Dlaczego warto się na to zdecydować?

Oto kilka powodów:

 • Dostaniesz wsparcie innych mam

 • Poznasz proste i szybkie sposoby ułatwiające codzienne życie

 • Pozbędziesz się poczucia winy i wyrzutów sumienia

 • Poznasz lepsze narzędzia komunikacji

 • Dowiesz się, jak rozwijać swoje pasje i marzenia pomimo natłoku obowiązków

 • Przestaniesz wreszcie słyszeć narzekania innych i staniesz się wolna od ich oczekiwań

 • Przestaniesz chodzić wydeptanymi ścieżkami rodzicielstwa i zaczniesz wyróżniać się na tle innych kobiet

JESTEŚ MAMĄ, CHCESZ WZMOCNIENIA POCZUCIA SWOJEJ SPRAWCZOŚCI I POCZUCIA MOCY?

CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁYŚMY

Tworzymy społeczność mam, które pragną żyć świadomie i zgodnie z planem. To, co nas łączy, to wspieranie mam w rozwoju osobistym i wydobywaniu naszego potencjału. Pragniemy budować nową jakość rodzicielstwa.

Zapraszamy Cię do 6 miesięcznej akademii, podczas której wzrośniesz w kompetencjach i poznasz skuteczne metody radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. Podczas spotkań będzie część wykładowa oraz warsztatowa. Dodatkowo dostaniesz karty pracy, których możesz użyć jako narzędzia do codziennego wzrostu. Czytaj dalej, żeby poznać szczegóły.

CZĘŚĆ WYKŁADOWA

Na tę część zapraszamy specjalistów, którzy dzielą się doświadczeniem i wiedzą, która pomoże Ci w jeszcze lepszym radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. Usłyszysz treści, które wzmocnią Cię i ułatwią Ci szukanie nowych rozwiązań. Dzięki nim uwolnisz swoją kreatywność i potencjał, który masz w sobie jako mama.

To jest najlepszy czas, żeby rozwijać się i uczyć nowych rzeczy. Twoje ciało jest teraz nastawione na naukę. Twój mózg jest bardzo elastyczny. Po wykładzie będziesz mogła zadać nurtujące Cię pytania, na które zaproszony przez nas specjalista odpowie.

 • Wykłady poprowadzą wykształceni praktycy. Podzielą się z nami podstawą teoretyczną, niezbędną do wprowadzenia zmian.

 • Wykład będzie trwał około 45 min, a po nim zapraszamy Cię na czas zadawania pytań i odpowiedzi.

WYKŁADY POPROWADZĄ:

dr Carol Razza

dr prychologii
    Przez ponad trzydzieści lat pracowała jako licencjonowany terapeuta, prowadząc placówkę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie w USA. Napisała doktorat na temat: badania dzieci i młodzieży oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej na Uniwersytecie Nova. Prowadziła warsztaty i seminaria związane z tematyką udanego rodzicielstwa.

    Obecnie pracuje jako wykładowca w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo. Carol jest autorką publikacji GRY RODZINNE wydanej w 1994 roku przez Eric Education Resources oraz współautorką książki FILTR PRZECIWSŁONECZNY opublikowanej w 2001 roku przez Clear Light Communications. Jest zaangażowana w Posługę Kobiet Katolickich Magnificat. Naucza i posługuje podczas wielu konferencji charyzmatycznych na całym świecie.

    Jej największym błogosławieństwem jest ponad czterdziestoletni związek małżeński z Paulem oraz jej wspaniali synowie, synowe i wnuki.

Karolina Chomik

trener treningu i warsztatu psychologicznego
   Karolina Chomik – żona i mama trójki dzieci. Z wykształcenia jest pedagogiem. Wpiera dorosłych i dzieci w budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Na co dzień inspiruje innych do autentycznego życia i podejmuje odważne kroki ku spersonalizowanej i empatycznej edukacji.

Od 2015 r. prowadzi warsztaty, spotkania dla dzieci, rodziców i nauczycieli oraz grupy wsparcia i rozwoju dla mam. W swojej pracy, opiera się na Porozumieniu bez Przemocy (NVC), rodzicielstwie bliskości, neurobiologii i bajkoterapii.

