Live proroczy

Dołącz do osób słuchających Bożego głosu!

Każdy z nas potrzebuje pocieszenia, zachęty i zbudowania – właśnie to spotka Cię na proroczych transmisjach.

Zapisz się i otrzymuj mailowe przypomnienia o transmisjach!

Zapisz się!

Dlaczego warto dołączyć do proroczego live’a?

Słuchamy tego, co Bóg chce przekazać osobom dołączającym do spotkania i przekazujemy na żywo, aby uwalniać Boże błogosławieństwo, nieść nadzieję i miłość, którą Bóg chce włożyć w Twoje serce.

Usłyszysz słowa, które budują, zachęcają i pocieszają

Osobiście doświadczysz Bożej miłości i opieki

Uwolnisz Boże błogosławieństwo nad Twoim życiem

Ruszysz dalej w swojej wierze i wzniesiesz ją na wyższy poziom

Zaczniesz odkrywać swoją tożsamość w oczach Boga

Jak to wygląda?

Dołącz do transmisji na żywo w czwartek o 19:00 na naszym kanale YT @szkoladucha – po zapisaniu się będziesz otrzymywał maile przypominające z linkiem.

Podczas trwania liva, na chacie transmisji, napisz komentarz “Proszę o słowo Twoje imię”.

Osoby, za które modliliśmy się na ostatnich spotkaniach ( ok. 30 dni wstecz), będą pomijane w kolejce, tak aby nowe osoby mogły dostać słowo.

Każdy osobiście dla siebie prosi o Słowo w komentarzu. Nie modlimy się za członków waszych rodzin lub znajomych, których nie ma na live.

Liva warto odsłuchać, nawet jeśli nie bierzesz w nim udziału na żywo lub dołączyć do niego nawet jeśli nie modlimy się za Ciebie z imienia i nazwiska, ponieważ padają słowa poznania oraz prorocze dla osób, których nie ma na Livie, a wierzymy, że zostaną odsłuchane później oraz w komentarzach angażują się osoby, które również modlą się i prorokują nad uczestnikami spotkania.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy członkami katolickiej wspólnoty Armia Dzieci, świeckimi misjonarzami w Instytucie Ewangelizacji Świata – Misji ICPE, która poświęca się formacji i szkoleniu katolików, tak aby mogli być bardziej skutecznymi ewangelizatorami.
Podczas proroczych live’ów posługują m.in.:

Anna Saj – żona, matka sześciorga dzieci, doktor nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, nauczyciel, coach, mówca. Razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE.

Edyta Brzezińska – z wykształcenia i pasji teolog. W projekcie Szkoła Ducha – Chrześcijański e-learning, prowadzi zajęcia z daru prorokowania

Gabriela Sawa – wykwalifikowany terapeuta TSR, life-coach, mama 2 dzieci.

Jolanta Sawa – lider posługi wstawienniczej w Armii Dzieci. Na co dzień pracuję w stomatologii, interesuję się zdrowym odżywianiem, psychologią i duchowością.

Magdalena Malec – Filolog i kulturoznawca, pasjonuje się psychologią i duchowością. Z zamiłowaniem dzieli się swoimi zainteresowaniami, współtworząc projekty lingwistyczne i kulturoznawcze. Absolwent Szkoły Ewangelizacji ‘Jeunesse Lumiere’, na co dzień związana z Instytutem Ewangelizacji Świata ICPE oraz zespołem Szkoły Ducha.

Łukasz Sawa – architekt z wykształcenia i profesji. Podczas wydarzeń odpowiedzialny jest za stronę wizualną i techniczną.

Sebastian Pawlik – ukończył studia licencjackie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, obecnie student teologii. Szczególnie realizuję posługę ewangelizacyjną i modlitwę za chorych.

Aleksandra Brożek

Zapisz się i otrzymuj przypomnienia na maila o transmisjach na żywo. Dołącz do grupy osób, które pragną doświadczać żywego Boga i żyć Jego Słowem!