Mówią o nas

Kardynał Kurt Koch

Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan

„Nasze spotkanie pozwoliło mi docenić Wasze oddanie sprawie duchowego ekumenizmu poprzez inicjatywę „Armii Dzieci” […], a także Waszego zaangażowania w Instytut Ewangelizacji Świata”.
czytaj więcej

Arcybiskup Stanisław Budzik

Metropolita Lubelski

„Polecając Bożej opiece wszystkich organizatorów i uczestników Nocy Chwały oraz Weekendowej Szkoły ICPE, z serca błogosławię”.
czytaj więcej

Śp. arcybiskup Józef Życiński

Metropolita Lubelski

„Dla Armii Dzieci z błogosławieństwem, aby Słowo mieszkało zawsze między nimi”.
czytaj więcej

Kardynał Kazimierz Nycz

Metropolita Warszawski

„Wszystkim zaangażowanym w organizację Konferencji „Czas Chwały”, jak również wszystkim uczestnikom, Ksiądz Kardynał udziela swego pasterskiego błogosławieństwa”.
czytaj więcej

Arcybiskup Thomas Wenski

Metropolita Miami

„MARIA VADIA jest praktykującą katoliczką która do tej pory prowadziła uczciwe życie, zgodne z naukami moralnymi Kościoła Katolickiego. Ponadto, nie ma żadnych informacji dotyczących jej działalności pisarskiej lub jej świadectw wiary, które byłyby w sprzeczności z nauczaniem Kościoła Katolickiego”.
czytaj więcej

Ks. dr hab. Przemysław Kantyka

Dyrektor Instytutu Ekumenicznego

„Wydarzenia takie jak: Weekendowe Szkoły ICPE, Konferencje «Czas Chwały» wpisują się w zakres ekumenizmu duchowego, którego sednem jest nawrócenie serca, świętość życia i modlitwa”.
czytaj więcej

Ks. dr hab. Sławomir Pawłowski

Sekretarz Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu

„Mogę zaświadczyć o jej głębokiej znajomości Pisma Świętego i wierności nauczaniu Kościoła katolickiego, jak również o wielkim wyczuciu i umiejętnościach ewangelizacyjnych”.
czytaj więcej

góra
© 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.