Akademia Metamorfozy Umysłu

DOŁĄCZ DO kursu

Dlaczego warto dołączyć?

Zrobisz audyt dotychczasowego życia i podejmiesz świadomą decyzję, czego tak na prawdę potrzebujesz

Określisz swoją wizję i misję na przyszłość, oraz najważniejsze wartości życiowe

Dowiesz się co zrobić, żeby bez względu na okoliczności, być spełnionym i zadowolonym z życia

Nauczysz się tak zarządzać swoimi życiem, aby zarówno sukcesy jak i porażki przybliżały Cię do twoich marzeń

Zaczniesz rozpoznawać rzeczy priorytetowe i nieistotne, dzięki czemu zwiększysz swoją efektywność

Poznasz metody planowania i zarządzania sobą w czasie, które przyspieszą i ułatwią osiąganie celów

Co to jest?

“Filary Regulacji Emocjonalnej” to kurs online, który pomoże Ci lepiej zrozumieć i regulować swoje emocje. Dostaniesz bezcenną wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi.

Nauczysz się identyfikować, nazwać i zrozumieć swoje emocje, a także opanujesz strategie, które pomogą Ci utrzymać równowagę i zwiększyć swoje samopoczucie. Zajmujący treści, profesjonalne wsparcie i praktyczne ćwiczenia sprawią, że będziesz mógł/a rozwijać swoje umiejętności regulacji emocji i cieszyć się bardziej harmonijnym życiem.

JAK TO WYGLĄDA

Dostajesz do dyspozycji materiały do pracy własnej oraz możliwość uczestniczenia w spotkaniach na żywo na platformie zoom.

Wiedza i doświadczenie oraz mentorskie prowadzenie dostępne na wyciągnięcie ręki. Nie tracisz czasu na dojazd ani finansów na zakwaterowanie, ponieważ możesz tę wiedzę przyswoić u siebie w domu, w dogodnym dla siebie czasie. Samodzielnie też ustalasz tempo przechodzenia przez kurs oraz możesz wrócić do każdego tematu w dowolnym momencie!

KIEDY SIĘ ODBYWA?

To Ty decydujesz, kiedy, go zaplanujesz!

Poprzednie Kursy w Akademii Metamorfozy Umysły pokazują, że jeśli chcesz to znajdziesz czas! Mamy z kilkorgiem dzieci – znajdowały czas podczas gotowania obiadu.

Byli ojcowie, którzy słuchali wykładów w drodze do pracy.

Były nauczycielki, które wstawały godzinę wcześniej, aby zdobyć wiedzę!

Teraz czas na Ciebie! Jeśli  chceszznajdzie sposób, a jeśli nie chcesz, znajdzie wymówkę

Agenda Kursu Online

1

Emocje… do czego mi służą?

Czyli kilka słów o Filarach Regulacji Emocjonalnej

2

Podróż w głąb siebie:

wydobądź pełen potencjał z tego kursu

3

Emocje,

jako część ludzkiej natury stworzone przez Boga

4

Relacja między emocjami, ciałem i duchem:

poznaj to, jak zostałaś stworzona

5

Świat emocji:

zanurz się w głąb swojego wnętrza

6

Myśl pozytywnie

i odczuwaj to, co chcesz

7

Strach ma wielkie oczy,

czyli jak oswoić naszego potworka

8

Złość, agresja, furia…

co zrobić, gdy nerwy biorą nad Tobą górę?

9

Psychologia smutku:

przekształć swoje cierpienie w siłę

10

Radość, nie radość,

czyli jak stworzyć swoją ścieżkę marzeń

11

ŻYCIE BEZ WSTYDU

jak się go pozbyć i cieszyć się wolnością

12

PROBLEMY TO ŻADEN PROBLEM!

