Maria Vadia

USA | CHWAŁA BOŻA

Maria jest świecką misjonarką i ewangelizatorką, założycielką fundacji Chwała Boża, która zajmuje się głoszeniem Jezusa i prawdy o zbawieniu i Królestwie Bożym. W jej ramach funkcjonuje grupa modlitewna Chrystusa Króla, szkoła Słowa Bożego, odbywają się modlitwy o uzdrowienie.

Od lat zaangażowana jest w posługę w odnowie charyzmatycznej oraz w działalność stowarzyszenia Magnificat. Urodziła się na Kubie, skąd jej rodzina zmuszona była wyemigrować do Stanów Zjednoczonych na skutek prześladowań. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie. Jest matką czwórki dorosłych dzieci – trzech synów i jednej córki.

Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej.
Jest autorką książek o tematyce religijnej, m. in. „Uzdrowienie jest dla ciebie”, „Twój język ma moc”, opartych na Słowie.

Nauczania +