Łukasz Sawa

Polska | ARMIA DZIECI

Architekt z wykształcenia i profesji. Architektura ukształtowała jego wyobraźnię przestrzenną. Długoletnia nauka rysunku wypracowała w nim dokładność, perspektywiczne myślenie i wrażliwość na otoczenie. Dzięki temu w słuchaniu Boga nie ma sobie równych, mocno rozwija w sobie charyzmat prorokowania i modlitwy w Duchu. Łukasz jest osobą, która wciąż się rozwija i doskonali swoje umiejętności. W pracy ważne jest dla niego łączenie strony technicznej z wizualną w każdym z przygotowywanych przez niego projektów. Rozwój osobisty łączy z kształtowaniem w sobie dobrych nawyków oraz poczucia piękna.

W przestrzeni zawodowej architektura była jego pierwszym wyborem. Kierunek ukończył w ramach studiów na Wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej oraz na Wydziale Architektury na Politechnice Lubelskiej. Zdobył uprawnienia w Polskiej Izbie Architektów.
Architektura ukształtowała jego wyobraźnię przestrzenną i poczucie piękna. Długoletnia nauka rysunku wypracowała w nim dokładność, perspektywiczne myślenie, wprawne oko w dostrzeganiu ważnych szczegółów w przestrzeni, za którą odpowiada.

Podczas wydarzeń odpowiedzialny jest za stronę wizualną i techniczną. Można powiedzieć „człowiek orkiestra”, bo to on wykonuje pracę operatora, montażysty, kierownika planu, scenografa, a także dba o wszystkie szczegóły należące do obowiązków dyrektora wykonawczego. Uczestniczysz online? Można powiedzieć, że to dzięki Łukaszowi widzisz wszystko.
Łukasz jest osobą, która wciąż się rozwija i doskonali swoje umiejętności. W pracy ważne jest dla niego łączenie strony technicznej z wizualną w każdym z przygotowywanych przez niego projektów. Rozwój osobisty łączy z kształtowaniem w sobie dobrych nawyków oraz poczucia piękna.