Anna Maria Saj

LIDER | ARMIA DZIECI

Jestem żoną Michała i mamą piątki dzieci, w tym jednego w niebie. Od sześciu lat z niewielkimi przerwami jestem mamą na pełen etat.

Dotychczas zawodowo miałam okazję obsługiwać projekty unijne zarówno od strony realizacji, jak i ich tworzenia. Byłam przez kilka lat prezesem Stowarzyszenia Artystycznego „GR”, działającego w szeroko pojętej kulturze chrześcijańskiej, a przez 10 lat zajmowałam się managementem zespołów muzycznych. Wśród moich zainteresowań i ścieżek rozwojowych z dziedziny biznesu znajdują się między innymi poradnictwo rodzinne (z tytułu ukończonych studiów Nauk o rodzinie), coaching umiejętności miękkich, psychologia oraz rachunkowość i księgowość małych firm. Moją ostatnią, szczerą pasją stał się Instagram, a przez to rozwój w dziedzinie social mediów, content i influence marketingu.

W życiu posługi i relacji z Bogiem od wielu lat zajmuję się prowadzeniem uwielbienia, koordynuję posługę uwielbienia w ICPE Misja Polska oraz nauczam w dziedzinie oddawania Bogu chwały i budowania intymnej relacji z Nim przez modlitwę uwielbienia.

Zastanawiacie się jak to możliwe, że jedna osoba mieści w głowie tyle pasji z tak wielu różnych dziedzin, a jednocześnie na pełen etat zajmuje się czwórką maluchów? Tajemnica tkwi w sposobie myślenia i nastawieniu na ciągłą zmianę. W końcu w życiu nie może być nudno, a już na pewno nie w życiu z Bogiem. Jeśli interesuje cię wejście w tę niezwykłą przygodę, zapraszam na warsztat.

Nauczania +