Joanna Turlej

Polska | ARMIA DZIECI

Joanna Turlej jest kochającą mamą trójki dzieci. Oprócz tego jest również doświadczonym psychologiem, którego praca obejmuje zarówno pracę w szkole, jak i poradni rodzinnej. Od 2017 roku Joanna jest zaangażowana w działalność Armią Dzieci. Od 2021 roku jest w przymierzu z Instytutem Ewangelizacji Świata ICPE. Posługuje modlitwą wstawienniczą, słowem proroczym oraz modlitwą o uzdrowienie. Jest również czynnie zaangażowana w posługę dzieciom w trakcie wydarzeń stacjonarnych.

Poświęca również swój wolny czas na pomoc osobom bezdomnym na ulicach Wrocławia, poprzez udzielanie im wsparcia emocjonalnego i materialnego. Ta ważna dla niej działalność pozwala jej pomagać ludziom w potrzebie i dzielić się swoją wiarą w praktyce.