Marco Cicoletti

WŁOCHY | Świecki misjonarz

Marco Cicoletti to mąż i ojciec dwóch córek. W maju 1992 roku przeżył spotkanie z Jezusem. Było to dla niego nieoczekiwane i zaskakujące. To doświadczenie całkowicie zmieniło jego życie. Dzięki doświadczeniu wylania Ducha Świętego Ewangelia i słowo Boże stały się żywe i Jezus nie był już „teorią, którą się zwalcza”, ale żywą osobą, za którą się podąża i którą się kocha. Poznał Go osobiście! Duch Święty natychmiast na jego oczach zaczął się manifestować w znakach i cudach.

Cicoletti otrzymał oficjalny list potwierdzający jego posługę od biskupa Terni – Franco Gualdrini oraz jego zastępcy biskupa Vincenzo Paglia, który obecnie pełni funkcję Prezydenta Papieskiej Rady ds. Rodziny. Biskup Vincenzo i Marco mają bliskie relacje nie tylko w przestrzeni zawodowej, ale są również serdecznymi przyjaciółmi. To on zachęcał Marco do otwarcia i prowadzenia miejsca spotkań w Narni, a później osobiście i oficjalnie celebrował Msze święte oraz wiele razy modlił się za ludzi.

Przeczytaj świadectwo +

Marco Cicoletti jest członkiem Diecezjalnej Rady Świeckich w Diecezjalnej Radzie Duszpasterskiej. Założył wspólnotę “Przyjaciele Jezusa” oraz „Betański Dom Modlitwy” w Narni (Terni – Włochy). Marco jest aktywny w posłudze nauczania, uzdrowienia, uwolnienia oraz modlitwy pełnej mocy. Bóg w cudowny sposób dał mu budynek przeznaczony na posługę w północnych Włoszech, gdzie również naucza w kościołach parafialnych w Mediolanie, Bergamo, Weronie oraz Brescii. Jest autorem książek: “Jezus żyje?!” oraz “Pozwól, aby Duch Święty Cię zapalił”.