Rafał Saj

Warszawa | Home Project

Nazywam się Rafał Saj. Od 2018 roku tworzę razem z żoną nasze małżeństwo w Warszawie, a od 2022 prowadzimy wspólnie wspólnotę HOME project. Moją pasją są finanse. Na tym kierunku studiuję i w tej dziedzinie pracuję. Od ponad 10 lat jestem również liderem uwielbienia, gitarzystą i wokalistą.

Odkąd pamiętam, jestem wierzący i z tego powodu jestem bardzo wdzięczny moim rodzicom. Częścią mojego wychowania stała się też w pewnym momencie Misja ICPE i ludzie, którzy stanęli tam na mojej drodze. To tutaj zacząłem uczyć się dojrzałego chrześcijańskiego życia i służyć jako lider uwielbienia i muzyk.

W 2018 wyjechałem z Lublina na studia ekonomiczne do Warszawy i tam też od grudnia zaczęliśmy mieszkać razem z żoną. Jestem więc dumnie studentem SGH oraz Alumnem Fundacji im. Lesława A. Pagi. Od drugiego roku studiów pracuję w sektorze bankowości, co sprawia mi dużą frajdę. To są obecnie moje priorytety: rodzina, studia i praca.

We wrześniu 2022 roku, po długim okresie przygotowań i rozeznawania, razem z żoną założyliśmy w Warszawie wspólnotę o nazwie HOME project, która jest częścią Misji ICPE. Tworzymy w niej przestrzeń domową i rodzinną, a naszym celem jest wspólne budowanie dojrzałego i świadomego życia.

Aktualnie stawiam w swoim życiu na edukację, pracę nad sobą i kształtowanie charakteru. Wierzę, że na takim fundamencie, z bożą pomocą, można zbudować naprawdę wielkie rzeczy. Jestem zwolennikiem brania odpowiedzialności za swoje życie i dążę do ciągłego rozwoju, co nie zawsze jest łatwe, ale przecież nie po to otrzymaliśmy tak cenny dar życia, by się poddawać.

W wolnym czasie buduję przyjaźnie, zajmuję się dwiema świnkami morskimi, czytam książki o świecie, oglądam reelsy i piję dużo kawy. Moim hobby jest granie na perkusji, ale nie zdarza mi się to zbyt często (hah).