Michał Świderscy

GLIWICE | SZKOŁA NOWEJ EWANGELIZACJI

Michał Świderski jest liderem Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gliwicach. Od ok. 2012 roku posługuje z mocą modlitwą o uzdrowienie. Jest mężem Liliany i ojcem trójki synów. Wierzący i gorliwy katolik.

Lider ogromnej wspólnoty, ewangelizator i przedsiębiorca. Na organizowane przez niego Wieczory Uzdrowienia i Mocy przychodzą tysiące ludzi, jeszcze więcej ogląda go na kanale „Dotyk Boga”. Wszystko to jest efektem jednego momentu w życiu, w którym Michał Świderski powiedział Bogu: „Jeżeli nie wejdziesz do mojego serca, to ostatni raz rozmawiamy na ten temat”. Ta desperacka modlitwa stała się kamieniem milowym we wspaniałej wędrówce z Bogiem.

Bardzo często charyzmatyków kojarzy się z wielką spontanicznością, brakiem zorganizowania czy perspektywicznego myślenia. Michał swoim świadectwem łamie ten stereotyp. W jego życiu i posłudze panuje niezwykła kombinacja wiary w cuda, dążenia do tego, co niemożliwe, i walki o to, co nadprzyrodzone, połączona z twardym stąpaniem po ziemi, solidną strukturą wspólnoty i logiczną poprawnością, która towarzyszy jego przepowiadaniu.