Małgorzata Dąbrowska

DĘBICA | Trener biznesu

Jestem Córką Króla! I tą tożsamością Dziecka Bożego chcę zarazić każdą kobietę i każdego mężczyznę! Dlatego jako chrześcijański coach, trener biznesu, konsultant Testów Psychometrycznych pomagam wyznaczać cele i je osiągać. W skrócie pomagam realizować marzenia.

W działaniach skupiam się z moimi Klientami na Ich talentach, które otrzymali od Boga, aby robili przede wszystkim to, do czego są powołani, a co ostatecznie przyniesie im satysfakcję i pieniądze, a odrzucili to co jest marnowaniem czasu.

Wymyśliłam i prowadzę spotkania Boski Biznes czyli networking dla chrześcijańskich kobiet w kilku miastach Polski oraz online, na których się zaprzyjaźniamy, uczymy, rozwijamy, zyskujemy nowych partnerów biznesowych.

Prowadzę Klub Boskich Liderek i chrześcijańskie Mastremindy, warsztaty – rekolekcje, mentoringi i konsultacje indywidualne.

Ponad 28 jestem w biznesie i zarządzam również tradycyjnymi biznesami: Agencją Celną Kroton i firmą concierge Pod Skrzydłami Anioła i oczywiście Boski Biznes i Fundacja Boskie Skrzydła.

Zapraszam do współpracy, a jeszcze więcej o naszych działaniach możecie przeczytać na stronie: malgorzatadabrowska.pl, boskibiznes.pl, ackroton.pl, podskrzydlamianiola.com.pl