Powołani By Wielbić

ZESPÓŁ UWIELBIENIA

Poplątane życiorysy, różne wspólnoty, inny bagaż doświadczeń i lat… Połączyło nas jedno – pragnienie uwielbiania Boga. I zaczęliśmy się uczyć, jak najpiękniej oddawać chwałę Najwyższemu. I zaczęliśmy się uczyć siebie nawzajem. Zachwyciliśmy się tym, co Pan czyni, kiedy Go razem wielbilśimy. Zaczęliśmy zapraszać innych ludzi do skierowania wzroku ku jedynemu Bogu, który ma moc nas zbawiać…

Niewielu wśród nas wykształconych muzyków – a jeśli – to często nie na swoich miejscach. Wokaliści grają na gitarach, pianista gra na „przeszkadzajkach”, dyrygent śpiewa, a dyryguje… księgowa. Po prostu powiedzieliśmy Bogu, aby wykorzystał nas tak, jak chce On sam. A wszystko po to, aby mógł objawiać swoją chwałę tam, gdzie my po ludzku nie domagamy.

Nie wiemy, gdzie będziemy jutro, ale jednego jesteśmy pewni na 100% – znaleźliśmy miejsce, z którego nie chcemy odejść. To miejsce, w którym czujemy się bezpieczni. Miejsce, w którym jesteśmy całkowicie wolni, w którym nikogo nie musimy udawać i niczego udowadniać. To miejsce, w którym nieustannie rozbrzmiewa Pieśń Miłości. To miejsce, to SERCE BOGA!