Często mówi: „Aby stworzyć szczęśliwe relacje z innymi ludźmi, warto najpierw zbliżyć się do samego siebie.” Pisze Bloga na którym znajdują się treści dotyczące empatycznego kontaktu z samym sobą oraz drugim człowiekiem.

Dowiedz się więcej >>

dr Anna Saj

terapeuta, coach
   Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Jest też autorką książki Metamorfoza umysłu – Kurs Przemiany Myślenia oraz Planer. Inspiracje 365+

Dowiedz się więcej >>

CZĘŚĆ WARSZTATOWA

Te niepowtarzalne warsztaty mają różną tematykę, w zależności od prowadzącego. Są skierowane na inne umiejętności i narzędzia. Podzielimy się na mniejsze grupy, których celem jest możliwość indywidualnej pracy.

Osoby prowadzące to praktycy w swojej dziedzinie. Szkolili się, żeby mieć jak najlepsze kwalifikacje i nastawienie do przekazywania swoich doświadczeń.

 • Przy rejestracji na wydarzenie wybierasz jeden warsztat, w którym będziesz uczestniczyła na żywo przez całą akademię.

 • Do pozostałych warsztatów dostaniesz roczny dostęp w formie nagrania wideo – będziesz mogła do niego wrócić, kiedy będziesz chciała.

WARSZTATY POPROWADZĄ:

dr Anna Saj

terapeuta, coach
   Poznaj dr Annę Saj - spełnioną żonę, mamę sześciorga dzieci i babcię, która prowadzi własny biznes, jest coachem i terapeutą TSR, pedagogiem małżeństwa i rodziny, nauczycielem, liderem i mentorem dla wielu. Autorka bestselleru Metamorfoza Umysłu – Kurs Przemiany Myślenia i Planer Inspiracje 365+. Inspiruje i wspiera kobiety, budząc je do świadomego życia zgodnego z planem. Twierdzi i podkreśla w trakcie swoich konferencji:
„Rodziny są naszą przyszłością, a dzieci partnerami w budowaniu społeczeństwa”.
Dzięki jej wykładom i warsztatom:
 • - dowiesz się jak rozmawiać z dzieckiem, aby budować z nim trwałą więź
 • - poznasz proste sposoby na planowanie dnia i czasoprzestrzeni z dziećmi
 • - dowiesz się, jak pogodzić prowadzenie własnych projektów z byciem mamą
 • - zbudujesz pozytywne, wspierające Cię na co dzień przekonania
 • - nauczysz się sprawdzonych metod regeneracji
 • - odkryjesz i uwolnisz drzemiący w Tobie potencjał
Dowiedz się więcej >>

Anna Maria Saj

trener umiejętności miękkich
    Zastanawiasz się, jak pogodzić wiele pasji z pełnoetatową opieką nad dziećmi? Szukasz wsparcia u kogoś, kto to osiągnął? Trafiłaś w dobre miejsce! Anna Maria Saj jest żoną Michała i mamą piątki dzieci. Kocha życie i z pasją łączy rodzicielstwo z licznymi zainteresowaniami.

    Ma doświadczenie w realizowaniu różnorakich projektów społecznych, a także w zarządzaniu zadaniami z zakresu managementu kultury. Jej wykształcenie i ścieżki rozwojowe dotykają poradnictwa rodzinnego, socjologii w specjalizacji doradztwa zawodowego, coachingu umiejętności miękkich i Komunikacji Bez Przemocy. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie w Edukacji Domowej. W wolnym czasie śpiewa, pisze piosenki i zajmuje się networkingiem.

    Czy dzieci są przeszkodą w realizacji marzeń? Absolutnie nie! Anna Maria jest tego żywym przykładem. Weź udział w warsztatach i poczuj różnicę w swoim macierzyństwie. Co zyskasz? - nowy sposób myślenia i pozytywne nastawienie do zmian - wprowadzisz zmiany, które polepszą Twoje funkcjonowanie - dostaniesz konkretne rady w poruszaniu się w codzienności - rozwiniesz afirmacyjny język komunikacji - pokonasz stagnację i zaczniesz realizować swoje pasje Zapisz się już teraz.

