Jakub Saj

Polska | ARMIA DZIECI

Jestem studentem kognitywistyki w Krakowie, pasjonatem psychologii i rozwoju osobistego. Kocham muzykę i grę na bębnach. W posłudze jestem już od 12 lat, ale świadomie kroczę z Bogiem od 6. Jestem odpowiedzialny za służbę muzyczną (perkusja) oraz ścieżkę młodzieżową.

Moim głównym marzeniem jest pokazanie młodym ludziom ich prawdziwą wartość oraz przybliżyć im, że życie z Bogiem nie jest nudne. Sam doświadczyłem tego wielokrotnie i pragnę zainspirować młode pokolenie do podążania za naszym Niebieskim Tatą w codzienności.

Uwielbiam chodzić po górach i spędzać czas ze znajomymi. Jestem bardzo ciekawy świata, ogromną satysfakcje daje mi odwiedzanie nowych miejsc i aktywne spędzanie czasu. W wolnych chwilach jeżdżę na obiadki do babci lub uczę się na studia. Lubię czarną kawę.