METANOIA

3 dni w drodze po przemianę myślenia

[DARMOWY KURS ONLINE]

Zmieniając myślenie,

odmienisz swoje życie.

Dołącz do bezpłatnego, 3-dniowego kursu, dzięki któremu odkryjesz drogę do wewnętrznego spokoju, szczęścia i spełnienia.

Nauczania

Otrzymasz cenne wskazówki które pozwolą Ci na prawdziwą przemianę umysłu. Odnowa myślenia jest niezbędna każdemu z nas, by szerzyć Królestwo Niebieskie tu na Ziemi! Nauczysz się skupiać Twój umysł na myślach pełnych pokoju i celu, do jakiego chcesz dotrzeć.

Medytacje

Wiele badań naukowych pokazuje jednoznacznie, że medytacja, która jest wolna od oceny i skupia się na chwili obecnej, wpływa pozytywnie na zdrowie całego człowieka – duszy i ciała. W tym kursie nauczę Cię tej praktyki.

Modlitwa

Kiedy dołączysz do 3-dniowego Kursu Przemiany Myślenia, obejmiemy Cię szczególną pamięcią w modlitwach, aby droga, którą przejdziesz, okazała się niezwykle owocna dla Twojego życia. Masz nasze pełne wsparcie. Dodatkowo otrzymasz dostęp zamkniętej grupy, która codziennie rano spotyka się na Zoomie by modlić się Jutrznią. Otrzymasz wsparcie modlitewne, poczucie przynależności do grupy osób, które tak jak Ty wzrastają w wierze.

dr Anna Saj

Najszczęśliwsza na świecie żona, mama sześciorga dzieci, babcia, przyjaciółka pasjonująca się spędzaniem czasu z tymi, których kocha.

Doktor teologii, coach, terapeutka.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom.

Zapisując się na Kurs dołączysz do społeczności 19000+ osób, pragnących prowadzić spełnione życie.