Odkryj ich potencjał i wykorzystaj go do realizacji swoich celów

13

relacja z wewnętrznym DZIECKIEM

czyli jak odnaleźć drogę do uzdrowienia

Medytacje | Afirmacje

Medytacje

Bezsilność

Lęk

Poczucie winy

Poczucie wstydu

Radość

Smutek

Złość

Afirmacje

Bezsilność

Lęk

Poczucie winy

Radość

Smutek

Wstyd

Złość

Zajęcia praktyczne | Medytacje terapeutyczne

Zajęcia praktyczne

Spotkanie online – 5 lipca 2023

Spotkanie online – 12 lipca 2023

Spotkanie online – 19 lipca 2023

Spotkanie online – 26 lipca 2023

Spotkanie online – 2 sierpnia 2023

Materiał do pracy własnej – 9 sierpnia 2023

Materiał do pracy własnej – 16 sierpnia 2023

Materiał do pracy własnej – 23 sierpnia 2023

Spotkanie online – 30 sierpnia 2023

Medytacje terapeutyczne

Medytacja terapeutyczna 1

Medytacja terapeutyczna 2

Medytacja terapeutyczna 3

Medytacja terapeutyczna 4

Medytacja terapeutyczna 5

Medytacja terapeutyczna 6

Medytacja terapeutyczna 7

Dlaczego warto dołączyć?

ZACZNIJ ŻYĆ WEDŁUG SWOJEGO POTENCJAŁU

Ten kurs to unikalna możliwość zdobycia wiedzy psychologicznej z perspektywy teologa, która pomoże Ci odkryć pełen potencjał, drzemiący w Tobie.

Dzięki narzędziom terapeutycznym i coachingowym, które wykorzystuje autorka, nauczysz się radzić sobie ze swoimi emocjami w sposób skuteczny i konstruktywny.

Poznasz techniki, które pozwolą Ci zmniejszyć negatywne skutki stresu i zwiększyć Twoją odporność psychiczną.

Kurs umożliwi Ci odkrycie, jak Twoje emocje są powiązane z Twoją duchowością, co otworzy nowe perspektywy zrozumienia siebie i swojego życia.

Przez pracę z narzędziami terapeutycznymi, będziesz mógł przekształcić negatywne wzorce myślenia i działania, które utrudniają Ci osiąganie szczęścia i spełnienia.

Dzięki technikom coachingowym, będziesz mógł stworzyć konkretny plan działania i osiągać swoje cele, niezależnie od tego, czy są one związane z karierą, relacjami czy rozwojem osobistym.

Integracja psychologii i duchowości w ramach tego kursu pozwoli Ci na głębsze zrozumienie zależności między nimi i otworzy nowe perspektywy rozwoju osobistego.

W ramach kursu otrzymasz wsparcie, dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb i celów, abyś mógł osiągnąć najlepsze rezultaty.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tym kursie, abyś mógł odkryć swój pełen potencjał, rozwiązać swoje problemy emocjonalne i czerpać większą radość i satysfakcję z życia.

Ten kurs jest szczególnie dla Ciebie jeśli:

Cierpisz z powodu trudności w zrozumieniu i radzeniu sobie z własnymi emocjami.

Przeżywasz częste stany stresu i nie potrafisz skutecznie zarządzać swoimi emocjami.

Masz problemy w komunikowaniu się i budowaniu zdrowych relacji z innymi ludźmi, co powoduje samotność i frustrację.

Brakuje Ci pewności siebie i umiejętności motywowania siebie i innych, co utrudnia osiąganie sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Często odczuwasz dezorientację i brak zrozumienia samego siebie, co prowadzi do trudności w podejmowaniu decyzji i osiąganiu satysfakcji.

Twoja kreatywność i zdolności innowacyjne są stłumione, a Ty pragniesz wyzwolić swój pełny potencjał w tych obszarach.

Czujesz się niezadowolony/a z obecnego stanu swojego życia i poszukujesz głębszego sensu, spełnienia i radości.

Ten kurs o emocjach jest zaprojektowany specjalnie po to, abyś mógł/a przezwyciężyć te trudności, rozwiązać swoje problemy emocjonalne i odnaleźć wewnętrzny spokój, harmonię oraz sukces. Daje Ci możliwość odkrycia narzędzi i strategii, które pomogą Ci pokonać ból związany z emocjami i osiągnąć większą równowagę oraz spełnienie w swoim życiu.

Dołącz do Akademii

Ten kurs nie jest dla ludzi, którzy:

Są ekspertami w komunikacji i mają opanowane wszystkie tematy, które są zaproponowane w Kursie. Tematy i opis wszystkich wykładów zawartych w kursie poznasz klikając tutaj.

