dr Carol Razza

USA | Magnificat

Przez ponad trzydzieści lat pracowała jako licencjonowany terapeuta, prowadząc placówkę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie w USA. Napisała doktorat na temat: badania dzieci i młodzieży oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej na Uniwersytecie Nova. Prowadziła warsztaty i seminaria związane z tematyką udanego rodzicielstwa.

Obecnie pracuje jako wykładowca w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo. Carol jest autorką publikacji GRY RODZINNE wydanej w 1994 roku przez Eric Education Resources oraz współautorką książki FILTR PRZECIWSŁONECZNY opublikowanej w 2001 roku przez Clear Light Communications. Jest zaangażowana w Posługę Kobiet Katolickich Magnificat. Naucza i posługuje podczas wielu konferencji charyzmatycznych na całym świecie.

Jej największym błogosławieństwem jest ponad czterdziestoletni związek małżeński z Paulem oraz jej wspaniali synowie, synowe i wnuki. Podczas wieloletniej posługi Bóg uwalniał przez nią wiele uzdrowień, znaków i cudów, oraz mądrość, która służy kształceniu przyszłych księży.

Nauczania +