Dlaczego warto?

+

Eucharystia| Nauczania i wykłady| Chwała i uwielbienie| Modlitwa wstawiennicza| Warsztaty| Grupy dla dzieci| Grupa dla młodzieży

Media o nas

TVP1
Republika

Radio Maryja
Opoka.org.pl
Deon.pl

Tygodnik Niedziela

Squeezebox Portfolio Template

Show projects

WizjaMisja

Św. Paweł pisze, że ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi (Rz 8,14). Weekendowe Szkoły są rodzajem rekolekcji, w czasie których ludzie każdego wieku i stanu mogą nauczyć się słuchania Jego głosu i współpracowania z Nim. Chcemy być ludźmi, którzy żyją wg planu, który Bóg dla nas przygotował.

Nasze miejscew Kościele

Jest to wydarzenie katolickie, organizatorzy działają za wiedzą i błogosławieństwem władz Kościoła. Organizatorem jest katolicki, międzynarodowy Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska – stowarzyszenie na prawach papieskich, który jest powołany w Kościele do uwielbienia i ewangelizacji.

WiekDla kogo

• osoby dorosłe
  • studenci
  • rodzice z dziećmi w każdym wieku
  • osoby konsekrowane, samotne
  • małżeństwa

NasiMówcy

Posługujący – świeccy i kapłani – są autorytetami, których doświadczenie potwierdza nie tylko zdobyta wiedza teologiczna (m.in. dr Anna Saj, ks. dr hab. Sławomir Pawłowski — prof. KUL), ale doświadczenie i nadprzyrodzone działanie Boga w ich życiu.

więcej +

Jak to wygląda?Plan

• Eucharystia
  • Nauczania i wykłady
  • Chwała i uwielbienie
  • Modlitwa wstawiennicza
  • Warsztaty
  • Grupy dla dzieci
  • Grupa dla młodzieży

Metoda pracyz dziećmi

Pracujemy jednocześnie z dziećmi i ich rodzicami. Przez większość czasu jesteśmy razem, dzielimy się na grupy, tylko podczas nauczań i wykładów. Liderzy grup dziecięcych i grupy młodzieżowej realizują ten sam program, który dorośli, lecz metodami właściwymi dla percepcji członków grupy.

ICPE

Przeczytajprzed przyjazdem

Zaplanuj czas!

Zobacz, kiedy najbliższe wydarzenie.