Maja i Krzysztof Sowińscy

SKIERNIEWICE | Głos Pana

Są oni członkami Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”, prowadzą fundację SOWINSKY, której jednym z celów jest ewangelizacja. Po doświadczeniu spotkania z Bogiem w swoim życiu i radykalną przemianą, jakie to spotkanie niesie – służą Bogu jako małżeństwo. Prowadzą działalność ewangelizacyjną w internecie i nie tylko. Maja – poprzez śpiew w modlitwie uwielbienia i pisanie bloga m.in. na deon.pl, Krzysztof – przez głoszenie Słowa w różnych miejscach – zakładach karnych, szkołach, parafiach i wspólnotach.

Krzysztof Sowiński to ewangelizator, lider młodzieżowy we wspólnocie Głos Pana, wokalista zespołu Redhead Hero. Jak opowiada zanim spotkał Jezusa, stworzył swoją religię, gdzie Bóg istniał ale był daleko i nie przejmował się za bardzo swoimi stworzeniami. Odszedł od Kościoła po bierzmowaniu — sam przyznaje że podpisy do indeksu zbierali za niego koledzy. Miał wtedy innego boga — swoje przyjemności, w których szukał radości. Myślał ,że narkotyki, alkohol i pornografia to droga do radości i szczęścia.

Bóg jednak go nie zostawił. Postawił przed nim przyjaciela Marcina, który zachęcał go do próby spotkania Jezusa. O jego nawróceniu pewnie usłyszycie jeszcze nie raz