Media o nas

Deon.pl
Tygodnik Niedziela

WeekendowaSzkoła Miłości

Jak kochać swoich nieprzyjaciół? Jak Bóg może kochać kogoś takiego jak ja?

Relacja z Jezusem sprawia, że takie pytania stają się pytaniem retorycznym. Wszystko zaczyna się wtedy, kiedy zdajemy sobie sprawę że miłość nie jest uczuciem. Miłość jest osobą, która w nas mieszka i wystarczy pozwolić jej działać. Te trzy dni to wspaniałe miejsce poznawania nowej tożsamości, w której nie chodzi już o to co ty robisz, ale o to co Jezus zrobił na krzyżu.

Więcej o Szkołach +

Inspirujący Goście

Posługa dla dzieci | Uwielbienie

Posługujący
Jola Sawa, Agnieszka Ostowska, Asia Jankowska, Beata Kulis, Tomasz Kulis, Asia Szymanek, Ania Stachyra, Marek Stachyra, Jola Borysiewicz, Bartosz Bury, Marta Suchenia, Darek Suchenia, Karol Krajewski, Marta Krajewska

Uwielbienie
Rafał Saj, Ania Saj, Anna Maria Saj, Tomasz Jankowski, Serafin Saj, Jakub Saj, Aniela Saj, Roman Czujko, Karol Ostowski, Julia Kulis, Janek Kulis, Maria Bury, Julian Cichy, Hania Jankowska

Posługa Dziecięca
Emil Cichy, Kasia Cichy, Ania Saj, Edyta Brzezińska, Gabriela Sawa, Tomasz Jankowski

Grupa Młodzieżowa
Łukasz Sawa, Jakub Saj, Michał Saj, Filip Cichy

Szczegółowe Informacje

[Kiedy?]

22 - 24 czerwca 2018

[GDZIE?]

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
83-304 Przodkowo
Google Mapy

[Koszt]

już wkrótce

[Posiłek]

Kawa, herbata, woda, kanapka i owoc na przerwie. Obiad we własnym zakresie.

[Dzieci]

Podczas wydarzenia odbywają się ścieżki wiekowe dla dzieci od 3 do 18 lat. Dzieci mogą uczestniczyć w programie dziecięcym, tylko jeżeli rodzice uczestniczą w programie dla dorosłych. Na wydarzenie dzieci poniżej 16 lat mogą przyjechać tylko z prawnymi opiekunami.

[Nocleg]

We własnym zakresie.

AktualnyPlan

[PIĄTEK]

16:30 – 18:00Rejestracja uczestników
18:00 – 21:00Sesja 1

[SOBOTA]

09:00 – 13:30Sesja 2, sesja 3
13:30 – 15:00Przerwa obiadowa
15:00 – 20:00Sesja 4, sesja 5
20:15 – 21:00Eucharystia

[NIEDZIELA]

09:00 – 12:30Sesja 6 i 7
12:30 – 14:00Eucharystia i zakończenie

* Ze względu na formułę Weekendowej Szkoły, czas trwania poszczególnych sesji może się przedłużyć do 30 minut. Więcej o tym co się będzie działo można przeczytać tutaj.

Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska

Powiadom znajomych

Zbierz 10 osób, a dostaniesz 10% zniżki.**

Dołącz do wydarzenia

do 11 stycznia

• 120 zł – do 24 stycznia
  • 130 zł – do 10 lutego

do 11 stycznia

• 120 zł – do 24 stycznia
  • 130 zł – do 10 lutego

Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska?

Założenie jest proste: cena nie może być blokadą w Twoim rozwoju duchowym. Zapisując się na wydarzenie, płacisz ok. 1/3 sumy realnych kosztów. Pamiętaj, że Weekendowa Szkoła jest wydarzeniem dla kilkuset, a nie kilku tysięcy osób, a mimo to koszty organizacyjne nie są dużo niższe.

Zachęcamy, by być przygotowanym na dobrowolną ofiarę finansową podczas wydarzenia. W ten sposób możesz pokryć koszty, na które składają się m.in.:

1. Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą za darmo, lecz nie mają zapewnionego krzesła na sali. Dla tych dzieci nie będą organizowane osobne zajęcia podczas trwania nauczań.
  2. Rodzice za własne dzieci, które ukończyły 3 rok życia płacą połowę kwoty, za dzieci, które ukończyły 10 lat, płacą 3/4 kwoty.

Dodaj do pakietu

9 KSIĄŻEK
Marii Vadii

Twój Jezyk ma Moc
Jak trwać w Duchu Świętym
Strzała w Jego Ręku
Uzdrowienie jest dla Ciebie!
Uwolnij Swoje Źródła
Nigdy więcej sierot!
Zwycięstwo w bramie oczu
Jezus Potężny Wojownik
Cuda i Znaki podczas uwielbienia
Szybka wysyłka
Czytaj więcej o książkach →

online Rekolekcje
Maria Vadia: Na ziemi jak w Niebie

9 biblijnych wykładów
Przebaczenie
Uzdrowienie
Synostwo
Uwielbienie
Osoba Ducha Świętego
Język modlitwy
Dar objawienia
Hojny dawca
Nie jesteś sierotą! Działaj z Duchem Św.
Roczny dostęp do nagrań

9 KSIĄŻEK
Marii Vadii

Online Rekolekcje
Maria Vadia: Na ziemi jak w Niebie

Korzystając ze strony, akceptujesz Politykę Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.