Gabriela Sawa

LIDER | ARMIA DZIECI

Gabriela Sawa

Jest żoną i mamą. Kocha swoje życie i zadowolenie z niego udziela wszystkim, którzy są dookoła niej. Gorąco wierzy, że Bóg jest po jej stronie, we wszystkim jej pomoże i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Jako młoda mama wszędzie, gdzie się pojawi, wprowadza styl, który pokazuje, że z małymi dziećmi wszystko się uda — wystarczy inaczej to poukładać. Dzieci we wszystkim jej pomagają i kocha się od nich uczyć, a życie z dwulatkiem i noworodkiem traktuje jako fantastyczną przygodę, w której może się rozwijać i podejmować nowe wyzwania — bycie w domu, ogarnianie przestrzeni dookoła niej i doprowadzenie swojego życia do miejsca – „jestem na bieżąco” zamiast pozostawania w lawinie rzeczy, na które nigdy nie miała czasu i ciągnęły się za nią na liście „to do” przepisywane z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc.

Nie boi się niczego, a nawet sama prowokuje wyzwania w swoim otoczeniu, żeby tylko nie zastać się w jednym bezczynnym miejscu, w którym każda wymówka się sprawdza i na każdą możesz sobie pozwolić, bo masz malutkie dzieci. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ona to robi, że zanim wypije poranną kawę (po nocy, w której przespała dwie godziny z przerwami) – już jest nastawiona na działanie i jej odpowiedź zawsze brzmi „TAK!” – zapraszam. To będzie ładunek dobrej energii. To będzie spotkanie dla każdej mamy, która potrzebuje wypić Redbulla, a akurat nie może, bo karmi 🙂

Polityka Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.