Gabrysia Sawa

terapeuta, life-coach
    STOP! Nie daj się pokonać problemom dnia codziennego. Wyobraź sobie, jak stają się jedynie drobnymi łamigłówkami do rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale efekty takiego myślenia pozytywnie Cię zaskoczą.

    Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.
    W czym może Ci pomóc? W trakcie warsztatów:
 • - otrzymasz metody, jak wszechstronnie rozwijać swoje talenty z dziećmi u boku
 • - staniesz się aktywna i twórcza pomimo zmęczenia
 • - zaczniesz wstawać każdego ranka z nowym ładunkiem pozytywnej energii po nieprzespanej nocy
 • - rozwiniesz radosną i budującą komunikację ze swoim mężem i bliskimi
 • - dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami
 • - będziesz zawsze na „TAK”
   Zróbmy to razem!DOŁĄCZ DO SZCZĘŚLIWYCH MAM, KTÓRE SĄ Z SIEBIE ZADOWOLONE.

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Poniżej znajdziesz szczegóły praktyczne o tym, jak będzie przebiegał kurs

SPOTKANIA ONLINE

 • Spotykamy się raz w miesiącu na platformie Zoom. Zaczynamy o 20:00 i spędzimy razem ok. 2 godzin.

 • Żeby dołączyć potrzebujesz urządzenia podłączonego do internetu, z zainstalowaną aplikację Zoom. Możęsz ją pobrać klikając tutaj.

 • Zawsze zaczynamy od spotkania z ekspertem, który poprowadzi część wykładową. Po jej zakończeniu będziesz miała możliwość zadawania pytań. Następnie dzielimy się na grupy, w których będziemy realizować warsztaty.

 • Ważne! Podczas rejestracji wybierasz warsztat, w którym będziesz uczestniczyła przez kolejne 6 spotkań.

 • Informacje o warsztatach, które pomogą Ci dokonać wyboru znajdziesz poniżej.

 • Po zakończeniu spotkania dostaniesz roczny dostęp do nagrań wideo wykładu oraz 3 warsztatów.

 • Dodatkowo do każdego warsztatu zaproponujemy Ci karty pracy, które pomogą wdrożyć nowo nabytą wiedzę w życie codzienne.

WYBIERZ WARSZTAT DLA SIEBIE

Relacje w rodzeństwie - budowanie, wspieranie, rozwój.

Anna Maria Saj
1. Jak radzić sobie z napięciami, trudnościami u dzieci? Czyli sposoby na bezpieczeństwo i spokój w domu u Ciebie i Twoich dzieci.
2. Noworodek w rodzinie – mała/wielka zmiana. Kilka rozwiązań na wspieranie starszych dzieci, gdy pojawia się młodsze rodzeństwo.
3. Specyfika braterskich relacji – kochają się czy nienawidzą? To co musisz wiedzieć, żeby Twoje dzieci wzrastały we wzajemnym szacunku i trosce o siebie.
4. Mama pośrodku bratersko-siostrzanych burz – jak przetrwać czy może raczej jak wspierać?
5. Przeszkody na drodze budujących relacji u twoich dzieci. Poznasz bariery stojące na drodze budowania trwałych relacji i rozwiązania, jak im przeciwdziałać w Twojej rodzinie.
6. Zadbaj o siebie – doskonała forma pomocy dzieciom. To będzie prawdziwe SPA dla całej ciebie.

Jak radzić sobie z emocjami swoimi i dziecka?

Gabriela Sawa
1. Złość i agresja. U mamy i u dziecka. 7 sposobów co robić kiedy nie wiesz już co robić?
2. Radość. Pożądana czy nie? O regulacji emocjonalnej.
3. Czy ciekawość jest dobra? Jak daleko jest od lenistwa do rozwoju dziecka.
4. Odwaga, a wstyd. 5 kroków wspierających emocje.
5. Stres. Pomaga czy przeszkadza? O strategiach radzenia sobie w różnych sytuacjach.
6. Poczucie własnej wartości czyli kim tak naprawdę jestem. Oraz co mówią badania na temat czasu przed ekranem dzieci.

