Mówią o nas Weekendowa Szkoła i Armia Dzieci opinie

Jeśli zastanawiasz się, jakie opinie o wspólnocie katolickiej Armia Dzieci i jej posłudze mają polscy duchowni, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla was referencje, rekomendacje, aprobaty, które dostaliśmy od znanych polskich głów Kościoła Katolickiego. Klikając czytaj więcej, możesz zapoznać się z pełną opinią o Armii Dzieci lub jednej z posług, które realizuje w polskim kościele.

Kardynał Kurt Koch

Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan

„Nasze spotkanie pozwoliło mi docenić Wasze oddanie sprawie duchowego ekumenizmu poprzez inicjatywę „Armii Dzieci” […], a także Waszego zaangażowania w Instytut Ewangelizacji Świata”.
czytaj więcej

Arcybiskup Stanisław Budzik

Metropolita Lubelski

„Polecając Bożej opiece wszystkich organizatorów i uczestników Nocy Chwały oraz Weekendowej Szkoły ICPE, z serca błogosławię”.
czytaj więcej

Śp. arcybiskup Józef Życiński

Metropolita Lubelski

„Dla Armii Dzieci z błogosławieństwem, aby Słowo mieszkało zawsze między nimi”.
czytaj więcej

Kardynał Kazimierz Nycz

Metropolita Warszawski

„Wszystkim zaangażowanym w organizację Konferencji „Czas Chwały”, jak również wszystkim uczestnikom, Ksiądz Kardynał udziela swego pasterskiego błogosławieństwa”.
czytaj więcej

Biskup Jan Piotrowski

Diecezja Kielecka

„To ja wam dziękuję, a nie wy mnie. Bo ja zrobiłem wywiad, kim jesteście. Trzeba mieć świadomość, kogo się zaprasza. To dobro, które wnosicie w przestrzeń Kościoła Kieleckiego, na pewno zaowocuje”.
Zobacz wideo

Biskup Andrzej Czaja

Diecezja Opolska

„Wy tym uwielbieniem żeście mnie tutaj zbudowali, rozradowali. Pójdę na pewno z jeszcze większą radością do dalszych swych obowiązków”.
Zobacz wideo

Arcybiskup Thomas Wenski

Metropolita Miami

„MARIA VADIA jest praktykującą katoliczką która do tej pory prowadziła uczciwe życie, zgodne z naukami moralnymi Kościoła Katolickiego. Ponadto, nie ma żadnych informacji dotyczących jej działalności pisarskiej lub jej świadectw wiary, które byłyby w sprzeczności z nauczaniem Kościoła Katolickiego”.
czytaj więcej

Ks. dr hab. Przemysław Kantyka

Dyrektor Instytutu Ekumenicznego

„Wydarzenia takie jak: Weekendowe Szkoły ICPE, Konferencje «Czas Chwały» wpisują się w zakres ekumenizmu duchowego, którego sednem jest nawrócenie serca, świętość życia i modlitwa”.
czytaj więcej

Ks. dr hab. Sławomir Pawłowski

Sekretarz Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu

„Mogę zaświadczyć o jej głębokiej znajomości Pisma Świętego i wierności nauczaniu Kościoła katolickiego, jak również o wielkim wyczuciu i umiejętnościach ewangelizacyjnych”.
czytaj więcej

góra
Korzystając ze strony, akceptujesz Politykę Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.