Nie czują potrzeby rozwoju w zakresie komunikacji. Jest to sfera w ich życiu, którą mają przepracowaną i nie potrzebują wiedzieć i umieć w tym temacie więcej niż obecnie.

Nie mają obecnie ochoty na rozwój. Nie chcą wprowadzać zmian w sposobie, w jaki się komunikują, bo nie jest im to potrzebne lub nie jest to obecnie warte inwestycji.

Są zadowoleni z tego, jak się komunikują i nie mają już przestrzenią na poprawę komunikacji.

Inspirująca Prowadząca

Poznaj twórcę akademii

LIDERKA, NAUCZYCIELKA,
DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Od ponad 7 lat, razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota katolicka Lublin – Armia Dzieci. Tworzy ją kilkadziesiąt osób, w pełni oddanych służbie w kościele, w tym 6 jej własnych dzieci i ich rodziny.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom. Jak sama mówi: “rodziny są przyszłością naszego kościoła, a dzieci partnerami w ewangelizacji”.

Ten Kurs jest skuteczny!

Uczysz się na wiele sposobów w codziennym życiu

MEDYTACJE
I AFIRMACJE

Ta część kursu skupia się na praktykach mindfulness i pozytywnych afirmacjach, które pomagają uczestnikom w osiąganiu spokoju i równowagi emocjonalnej. Medytacje zapewniają czas na wewnętrzną refleksję i uspokojenie umysłu, podczas gdy afirmacje pomagają w budowaniu pozytywnego myślenia i wzmacnianiu wiary w siebie.

WIEDZA
MERYTORYCZNA

Materiały wideo, które znajdziesz w ramach tego kursu o emocjach, zapewnią Ci głębsze zrozumienie natury emocji oraz ich wpływu na Twoje życie. Odkryjesz, jak różne emocje powstają, jakie funkcje pełnią i jak wpływają na nasze myśli, zachowania i relacje. Dzięki tej wiedzy będziesz świadom/a swoich emocji i zyskasz narzędzia do ich skutecznego regulowania.

SPOTKANIE
NA ŻYWO

Sesje grupowe lub indywidualne spotkania z trenerem/konsultantem są niezwykle wartościowe, ponieważ umożliwiają bezpośrednią interakcję, wymianę doświadczeń i zadawanie pytań. Spotkania te dostarczają uczestnikom wsparcia, inspiracji i możliwości zadawania pytań na bieżąco, co pomaga im lepiej zrozumieć i zastosować omawiane zagadnienia.

ZAPISYWANIE

Workbook (zeszyt pracy): Zawarte w nim ćwiczenia, zadania i refleksje są kluczowym narzędziem, które pomaga uczestnikom kursu zastosować teorię do praktyki. Workbook umożliwia interaktywną pracę z materiałem, zapisywanie myśli i wniosków, co prowadzi do głębszego zrozumienia własnych emocji i wzorców zachowań.

Filary Dobrej Komunikacji tworzą jeden z czterech filarów Akademii Metamorfozy Umysłu – mentorskiego programu dr Anny Saj!

Czekają na Ciebie: Filary Poczucia Własnej Wartości, Szczęśliwego Życia i Skutecznego zarządzania.

Poznaj akademię

Filary Dobrej Komunikacji

Zobacz zawartość kursu

Webinar 1 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Nagranie HD

Zapraszam Cię do kolejnej przygody w Akademii Metamorfozy Umysłu! Zaczynamy Filar Dobrej Komunikacji!

W trakcie tego webinaru

Dowiesz się, co czeka Cię na kursie

Zostaniesz wprowadzony krok po kroku w jego tematykę

Dostaniesz ćwiczenia i porady, jak przygotować się do tego modułu

Sprawdzisz swoje motywacje: po co tu jesteś i co chcesz osiągnąć

Otrzymasz pytania, które pobudzą Twój umysł do pracy i szukania rozwiązań

Już nie mogę się doczekać, aż do nas dołączysz! Do zobaczenia.

Wykład 1 – Porozumienie, to coś więcej niż techniki komunikowania się ze sobą.

Nagranie + Notatki Wizualne

Zapraszam Cię do skorzystania z lekcji 1. W tym wykładzie poruszymy temat tego, czym tak naprawdę jest komunikacja i jak ją prowadzić, aby być szczęśliwym.

