹ UWAŻNY!
Miej pozytywne nastawienie ………………………………………………………………………………………………………
41
Start!
Kurs Przemiany Myślenia ……………………………………………………………………………………………………………
55
Zadanie 1
Lista negatywnych myśli …………………………………………………………………………………………………………………..
63
Zadanie 2
Grupowanie negatywnych myśli według kategorii ……………………………………………………………………………………………………………………………..
77
Zadanie 3
Wiedza o nawykach ………………………………………………………………………………………………………………………………..
91
Zadanie 4
Lista pozytywnych myśli, zgodnych z planem Boga …………………………………………………………………………………………………………………………………
103
Zadanie 5
Grupowanie myśli pozytywnych według kategorii …………………………………………………………………………………………………………………………….
117
Zadanie 6
Sposób na zmianę …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
131
Co może ci pomóc
Ogłaszaj Słowo Boże ……………………………………………………………………………………………………………….
143
PRAWDA O MNIE
Myślę tak o sobie ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
151
FILTRUJ MYŚLI
Odnawiaj umysł ………………………………………………………………………………………………………………………………………..
159
CO TERAZ?
Kop, kop, dokop się, posprzątaj …………………………………………………………………………………………………………………………………….
165
Strategie przeciwnika
Musisz je zdemaskować ……………………………………………………………………………………………………………………….
171
Boże strategie
Zbierzesz to, co zasiejesz ……………………………………………………………………………………………….
179
Zakończenie
Zmień swoje życie …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
195
Zakończenie
Zbierzesz to, co zasiejesz
195

200
STRON

17
ROZDZIAŁÓW

6
ĆWICZEŃ

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

WYSYŁKA
W 48H

14 dni
na zwrot

Zajrzyj do środka!

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSO-KSIĄŻKĄ

ZAMÓW
KSIĄŻKĘ

A może E-book?

WYGODNA PRACA Z KURSO-KSIĄŻKĄ GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

KUP E-BOOK “METAMORFOZA UMYSŁU – KURS PRZEMIANY MYŚLENIA” W FORMACIE PDF
ZA 49 ZŁ.

ZAMÓW
E-BOOK

Recenzje

PRZECZYTAJ CO MÓWIĄ CZYTELNICY

Bezpłatny rozdział

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Nie musisz od razu kupować. Przeczytaj pierwszy rozdział, który wprowadza do Kursu Przemiany Myślenia. Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać go bezpłatnie na swoją skrzynkę e-mail.

Twoje imię

Adres e-mail

POBIERZ PIERWSZY ROZDZIAŁ

Wybierz swój pakiet

ZMIEŃ MYŚLENIE A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE

Pakiet silver

Kurso-książka Metamorfoza Umysłu
55 zł
Zacznij swoją metamorfozę!

Zobacz, że wszystko zaczyna się od myśli

Sprawdź, jakie myśli są w twojej głowie

Dowiedz się, jak twoje myśli wpływają na Ciebie

Naucz się kontrolować swoje myśli.

Zobacz jak działają nawyki myślowe

Dowiedz się jak działa mózg, który steruje całym twoim ciałem.

ZAMÓW

PAKIET gold

Kurso-książka
+ Planer 365
 
155 zł 175 zł
Pracuj z planerem przez cały rok!

Metamorfoza Umysłu z Kurso-książką

Inspiracja biblijna na każdej stronie

Kreatywne miejsce na Twoje notatki

Instrukcja obsługi z metodą wyznaczania celów

Lista niezwykle przydatnych pytań nakierowanych na rozwiązania

Metoda codziennej pracy, która pomaga uporządkować życie

ZAMÓW

PAKIET PlatinUM

Kurso-książka
+ Planer 365
+ Kurs777
437 zł 752 zł
Przeżyj Rewolucję Umysłu w 7 tygodni.

Matemorfoza Umysłu z Kurso-książką

Codzienna praca z Planerem przez 365 dni

7 lekcji pełnych praktycznej wiedzy

7 ćwiczeń – PDF i instrukcja wideo

7 notatek wizualnych do wydruku

7 nagrań audio do codziennej medytacji

Możliwość zadawania pytań do każdej lekcji

ZAMÓW

To coś więcej niż planer! Ta książka przeprowadzi Cię dzień po dniu, miesiąc po miesiącu od marzeń do ich realizacji.

zamów planer

Poznaj Autorkę

NIESAMOWITA KOBIETA KTÓRA STWORZYŁA METAMORFOZĘ

LIDERKA, NAUCZYCIELKA,
DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Od ponad 7 lat, razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota katolicka Lublin – Armia Dzieci. Tworzy ją kilkadziesiąt osób, w pełni oddanych służbie w kościele, w tym 6 jej własnych dzieci i ich rodziny.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom. Jak sama mówi: “rodziny są przyszłością naszego kościoła, a dzieci partnerami w ewangelizacji”.

ZAMÓW
KSIĄŻKĘ

FAQ

Najczęstsze pytania uczestników

Wysyłki obsługujemy przewoźnikiem “InPost”. Możesz wybrać dostawę przez kuriera do domu lub odebrać ją w paczkomacie.

Zamówienia złożone do godziny 09:00, zazwyczaj są realizowane tego samego dnia. Zamówienie złożone po 09:00 realizowane są następnego dnia. W skrajnych przypadkach wysyłka może opóźnić się o 2 dni robocze. Otrzymasz informację o realizacji wysyłki drogą mailową po nadaniu przez nas paczki. Od momentu odebrania paczki przez kuriera, czas jej dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Za przesyłkę z opcją płatności przy odbiorze zapłacisz u kuriera lub w paczkomacie przy odbiorze przesyłki.

Przy płatności w momencie składania zamówienia, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem oraz przekazem tradycyjnym (inne).

Tak, natomiast koszty takiej wysyłki musimy wyceniać indywidualne. Prosimy o kontakt mailowy ([email protected]) z dokładnym adresem na który ma by być wysyłka i jakie produkty znajdą się w zamówieniu. Na podstawie wagi i gabarytów wycenimy ją i odeślemy informację. Jeżeli koszt zostanie zaakceptowany włączymy opcję wysyłki na podany w mailu kod pocztowy.

 

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny. Po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

 

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Tak, prosimy napisać o tym w wiadomość do zamówienia (poniżej adresu dostawy). Jedynie musisz liczyć się z tym, że Twój egzemplarz nie zostanie wysłany od razu. Być może będziesz musiał poczekać nawet do kilku dni w zależności od dostępności dr Anny Saj.

 

Tak, masz 14 dni na zwrot towaru od daty otrzymania przesyłki. Dokonamy zwrotu pełnej kwoty zamówienia pod warunkiem, że produkt nie nosi śladów użytkowania, w przesyłce ze zwrotem będzie paragon i dołączona kartka z napisem “zwrot zamówienia nr #(proszę wpisać numer zamówienia)” . Pieniądze powinny trafić na Twoje konto w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Tak, książkę możesz zakupić w formie e-booka w formacie PDF i korzystać z niej na czytniku, komputerze, iPadzie lub telefonie. Po zakupie książki, dostaniesz dostęp do pobrania pliku. Ebook można kupić klikając tutaj.

 

Metamorfoza umysłu