Sebastian Pawlik

Polska | ARMIA DZIECI

Szczęśliwy mąż jednej żony. Ukończył studia licencjackie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. W 2017 roku doświadczył spotkania z Jezusem, które odmieniło jego życie. Od tamtej chwili w jego sercu pojawiło się głębokie pragnienie ewangelizacji i modlitwy za chorych. Charyzmatów tych stara się nie zaniedbywać. Jest członkiem wspólnoty Armia Dzieci, studentem 4 roku Teologii na Akademii Katolickiej w Warszawie. Zapoczątkował męskie spotkania poświęcone modlitwie, pogłębianiu wzajemnych relacji przy wspólnych posiłkach. Głęboko wierzy w to, że Pan Bóg pragnie, aby każdy ochrzczony chrześcijanin modlił się o chorych i mógł widzieć tego owoce.

Szczęśliwy mąż jednej żony. Ukończył studia — Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W okresie studiów w Wielkim Tygodniu 2017 roku doświadczył spotkania z Jezusem, które odmieniło jego życie. Od tamtej chwili w jego sercu pojawiło się głębokie pragnienie ewangelizacji i modlitwy za chorych. Charyzmatów tych stara się nie zaniedbywać. Jest członkiem wspólnoty Armia Dzieci, studentem 4 roku Teologii na Akademii Katolickiej w Warszawie.

Zapoczątkował męskie spotkania poświęcone modlitwie, pogłębianiu wzajemnych relacji przy wspólnych posiłkach. Jego marzeniem jest widzieć Kościół, którego fundamentem jest Boże Słowo, żywa Tradycja i osobiste doświadczenie relacji z Bogiem. Szczególnie podoba mu się porównanie Ojców Kościoła, że modlitwa jest jak oddech. Głęboko wierzy w to, że Pan Bóg pragnie, aby każdy ochrzczony chrześcijanin modlił się o chorych i mógł widzieć tego owoce. Dzień rozpoczyna od spaceru na świeżym powietrzu. Od najmłodszych lat kocha sport. Zawodowo zajmuje się sprzedażą usług w nowoczesnym biurze tłumaczeń.