W tum kursie dowiesz się

Jaki jest fundament dobrej komunikacji

Dlaczego dobra komunikacja przyczynia się do poprawy samopoczucia

Czym są techniki komunikacji

Jakie są warunki udanego porozumienia

Jakie błędy najczęściej popełniamy i jak ich uniknąć

Bardzo cieszę się z tego, że mogę dzielić się z Tobą moją wiedzą! Wierzę, że dzięki tym wykładom na nowo odkryjesz piękno w sobie i innych, i zdobędziesz nowe kompetencje, które polepszą Twoją codzienność.

Wykład 2 – Słowa mają moc. Dawaj wsparcie sobie i innym.

Nagranie + Notatki Wizualne

Często spotykamy się z hasłem: “Słowa mają moc.” Współczesne zagadnienia rozwoju osobistego pełne są wskazówek, jak budować dobre nawyki wdzięczności i błogosławieństwa. Ale jak przekuć je na relacje? Zachęcam Cię do zapoznania się z tym modułem.

Poznasz w nim

Jak przekonania z dzieciństwa wpływają na nasze “tu i teraz”

Od czego zależy szczęśliwa komunikacja

Jakie są bariery w komunikacji

Dlaczego najpierw trzeba zacząć od siebie

Reguły konstruktywnego rozwiązywania konfliktów

Wierzę, że jakość Twoich relacji wzrośnie dzięki tym treściom! Pamiętaj, Bóg jest po Twojej stronie, a Ty poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.

Webinar 2 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Nagranie HD

Webinar 2 to spotkanie przygotowane specjalnie dla Ciebie, na którym odpowiadam na wątpliwości uczestników po 1 i 2 wykładzie. Te treści mogą być dla Ciebie zupełnie nowe, chcę więc upewnić się, że wszystko jest dla Ciebie jasne!

dostaniesz odpowiedzi na pytania:

Jak przeciwdziałać blokadom w komunikacji

Która postawa gwarantuje szczęśliwą wymianę komunikatów

Czym jest metoda “zdartej płyty”

Jakie są skutki tłumienia gniewu i innych trudnych emocji

Jak brzmi asertywna odmowa

Jak uniknąć manipulacji

Szczęście jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy jedynie odrobina wiedzy. Wierzę, że Ci się uda!

Wykład 3 – Postawy, które sprzyjają dobrej komunikacji

Nagranie + Notatki Wizualne

W poprzednich wykładach omawialiśmy tematy technik komunikacji. W tej lekcji chcę powiedzieć więcej o różnych postawach, jakie możemy przyjmować, gdy komunikujemy się ze sobą. Które z nich wspierają nasz ekosystem relacji, a które wręcz przeciwnie?

Czy wiesz

Jak reaguje Twoje ciało w konkretnych interakcjach?

Dlaczego odczuwasz pewne trudne emocje w czasie komunikacji?

Jakie komunikaty zabijają relacje?

Jakie postawy przyjąć, aby relacje kwitły i przynosiły radość?

Których komunikatów używać, aby jak najlepiej porozumieć się z Twoim rozmówcą?

Bądź świadomy tego, jak kierować relacjami i zbuduj swoje życie na nowych wartościach!

Wykład 4 – Jak słuchać aby zrozumieć i być zrozumianym?

Nagranie + Notatki Wizualne

“Co ja robię źle, że on mnie nie rozumie?!” “Dlaczego ona się obraża, przecież doskonale usłyszałem, co chciała mi powiedzieć!” Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu znalazł się w takiej sytuacji.

Ciągle zastanawiasz się, co jest z Tobą nie tak? Nie zadręczaj się! Po prostu potrzebujesz mieć odpowiednią wiedzę.

W tej lekcji dowiesz się

Jakie techniki możesz wykorzystać do skutecznego porozumiewania się

Jak zaspokoić potrzeby innych bez zaniedbywania własnych

Jakie są powody, dla których komunikacja nie działa

Czy lepiej mieć rację czy relację

Jak aktywnie słuchać swojego rozmówcy

Jak mówić, by być zrozumianym

Czas na nowe! Nie powielaj starych błędów, ale stwarzaj nową rzeczywistość wokół siebie.

Webinar 3 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Nagranie HD

Webinar 3 to czas pytań i odpowiedzi! Odpowiadam na nim na pytania uczestników i poruszam inne kwestie z zakresu komunikacji.