Nastolatki w domu, to Niebo na Ziemi

dr anna Saj
1. Poznasz błędne przekonania, które nieświadomie wpajasz swojemu nastolatkowi.
2. Dowiesz się, co powoduje złe zachowania u Twojego nastolatka.
3. Pokażę Ci 4 pułapki, które sprawiają , że Twój nastolatek, nie chce mieć z Tobą do czynienia.
4. Poznasz złotą zasadę, która pomogła wielu matkom poprawić relację ze zbuntowanym nastolatkiem.
5. Jak zadbać o wysoką samoocenę u Twojego nastolatka.
6. Dowiesz się jak pomóc nastolatkowi przejść przez kryzysy.

Nasza propozycja to inwestycja na lata. Dlaczego?

Wybierając cykl „Mama dla Mamy”, inwestujesz w siebie. Tym samym masz większy wpływ na swoją rodzinę i jej szczęście, osobiste spełnienie i długotrwałą radość z życia. Dołącz do grona świadomych kobiet, odkryj swoją wewnętrzną siłę i ciesz się ze zmiany, jaka nadchodzi.

DołączWykład dr Carol Razza

15 września 2021

godzina 20:00

Szczegółowe Informacje o Akademii

[TERMINY]

Spotykamy się w 3 środę miesiąca.

→ 22 lipca 2021, godz. 20:00
(wyjątkowo czwartek)

→ 18 sierpnia 2021, godz. 20:00

→ 15 września 2021, godz. 20:00

→ 20 października 2021, godz. 20:00

→ 17 listopada 2021, godz. 20:00

→ 15 grudnia 2021, godz. 20:00

[GDZIE?]

Twój dom, samochód, biuro!
Wybierz miejsce, które sprzyja skupieniu (wskazane dobre łącze do internetu).


Dostęp do linków dostaniesz po rejestracji.

Kilka dni po spotkaniu na żywo dostaniesz roczny dostęp do nagrań wideo i materiałów do pobrania.

Organizatorzy

dr Anna Saj
Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska
Dom Zakonny Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego
Magnificat

Patronat

Instytut Ekumeniczny KUL

Koszt uczestnictwa

Zniżka dla dzieci

do 11 stycznia

29
 • 120 zł – do 24 stycznia
 • 130 zł – do 10 lutego

do 11 stycznia

29
 • 120 zł – do 24 stycznia
 • 130 zł – do 10 lutego

Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska?

Założenie jest proste: cena nie może być blokadą w Twoim rozwoju duchowym. Zapisując się na wydarzenie, płacisz ok. 1/3 sumy realnych kosztów. Pamiętaj, że Weekendowa Szkoła jest wydarzeniem dla kilkuset, a nie kilku tysięcy osób, a mimo to koszty organizacyjne nie są dużo niższe.

Zachęcamy, by być przygotowanym na dobrowolną ofiarę finansową podczas wydarzenia. W ten sposób możesz pokryć koszty, na które składają się m.in.:

 • Wynajem auli oraz przystosowanie jej do wydarzenia
 • Koszty sprzętu nagłośnieniowego i jego obsługa
 • Koszt przyjazdu, zakwaterowania i wyżywienia posługujących
 • Koszty obsługi strony internetowej i rejestracji
 • Promocja wydarzenia
 • Inne koszty powstałe podczas przygotowania wydarzenia

Zniżka dla dzieci

 1. Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą za darmo, lecz nie mają zapewnionego krzesła na sali. Dla tych dzieci nie będą organizowane osobne zajęcia podczas trwania nauczań.
 2. Rodzice za własne dzieci, które ukończyły 3 rok życia płacą połowę kwoty, za dzieci, które ukończyły 10 lat, płacą 3/4 kwoty.
góra
Korzystając ze strony, akceptujesz Politykę Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.