Ania Saj

Warszawa | Home Project

Żona, architekt, twórca JOFI STUDIO, certyfikowany coach, lider HOME PROJECT w Warszawie, członek zespołu koordynującego polskojęzyczne oddziały Magnificat — Posługi Kobiet Katolickich odpowiedzialny za komunikację, lider uwielbienia z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kocham budować — przede wszystkim przestrzeń i ludzi wokół, wydobywać ukryty potencjał i budzić do życia to, co piękne i prawdziwe.

Prywatnie jestem sobą i pełnię różne funkcje. Jestem żoną, liderem Home Project działającego w Warszawie, członkiem zespołu koordynującego polskojęzyczne oddziały w Magnificat — Posłudze Kobiet Katolickich odpowiedzialnym za komunikację, liderem uwielbienia z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pasjonuje mnie dążenie do doskonałości, dzięki czemu mocno stawiam na rozwój, szukając okazji do zdobycia nowych kompetencji i umiejętności — między innymi z zakresu coachingu, rozwoju osobistego czy NVC. Zawodowo jestem certyfikowanym coachem, prowadzę klientów w procesie, w którym sami mogą znaleźć w sobie rozwiązania, motywację do działania i zmian, jakich potrzebują.

Jestem także architektem IARP oraz twórcą interdyscyplinarnego studia projektowego JOFI, działającego w Polsce i Europie. Co łączy te dwie dziedziny? Kocham projektować i budować — ma to odniesienie zarówno w architekturze jak i w życiu codziennym. Moją pasją jest wydobywanie ukrytego potencjału i budzenie do życia tego, co piękne i prawdziwe — w przestrzeni i w ludziach. Źródło mojego życia Jedno i lubię być chodzącą studnią Wody Żywej dla ludzi, którzy nawet nie wiedzą, że potrzebują pić. Lubię ludzi, lubię długie, głębokie rozmowy przy dobrej herbacie, lubię po prostu być.