Na tym webinarze

Poznasz przykłady stawiania granic

Dostrzeżesz, jaka jest relacja między psychologią a wiarą

Dowiesz się, jak można komunikować się z dziećmi

Nauczysz się, jaka jest różnica między uczuciami i rzekomymi emocjami

Zobaczysz, jak wzbudzić w sobie kreatywne myślenie

Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia!

Ciągle zastanawiasz się, co jest z Tobą nie tak? Nie zadręczaj się! Po prostu potrzebujesz mieć odpowiednią wiedzę.

Wykład 5 – Jak negatywne oceny i krytyki przekuć na budujące informacje?

Nagranie + Notatki Wizualne

Czasami zdarza się, że w naszej komunikacji występuje krytyka i ocenianie. Chcemy kogoś zmotywować lub pobudzić do większej efektywności, a w efekcie skutek jest odwrotny. A może sami spotykamy się ze słowem krytyki lub oceny?

W tej lekcji dowiesz się

Czym jest asertywne radzenie sobie z oceną

Jakie są Twoje prawa i prawa Twojego rozmówcy

Jak poradzić sobie z toksyczną krytyką

Jak zamienić słowa krytyki w budujące komunikaty

Jakie są najczęstsze reakcje w sytuacji, gdy czujemy się zagrożeni

Dlaczego pochwała wprowadza niektórych w zmieszanie

Niech Twoje słowa będą pełne miłości i wsparcia! Zostań mistrzem budowania pięknych i szczęśliwych relacji.

Wykład 6 – Trójkąt dramatyczny Karpmana. Jak uzdrowić relacje?

Nagranie + Notatki Wizualne

To już ostatni wykład z cyklu o dobrej komunikacji. Zapraszam Cię w tym miejscu na temat, który jest bardzo ważny w Twoim rozwoju osobistym.

W tym wykładzie dowiesz się

Czym jest Trójkąt Karpmana

Czym charakteryzują się jego poszczególne role

Jak zidentyfikować rolę, w której jestem i jak z niej wyjść

Jak szukać tego, co Cię wyzwoli

Dlaczego uważność tak dobrze działa

Wierzę, że ten kurs przyniesie Ci ogromny wzrost w relacjach i jeszcze bardziej wyzwoli Twój potencjał. Skorzystaj z jego treści i ulepsz jakość Twojej codzienności.

Webinar 4 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Nagranie HD

To już ostatni wykład z cyklu o dobrej komunikacji. Zapraszam Cię w tym miejscu na temat, który jest bardzo ważny w Twoim rozwoju osobistym.

W tym wykładzie dowiesz się

Czym jest Trójkąt Karpmana

Czym charakteryzują się jego poszczególne role

Jak zidentyfikować rolę, w której jestem i jak z niej wyjść

Jak szukać tego, co Cię wyzwoli

Dlaczego uważność tak dobrze działa

Wierzę, że ten kurs przyniesie Ci ogromny wzrost w relacjach i jeszcze bardziej wyzwoli Twój potencjał. Skorzystaj z jego treści i ulepsz jakość Twojej codzienności.

Wybierz swój pakiet

i Zacznij metamorfozę Umysłu

Super oferta! Promocja tylko do dzisiaj do 20:00!

program zamknięty

Zapisz się na listę oczekujących, wypełniając formularz obok. Poinformujemy Cię jak będzie możliwość dołączenia do Kursu.

Kurs online w super cenie

Dziennik

99 zł

590 zł

Dziennik – myślę czuję potrzebuję działam

Instrukcja obsługi z metodą wyznaczania celów

Codzienna uważność na myśli i emocje

Inspiracja i Boże Słowo na każdy tydzień

Dużo miejsca na własną twórczość

Lista mocnych pytań coachingowych

Pomoc w zarządzaniu czasem i budżetem

Kurs Online + Dziennik

KURS + KONSULTACJE

469 zł 900 zł

590 zł

Kurs Filary Regulacji Emocjonalnej to:

13 Wykładów – zapewnią Ci głębsze zrozumienie natury emocji oraz ich wpływu na Twoje życie

Karty pracy w formie e-booka – pomogą wprowadzić nową wiedzę w codziennym życiu

7 Afirmacji – nagrania audio, które pomogą Ci osiągnąć spokój i równowagę emocjonalną, oraz wzmocnią Twoją wiarę w siebie

7 Medytacji – nagrania audio, które stworzą przestrzeń na wewnętrzną refleksję i uspokojenie umysłu

7 Medytacji Terapeutycznych – nagrania audio, które mogą być stosowane jako samodzielna metoda terapeutyczna

6 Nagrań Webinarów to dodatkowe 6 godzin nagrań pełnych wiedzy, ćwiczeń oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania uczestników

3 dodatkowe nagrania z materiałami do pracy własnej, które zmotywują Cię w trakcie przechodzenia kursu.

6 Nagrań Webinarów to dodatkowe 6 godzin nagrań pełnych wiedzy, ćwiczeń oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania uczestników

GRATIS: Dziennik – myślę, czuję, potrzebuję, działam.

Dostęp do wszystkich materiałów

Akademia Metamorfozy Umysłu

1099 2980 zł

590 zł

Pełna oferta Filarów Regulacji Emocjonalnej

Kurs online Filary Poczucia Własnej Wartości

Kurs online Filary Dobrej Komunikacji

Kurs online Filary Szczęśliwego Życia

Kurs online Filary Skutecznego Zarządzania

E-book Mogę, Zrobię, Mam czas!

GRATIS: Dziennik – myślę, czuję, potrzebuję, działam.

Opinie Uczestników

Zobacz owoce akademii

Pytania i odpowiedzi

NAJCZĘSTSZE PYTANIA UCZESTNIKÓW

Wszystkie te materiały służą rozwojowi wewnętrznemu i przemianie myślenia, uzupełniając się wzajemnie w treściach i metodach. Kurso-książka skupia się na podstawowych mechanizmach, które zachodzą w naszym mózgu. Daje konkretne ćwiczenia i metody to wzbudzenia większej świadomości tego co się dzieje w Twojej głowie i co możesz z tym zrobić. Kursu Przemiany Myślenia Online rozszerza tą tematykę i uzupełnia o brakujące niuanse, o które pytali czytelnicy na Stacjonarnych Kursach prowadzonych przez autorkę. Akademia Metamorfozy Umysłu to dalszy ciąg tej niesamowitej przygody, który wyposaża w wiedzę merytoryczną i pokazuje jak pracować nad konkretną dziedziną życia. Akademia Metamorfozy Umysłu zawiera poszerzone treści z zakresu rozwoju osobistego i rozwoju charakteru. Każdy wykład Akademii jest opisany na tej stronie w sekcji “Tematy Wykładów”.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją trzy możliwości.

  1. Raty w Mbanku lub Alior Banku – w zamówieniu wybierz "płacę z Przelewy24" a w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek.
  2. Płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now.
  3. Skontaktuj się z nami ([email protected]), możemy takie raty zasymulować ręcznie 😉

Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Przy zakupie zostanie utworzone Twoje prywatne konto na naszej platformie. Automatycznie zostanie wysłany do Ciebie email z instrukcją jak możesz się na nie zalogować. Zakupione materiały znajdziesz w zakładce “Moje kursy” po zalogowaniu na Twoim koncie. Dostęp do kursów jest przyznawany po opłaceniu zamówienia.

Webinar jest to spotkanie na żywo, podczas którego będziesz mnie widzieć i słyszeć, natomiast komunikacja między nami będzie odbywała się przez chat. Możesz zadawać mi pytania, komentować i odpowiadać na chacie.

Jeżeli dołączasz do nowej edycji Akademii, na swoim koncie, w zakładce Moje Kursy znajdziesz link do webinarów i instrukcję jak do nich dołączyć. Jeżeli ich tam nie ma, pojawią się najpóźniej 4 dni przed webinarem.

Jeżeli wykupiłeś dostęp do archiwalnych edycji na swoim koncie znajdziesz nagrania z Webinarów.

Webinar będzie nagrywany. Nagranie pojawia się w ciągu kilku dni od webinaru.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.

Po zalogowaniu na swoje konto, w zakładce Moje Kursy pojawi się pozycja Konsultacje Indywidualne. Tam znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

Moje książki znajdziesz sklepie Szkoła Ducha. Link znajduje się w menu głównym na tej stronie.